• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine što sku - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što sku - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine što skuplje do 130000 km 50 m2 porasla cijena

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine što skuplje do 130000 km 50 m2 porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 140.000 KM, 54,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten, useljiv stan 54m2, nadogradnja. Stan se nalazi na 7 spratu zgrada posjeduje lift. Stan se nalazi na Grbavici Ulica Behdžeta Mutevelića 81 preko puta "Željinog" stadiona. Cijena stana 140.000KM Kontakt osoba Sadin GSM 061 811 785 ili putem e-mail adrese www.info@iron.ba....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 135.000 KM, 54,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.850 KM, 52,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Za danas unikatna ponuda prodaje stana u novogradnji u Vogošći. Vrhunski trosoban stan i garaza i ostava! Pogledjate tlocrt! Cijena 2500 KM po m2 sa PDV-om. Sa stanom mozete kupujete i ostavu po cijeni od 2.500 KM na minus jedan etaži, kao i parking garažno mjesto na -1 etaži po cijeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.000 KM, 52,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom u novogradnji na 5. spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom, ulica I sarajevske brigade, Istočno Sarajevo. Nekretnina u svojoj površini od 52m2 se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 120.000 KM, 48,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 119.000 KM, 52,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaja klasičnog dvosobnog stana sa ostavom i balkonom u novogradnji. Smješten na 4 ujedno i posljednjem spratu zgrade bez lifta i istočne orijentacije u neposrednoj blizini hotela Espana u Istočnom Sarajevu u ulici Ive Andrića. Stan ima 52 kvadrata plus 2 kvadrata ostave. Ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 100.000 KM, 50,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni prostor u neposrednoj blizini Starog mosta i hotela Ruža u Mostaru. Prostor je pogodan za sve namjene. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 100.000 KM, 50,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno opremljen stan 50m2 projektovan za mladje bracne parove sa jednim djetetom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .