• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine što već - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što već - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće 110 m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće 110 m2" pronađeno 59 nekretnina - prosječna cijena 2.821 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • fakultet
    • 2.sprat
    • 4.sprat
    • renoviran
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Stup, 145.000 KM, 120,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Nova kuca san zavrsenim prizemljem a sa svim materijalom za sprat(rigips,sve za centralno,kablovi ,llukzuzne plocice ,patosi itd) Gradzena od najkvalitetnijih materijala sa izvanrednom termickom izolacijom. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, PODLUGOVI, 65.000 KM, 120,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća na dvije etaže - novogradnja u naselju Podlugovi u općini Ilijaš, u ravnici u blizini ceste prema Brezi. Prizemlje kuće je useljivo, struje je priključena a kuća posjeduje odobrenje za građenje! Sve informacije na telefon: 061330 522 ili 066 666 013 Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je na sunčanoj strani,pored džamije i trgovačkog centra.Okućnica je zidana ogradom od finog kamena i željezne ograde.Sve je zidano iz prvoklasnih materijala.Ostale informacije na telefon 0038640487487 ili na mail sani.vranic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 480.000 KM, 120,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo 3 stana u novogradnji, stanovi velicine 120 m2, 3 spavace sobe, dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, kupatilo i toalet, balkon, luksuzna gradnja, stanovi su etazirani i uknjizeni, Cijena 2000 Eura za m2. Sve informacije na telefon 061 167941. POVRŠINA OBJEKTA: 120 Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 115.000 KM, 120,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, NOVI TRAVNIK, 50.000 KM, 120,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću pokrivenu u Novom Travniku, Novo Naselje, 10x10m, plac 460m2, garaža uz kuću, stubište zasebno, mogućnost uređenja poslovnog prostora. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, JAJCE, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca u izgradnji sa urednim papirima Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Novogradnja .

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa 120m2 (dopremljeno 75m2) sa garazom (20m2) i zemljistem od 1400m2. Sredjeni papiri! Cijena Po dogovoru. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor idealan za bilo kakve vrste djelatnosti. Objekt ima odlične predispozicije za obavljanje kvalitetnog poslovanja. Nalazi se uz samu magistralu M17 na raskrižju za Neum i Hrvatsku na vrlo prometnom području prije glavnog graničnog prijelaza Doljani. Ispred....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Rakovica, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

http://rakovica-bih.jimdo.com/ Prodaje se kuća u Rakovici (BiH) blizu Sarajeva Bistrićki put 77 Kuća: 10 x 12 kvadratni metara Zemljište: 1200 kvadratni metara okolišta Sa svim prikljucima: struja, voda, telefon Podrum, Prizemlje, Podkrovlje Sa dvje garaže u podrumu - može se koristiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, Na upit, 119,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvoetažni stan od 119m2 udaljen sto metara od Vijećnice. Sagrađen prije deset godina sa najkvalitetnijom gradnjom. Prozori na sve četiri strane, sa pogledom na Stari Grad i Trebević. Na prvom spratu je veliki dnevni boravak od 30m2, trpezarija , kuhinja, veliki podest sa ugrađenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 119,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Rezidencijalni objekt CITY GARDEN iznad Čobanije konceptualno spaja stambeni ambijent u jedinstvenu zelenu oazu mira, s veličanstvenim panoramskim pogledom na Sarajevo. Na šest etaža je smješten 39 rezidencijalnih apartmana, površine od 40 m2 do najvećeg od 177 m2, s vanjskim i unutrašnjim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 119,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2025.,

www.nekretnine.ba

AKCIJSKA CIJENA !! Iz ponude izdvajamo trosoban stan oznake B507, površine 119,79 m2 pozicioniran na petom spratu u kompleksu Sarajevo Waves 4. Otplatni plan : • 10% od ukupnog iznosa se uplaćuje prilikom rezervacije stambene jedinice, • 40% od preostalog iznosa se uplaćuje 30 dana....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 826.300 KM, 118,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja penthaus stan u novogradnji kod policijske akademije na Vracama, ulica Dobojska, općina Novo Sarajevo. ; Vraca .

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 300.000 KM, 118,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

TROSOBAN STAN SPC RONDO 118 m2 Prodajem komforni trosobni stan u Mostaru u ulici Kralja Petra Krešimira IV. - Tržni centar Rondo ukupne površine 118 m2. Stan se sastoji od velikog i komfornog dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, kupatila sa WC-om, dodatni WC, tri spavaće sobe, komforni....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 118,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.area.ba

Prodaje ekskluzivan, luksuzni penthouse u novogradnji ukupne površine 118 m2 sa dva parking mjesta u garaži. .

 
 
 
  Kuća, ŽUNOVNICA, 105.000 KM, 115,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

VIKENDICA KASATIĆI-HADŽIĆI VIKENDICA U PREKRASNOJ PRIRODI IZNAD RIBNJAKA ŽUNOVNICA U HADŽIĆIMA Prodajem vikendicu u vikend naselju Kasatići (Hadžići) , iznad ribnjaka Žunovnica. Vikendica se nalazi na prekrasnoj parceli sa puno zelenila i borove šume.Veličina parcele 2400 m2. Na....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 115,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S2-IV, trosoban-penthouse, IV sprat, projektovane površine 115,45 m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, sobe 1, sobe 2, terase 1 (stvarne površine 24,29 m2 a površine koja će biti uknjižena 12,15 m2) i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 320.000 KM, 113,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski apartman na Bjelašnici. Da Bjelašnica nije samo apartmanizacija i prodaja malih apartmana, dokaz je današnja ponuda Stanpromet agencije. Stan u novogradnji sa 113,03m2 i potpuno otvorenim pogledom na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 420.000 KM, 113,00 m2 cca 3720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ekskluzivan troiposoban stan sa garažom - u novogradnji na Skenderiji, smješten na drugom spratu stambene jedinice koja ima lift, ulica Podgaj, opština Centar - Sarajevo.# udaljenost od Njemačke ambasade do stana je....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 95.000 KM, 112,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 112,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 111,65 m2 i dostupan je na II, III i V spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, kupatila dvije spavaće sobe, treće master spavaće sobe sa kupatilom i izlazom....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 777.200 KM, 111,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 550.000 KM, 110,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa okućnicom i dodatnom njivom. Kuća se nalazi u Gornjoj Lijevči Zavidovići. Kuća ima garažu i šupu.Kuća ima plastičnu stolariju, urađena je fasada i stiropol.Unutrašnjost je ureena. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 300.000 KM, 110,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo, kvalitetno, sređeno, moderno i funkcionalno. Treba vam više? Ovaj stan to ima - ima ono nešto ;-) U prilici smo ponuditi vam odličan četverosoban stan - penthouse u novogradnji u naselju Nova Otoka (uz stan možete kupiti i garažu). Samo naselje tek je izgrađeno i po svemu je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 932.960 KM, 110,00 m2 cca 8480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 110,76 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, treće master spavaće sobe sa kupatilom i izlazom na drugi balkon i još....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 680.000 KM, 110,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja penthouse u dobro poznatom kompleksu Moja Malta. Spektakl kao i uvijek. Stan za prodaju komada JEDAN. Jedna od najboljih novogradnji u Sarajevu zasigurno, zgrada Moja Malta. Više informacija direktno! - stan....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodaje se Etno kuća površine 110 m2, spratnosti: prizemlje, sprat i potkrovlje koja je izgrađena na zemljišnoj parceli površine 850 m2. Nalazi se u naselju Bistarac. Lokaciji pogodnoj za sve koji žele mir, tišinu i privatnost porodičnog doma i odmora. Kuća je izgrađena 2014....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 107,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretninei iz svoje ponude za prodaju izdvaja luksuznu stambenu jedinicu, a to je četverosoban stan sa baštom u novogradnji na lokaciji Pionirska dolina, općina Centar. Dobrodošli u Pionirsku – mjesto gdje luksuz i udobnost postaju stvarnost! Stan koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 106,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju četverosoban stan u novogradnji Centru, Ul.Halida Kajtaza. Prodaje se lijep i svijetao nenamješten četverosoban, veoma funkcionalan stan trostrane orijentacije u novogradnji u mirnom dijelu naselja Koševsko Brdo. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BEGOVO SELO, 525.000 KM, 105,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je “A-frame” kuća na Kupresu, u blizini Kupreške kuće,centra ,skijališta te na svega 5-6min vožnje do kukavičjeg jezera. Jedinstvena lokacija nedaleko od centra svih zbivanja, a opet dovoljno udaljena kako bi se osjetileprirodne ljepote Kupresa. Fenomenalan pogled koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 329.000 KM, 105,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan izgrađen prije 10 godina na Marijin Dvoru, ulica Kranjčevićeva kod Opće Bolnice "Abdulah Nakaš" površine 105 m2 + 25 m2 balkona. Cijena 2800 KM po m2 stana i 1400 KM po m2 balkona. Kontakt: 061/229-156 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

NA PRODAJU KUCA OD 105 m2, NA UREDJENOM PLACU POVRSINE 500 m2, SA SVOM POTREBNOM DOKUMENTACIJOM I PRIKLJUCCIMA, U VOGOSCI VIKEND-NASELJE BLAGOVAC (sedam kilometara od centra Sarajeva), A SASTOJI SE ; 
 PRIZEMLJE ; 
 PRED ULAZ, WC, HODNIK (iz kojeg kruzne stepenice vode na sprat),....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2025.,

www.nekretnine.ba

AKCIJSKA CIJENA !! Iz ponude izdvajamo trosoban stan oznake A601, površine 105,00 m2 pozicioniran na šestom spratu u kompleksu Sarajevo Waves 4. Otplatni plan : • 10% od ukupnog iznosa se uplaćuje prilikom rezervacije stambene jedinice, • 40% od preostalog iznosa se uplaćuje 30 dana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Preostale stambene jedinice : PETI SPRAT: B507 - 119,79 m2 ŠESTI SPRAT: A601 - 105,00 m2 SEDMI SPRAT: A701 - 105,00 m2 Otplatni plan : • 10% od ukupnog iznosa se uplaćuje prilikom rezervacije stambene jedinice, • 40% od preostalog iznosa se uplaćuje 30 dana od potpisivanja ugovora....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 50.000 KM, 104,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj 062 741 069 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 176.000 KM, 103,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u aveniji Micubishi i ima pogled na dvije strane. U blizini se naleze i dzamija, pravoslavna crkva i katolicka crkva, kao i ambulanta Doma zdravlja. U blizini se nalaze i osnovna skola, gimnazija, natkrivena garaza, poslovni i maloprodajni prostori. Nekretnina....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 59)

<< <1 2> >>