• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine što sku - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što sku - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine što skuplje bazen Najnovije

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine što skuplje bazen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BIHAĆ, 1.500.000 KM, 431,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca sa okucnicom u Bihacu koja se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u blizem centru grada (II gradska zona). Predmet prodaje je kuca sa okucnicom ukupne povrsine 4665m kvadratnih.Posjeduje otprilike 60 vocki, tacnije, cca 40 stabala sljive, ostalo su stabla jabuke, kruske,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Bakšaiš, 1.000.000 KM, 420,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

1300 kvadrata okucnice Komplett kribbeln betonski luvanw pa pokriveno uz glavnu cestu 10 metara Sve Opremljeno stilskim i modernim namjestajem objekat je sa ti poslovna prostora odvojena struja za zve lokale industriska vise namjenski 2lokala i jedan kafe bar 32 kvadrata Na prvom....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 585.000 KM, 180,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se ekskluzivna, prelijepa i veoma kvalitetna vikend kuća ukupne stambene površine cca. 180,00 m², sa bazenom, velikim asfaltiranim igralištem, pomoćnim objektima i šumom, izgrađena 2024. godine na parcelama ukupne površine 8203 m². Objekat je uknjižen, uplanjen i posjeduje....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI PETROVAC, 500.000 KM, 500,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća mini vila, ima i veliki bazen Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Hotel, SARAJEVO, 400.000 KM, 900,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Motel je u završnoj fazi gradnje, sa bazenom, wellnes i spa centrom,viskoki nivo 4* 35 do 40 kreveta. Inf. na tel 061 255 511 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 350.000 KM, 350,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem novu višekatnicu u Sarajevu, Općina Centar, Bare, odmah uz glavnu ulicu (Alipašina), sa svim urednim papirima. Kuća moderno opremljena, sa tri velike stambene etaže, plus ogromna garaža (za nekoliko automobila), bazen (nedovršen), jacuzzi, plato za tenis, bašta, velika terasa,....

 
 
 
  Kuća, KUPRES, 300.000 KM, 250,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U POTPUNOSTI OPREMLJENA I NAMJEŠTENA U BLIZINI SKIJALIŠTA.U SKLOPU KUĆE NALAZI SE ZATVORENI BAZEN,SAUNA I KONOBA. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 189.000 KM, 47,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa galerijom u jednoj od najboljih novogradnji na Dobrinji, zgrada Bella Casa. Stan površine 47.30m2 čine dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, hodnik, spavaća soba sa velikim garderoberom, kupatilo te dodatno....

 
 
 
  Poslovni prostor, GRAČANICA, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je gradjena U Americkom stilu, posjeduje veliko dvoriste sa oko 5 duluma zemlje gdje se nalazi vocnjak sa bazenom za navodnjavanje (za voce). Posjeduje box izidan u kamenu za ljubimca,te par drugih pratecih objekata koje mozete koristiti po zelji. Takodjer ima manji ljetnokovac....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 36,00 m2 cca 4030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u jednoj od najboljih novogradnji na Dobrinji, zgrada Bella Casa. Stan površine 35.50m2 čine ulazni hodnik, balkon, kuhinja i dnevni boravak. Nekretnina se nalazi na prvom spratu, dvostrano orijentisana....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što skuplje bazen (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Primjetili ste pogrešku?