• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine što već - GoHome traženje oglasa na webu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što već - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće" pronađeno 882 nekretnina - prosječna cijena 2.533 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 180000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parking
    • kvalitetan
    • 4.sprat
    • bazen
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalaze u strogom centru Sarajeva, luksuzno opremljeni skupocijenim praketom iz Italije, bravarijom koja se satsoji od kombinacije drveta s unutrašnje i aluminijuma s vanjske strane, alarmom Sikra security, liftom, klima uređajima… itd. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokaciji Hotonj – u ul. Barice, općina Vogošća izdvaja trosoban stan površine 55.82m2 u objektu Hotonj Residence. Stan se nalazi na 1.spratu i ima odličan raspored prostorija koji čine ulazni....

 
 
 
  Apartman, OTOK, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

APARTMANI U KAMENOJ VILI Apartman 56m2 u Kamenoj vili, Stomorska, otok Šolta, novogradnja rađena u tradicionalnom dalmatinskom stilu, pogled na more, udaljenost od mora 30 m, udaljenost od plaže 30m, udaljenost od centra 100 m. Svaki apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 499.800 KM, 55,00 m2 cca 9090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Šip u ulici Branilaca Šipa. Stan je površine 55 m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 195.250 KM, 55,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zgrad Saray se nlazi na Stupu opstina Ilidza. Zgrada se nalazi na 100 metara od trmavajske i autobuske stanice.Zgrada je pozicionirana na dobrom mjestu blizu aedoma i stupske petlje..Gradena je od kvalitetnih materijala Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 115.211 KM, 55,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekti su smjesteni na lokalitetu Buca Potoka neposredno uz saobracajnicu ulica:Drinska sa jedne strane i ulice:Adema Buce sa druge strane. Stambeno poslovni kompleks je udaljen: -cca 150m od tramvajske stanice. -cca 150 metara od trznice. -cca 20m od trolejbuske stanice. -cca 50m....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 127.413 KM, 55,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 70.000 KM, 55,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u novogradnji, IV sprat, odmah useljiv. Kontakt 061142249 Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan u izgradnji. Početak radova 15.10.2015. - završetak radova 1.12.2016. Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović 065/666-343 veb stranica: www.akvamontmerc.com Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan u izgradnji. Početak radova 15.04.2016. - završetak radova 01.07.2017. Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović 065/666-343 e-mail: akvamontmerc@windowslive.com veb stranica: www.akvamontmerc.com Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 135.000 KM, 54,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 148.500 KM, 54,00 m2 cca 2750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 54 m2 Dnevni boravak Soba Kuhinja + trepezarija Hodnik Ostava WC Balkon U stanu ostaje Kuhinja i elementi (mašina za suđe, el. šporet, frižider..), u wc-u ostaje veš mašina i mašina za sušenje..itd Vlasništvo uredno 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 159.000 KM, 54,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nekorišten nov stan u novogradnji, ulica Dečanska, Istočno Sarajevo. Nekretnina površine 54m2 koja se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, balkona, hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 140.000 KM, 54,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten, useljiv stan 54m2, nadogradnja. Stan se nalazi na 7 spratu zgrada posjeduje lift. Stan se nalazi na Grbavici Ulica Behdžeta Mutevelića 81 preko puta "Željinog" stadiona. Cijena stana 140.000KM Kontakt osoba Sadin GSM 061 811 785 ili putem e-mail adrese www.info@iron.ba....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREZA, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

“BULEVAR” – NOVI STANDARD URBANOG ŽIVLJENJA U SRCU BREZE Iz ponude za prodaju, izdvajamo stan oznake 2A, površine 54,41 m². Sastoji se od hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i balkona. Ovaj savremeni kompleks sastoji se od tri elegantno povezane....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u izgradnji Opština Ilidža, Naselje Stup. Stan u izgradnji Stup Ilidža 3. sprat, trosoban, površina 54,45m2 sa garažom. OPIS Stambeno-poslovni kompleks, smješten na veoma popularnoj lokaciji u sklopu novoizgrađenog naselja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaja stanova na lokaciji StupCentar popularne kvadrature od 38-78m2 po cijeni od 1500 do 1750 KM/m2 - NOVOGRADNJA. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine ekskluzivno predstavlja prodaju stanova u izgradnji! Lokacija Istočno Sarajevo, ulica Stefana Nemanje objekat lamela Centar. Projekat Su plus P plus 6 spratova, sa podzemnom garažom koja je konektovana brzim liftovima sa ostatkom spratova. Karakteristike....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Zgrada kantonalnog stambenog fonda. Stan je u raw-bau fazi, i to visoki raw-bau. Mogućnost odabira stana u zgradi. Zgrada useljiva u aprilu 2011. Za sve informacije kontakt u prilogu. Nekretnina posjeduje Balkon Centralno grijanje Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, BUGOJNO, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan površine 54 m2 pozicioniran na 1. spratu novogradnje sa liftom, ulica Nova, naselje Skenderija, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak s kuhinja i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje projektne ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokacij Hotonj – u ul. Barice ,općina Vogošća izdvaja Hotonj Residence S ponosom Vam predstavljamo projekat Hotonj Residence površine dostupnih stanova su od 38m2 44m2 dvosobni, od....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 96.000 KM, 53,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan sa terasom.Stanovi se nalaze u stambeno poslovnom kompleksu koji se gradi do robne kuće Tuzlanka. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Blindirana vrata Kablovska TV .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 303.800 KM, 53,00 m2 cca 5730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvoetažni apartman na Jahorini, mjesto Dvorišta. Apartman je površine 52,91 m2 i nalazi se na visokom prizemlju i sastoji se iz dvije etaže. Po strukturi je trosoban. Prva etaža se sastoji iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Presladak, suncan, nov stan. Na idealnom, drugom spratu. 54 m2,. Nov stan! Informacije na telefon 061 486 190. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 247.000 KM, 52,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2024.,

www.indomio.ba

Prodaju su dva luksuzna apartmana u novogradnji na Jahorini u površinama od 52.05 m² i 45 m². Prvi apartman je površine 52.05 m² a strukuru čine hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja sa trezarijom i dva balkona (oba balkona su zastakljena). Apartman....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 508.418 KM, 52,00 m2 cca 9780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 3.C, projektovane površine 52,50 m2, sprat 1, trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe i kupatila. Cijena....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 539.000 KM, 52,00 m2 cca 10370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartam na Bjelašnici, ulica Babin Do. Apartman je površine 52 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, spavaće sobe i kupatila. Vanjska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.661 KM, 52,00 m2 cca 3670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stana u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno praktična,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 90.000 KM, 52,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan useljiv, etažiran , vlasništvo 1/1, novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.850 KM, 52,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Za danas unikatna ponuda prodaje stana u novogradnji u Vogošći. Vrhunski trosoban stan i garaza i ostava! Pogledjate tlocrt! Cijena 2500 KM po m2 sa PDV-om. Sa stanom mozete kupujete i ostavu po cijeni od 2.500 KM na minus jedan etaži, kao i parking garažno mjesto na -1 etaži po cijeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.000 KM, 52,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom u novogradnji na 5. spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom, ulica I sarajevske brigade, Istočno Sarajevo. Nekretnina u svojoj površini od 52m2 se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 119.000 KM, 52,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaja klasičnog dvosobnog stana sa ostavom i balkonom u novogradnji. Smješten na 4 ujedno i posljednjem spratu zgrade bez lifta i istočne orijentacije u neposrednoj blizini hotela Espana u Istočnom Sarajevu u ulici Ive Andrića. Stan ima 52 kvadrata plus 2 kvadrata ostave. Ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan u Tuzli, Stupine B-2 Prodajem nov, nekoristen stan,(polu) - namjesten Stupine B-2, Lamela A, V sprat; 52m2 - dnevni boravak, spavaca soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i WC, balkon, podrum. E-mail : canalicious@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREZA, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

“BULEVAR” – NOVI STANDARD URBANOG ŽIVLJENJA U SRCU BREZE Iz ponude za prodaju, izdvajamo stan oznake 1A, površine 52,89 m². Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i balkona. Ovaj savremeni kompleks sastoji se od tri elegantno....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na trecem spratu ,zgrada posjeduje 2 lifta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .