• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine što sku - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što sku - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine što skuplje balkon 100 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine što skuplje balkon 100 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.255.000 KM, 100,00 m2 cca 12550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, BEGOVO SELO, 525.000 KM, 105,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je “A-frame” kuća na Kupresu, u blizini Kupreške kuće,centra ,skijališta te na svega 5-6min vožnje do kukavičjeg jezera. Jedinstvena lokacija nedaleko od centra svih zbivanja, a opet dovoljno udaljena kako bi se osjetileprirodne ljepote Kupresa. Fenomenalan pogled koji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 500.000 KM, 97,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo četverosoban stan ukupne površine 97m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom ukupne površine 42.49 m2, spavaće sobe površine 14.11 m2, spavaće sobe površine 11.24 m2, spavaće sobe površine 7.74 m2, kupatila i wc-a površine....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 433.000 KM, 92,00 m2 cca 4710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se prostran dvostrano orijentisan stan sa dva velika balkona uknjižene površine 92m2 smješten na trećem spratu stambene zgrade sa liftom u Grbavičkoj ulici. Stan posjeduje centralno grijanje, dva mokra čvora, visina plafona viša od uobičajne. Stan je lako pretvorljiv u četverosoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 425.000 KM, 91,00 m2 cca 4670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental vam nudi tek renoviran i poslije toga nikad useljen stan u samom srcu sarajevskog centra. Na prvom spratu zgrade iz austrougarskog perioda, u ulici Danijela Ozme, prodajemo dvostrano orijentiran stan koji je uknjižen na 91 kvadrat, ali rušenjem debelih unutrašnjih zidova dobilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 365.000 KM, 97,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u novogradnji, sa veličanstvenim panoramskim pogledom na grad. Stan se nalazi na Čobaniji, u ulici Put Mladih Muslimana. Ukupna kvadratura stana iznosi 97m2 i po strukturi je dvosoban. Ulazom u stan je hodnik iz kojeg, se desno ulazi u spavaća soba a lijevo u kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 349.000 KM, 103,00 m2 cca 3390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje gala trosoban stan u novogradnji iz 2009. godine u Velešićima, ulica Muhameda ef. Pandže. Zgrada je smještena na samom ulazu u naselje, te samim time udaljena 10ak minuta hoda od Marijin Dvora i strogog centra grada. Lift, garaža, veliki balkon, te niski režijski troškovi....

 
 
 
  Kuća, UVALA, 341.000 KM, 100,00 m2 cca 3410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Predivna kuca na udaljenosti do mora 150m. Cijena: 170000e Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, BIJAKOVIĆI, 340.000 KM, 96,00 m2 cca 3540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan površine 96 m2 Ulazni hodnik površine 6 m2 Garaza površine 24 m2 Cijena stana 360 000 KM Cijena garaze 20 000 KM Stan u Medjugorju na adresi Vukovarska 9c, Bijakovići opcina Čitluk. 4.kat (bez lifta) Godina izgradnje: 2005 (renovacija 2020) Potpuno opremljen: dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 329.000 KM, 105,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan izgrađen prije 10 godina na Marijin Dvoru, ulica Kranjčevićeva kod Opće Bolnice "Abdulah Nakaš" površine 105 m2 + 25 m2 balkona. Cijena 2800 KM po m2 stana i 1400 KM po m2 balkona. Kontakt: 061/229-156 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što skuplje balkon 100 m2 (46)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)