• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine što sku - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što sku - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine što skuplje pala cijena

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine što skuplje pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-14%

Promjena cijene sa 1.600.000 KM na 1.380.000 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NEUM, 1.380.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.09.2025 - 1.600.000 KM
11.03.2026 - 1.380.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2025.,

www.realitica.com

Neum - Tiha luka, Bosna i Hercegovina. Prodajemo kuću u Neumu ukupne površine 330 m2, s prekrasnim pogledom na Neumski zaljev. Kuća se sastoji prizemlja, dva kata i potkrovlja, a sa ulice je ulaz u dvije prostrane garaže. Uz kuću je i zemljište površine 240 m2. Svi bitni sadržaji....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 971.500 KM na 915.300 KM dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 915.300 KM, 250,00 m2 cca 3660 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 971.500 KM
15.02.2026 - 915.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2025.,

www.realitica.com

Prodajemo po svemu unikatnu kuću u Hladivodama, Donje Biosko. .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 795.600 KM na 734.400 KM dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 734.400 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.10.2025 - 795.600 KM
08.04.2026 - 734.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica, u ulici Ante Fijamenga. ; Grbavica .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 780.000 KM na 720.000 KM dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 720.000 KM, 150,00 m2 cca 4800 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.10.2025 - 780.000 KM
04.04.2026 - 720.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 663.000 KM na 601.800 KM dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 601.800 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 816.000 KM
01.02.2026 - 703.800 KM
10.04.2026 - 601.800 KM
19.04.2026 - 663.000 KM
11.05.2026 - 601.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću na tri etaže u Sarajevu, općina Vogošća u ulici Vogošćanskih odreda. ; Vogošća .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 650.000 KM na 590.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 590.000 KM, 200,00 m2 cca 2950 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 800.000 KM
28.01.2026 - 690.000 KM
15.03.2026 - 590.000 KM
18.04.2026 - 650.000 KM
06.05.2026 - 590.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 700.000 KM na 550.000 KM dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, STOLAC, 550.000 KM, 520,00 m2 cca 1060 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.11.2025 - 700.000 KM
10.03.2026 - 550.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2025.,

www.indomio.ba

Poslovno-stambeni objekat, Stolac – bivša Šipadova zgrada Na prodaju je atraktivan poslovno-stambeni objekat smješten u samom srcu Stoca, u staroj gradskoj jezgri, svega 50 metara od Inat ćuprije, uz obalu rijeke Bregave. Objekat ukupne površine 600 m² sastoji se od prizemlja površine....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 620.000 KM na 550.000 KM dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 550.000 KM, 81,00 m2 cca 6790 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.10.2025 - 680.000 KM
24.10.2025 - 620.000 KM
18.02.2026 - 550.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 496.000 KM na 460.200 KM dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Logavina, 460.200 KM, 81,00 m2 cca 5680 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2025 - 496.000 KM
20.02.2026 - 460.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Area Nekretnine prodaju četverosoban stan površine 81m2, u ulici Logavina, općina Stari Grad. ; Logavina .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 474.300 KM na 451.900 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 451.900 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 474.300 KM
11.03.2026 - 451.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Koševsko brdo, u ulici Nusreta Šišića Dede. ; Koševsko Brdo .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine što skuplje pala cijena (63)
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što skuplje (922)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)