• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine što već - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što već - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće terasa

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće terasa" pronađeno 75 nekretnina - prosječna cijena 2.486 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 150000 KM
    • do 190000 KM (prosječna cijena)
    • do 230000 KM
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SREBRENIK, Na upit, 8400,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste ima veličinu 8400 m kvadratnih.Pristup s regionalnog i magistralnog puta Cerik-Brčko.Posjeduje sve dozovole minimalne tehnicke uslove za rad sve dozvole gradjevinsske i ostalo.2100 m kvadratnih Gradjevinskog objekta,3500 m kvadratnih asfaltirranog zemnljista ,vanjsko uredjenje....

 
 
 
  Hotel, SARAJEVO, Novi Grad, 1.500.000 KM, 1400,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni kompleks, Motel, u naselju Rajlovac. Ukupna površina imanja iznosi 2900m2. Sam Motel se prostire na 3 etaže + podzemna garaža, ukupne površine od cca1400m2. Motel posjeduje: Podzemnu garažu površine 250m2 te parking mjesta ispred i iza samog objekta cca 160 mjesta+.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 1050,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE OBJEKAT U SARAJEVU Objekat ukupno ima 1050m2 plus 100m2 terase. Prizemlje ima kupatilo, kuhinju, 30 m biroa (kancelarije) i 200 m otvorene površine (poslovni prostor) 1. sprat poslovnog prostora je povezan sa prizemljem, ima kupatilo, kuhinju i 210 m2 čiste površine 2.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 1.600.000 KM, 900,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO! NEKORIŠTENO!! IZDAJEMO / PRODAJEMO: LOKACIJA: Poslovna Zona Ciljuge - Živinice STAMBENO / POSLOVNI OBJEKAT-HALA: 1. Sprat u zemlji (Garaze-Magacin-Rampa-Prizemlje-Toalet) - 337m2 2. Sprat (Salon-Sala za sastanke-Toalet-Kancelarija) - 337m2 3. Sprat (LUKSUZNO OPREMLJEN PENTHOUSE....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 769,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Objekat se nalazi na ulazu u Hadzice (Zovik) uz magistralni put Sarajevo-Mostar Objekat je dimenzija 28mx13m, vertikalni gabarit objekta je priz+sprat+potkrovlje visina prizemlja je 4,16m, sprata 2,7m, potkrovlja 2,6m U prizemlju objekta nalaze se prodajno-magacinski prostor izlozbeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NEUM, Na upit, 650,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Villa Arizona Neum Prodajem Vilu u Neumu 650 m2, 150m od plaže u Tihoj Luci (blizu hotela Neum), sa 9 potpuno opremljenih luksuznih apartmana (7 jednosobnih, 1 dvosobni sa terasom i pogledom na more), studio apartman i 3 sobe sa zasebnim kupatilom. Villa je uknjižena kao turističko-stambeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, KULEN VAKUF, 1.235.000 KM, 550,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Objekat je veoma kvalitetno uradjen i trenutno je u funkciji. U ovu cijenu se uračunava kompletna oprema objekta unutra i vani. Objekat posjeduje, 20 namještenih soba sa veoma kvalitetnim krevetima, ormarima, noćnim ormarim, televizorima, satelitskim antenama, konvertorima za grijanje,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 650.000 KM, 540,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Cjena je temelj za pregovora. - Za daljne Informacije nazovite: 062 374 154 Prodajem vilu na prelijepoj lokaciji u Azićima u neposrednoj blizini katoličke Crkve sjedne strane, a na suptrodnoj strani od prilike jednako udaljena Džamija.Vila-kuca nalazi se oko petlje *Stup* pored Dobrinjske....

 
 
 
  Hotel, MOSTAR, Stari Grad, 1.000.000 KM, 490,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Motel sa osam soba od kojih svaka ima privatno kupatilo, AC, kablovska televizija, potpuno namjesteno, 4 sobe su sa balkonima i pogledom na Stari most, dvije sobe sa terasom i pogledom na Stari most i stari grad, podrum-restoran, prizemlje-recepcija, loby, bar, tri sprata sa sobama....

 
 
 
  Kuća, ORAŠJE, Na upit, 480,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća katnica u Orašju na prodaju. Nalazi se u mirnom dijelu grada u jednosmjernoj ulici. Nedaleko od nove Katoličke crkve u Orašju. Kuća dimenzije 11x10 posjeduje 4 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevnim boravkom, 2 toaleta te ostavu i 3 velike prostrane terase- Kuća posjeduje....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Na upit, 450,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Objekat je spratnosti prizemlje + 2 sprata + potkrovlje. To je zidani objekat, ukopan i izgrađen na kosom terenu. Objekat je rađen u dvije faze. Prva faza je rađena u periodu šezdesetih godina i druga faza u periodu 2000 godine, kada je izvršena adaptacija starog dijela i dogradnja....

 
 
 
  Kuća, VRANČIĆI, 750.000 KM, 437,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se dvije kuce na parceli od cca. 1440 m², Hadzici, 1900 metara od centra, ambulante, skole I centra, javni prevoz do Sarajeva odmah u neposrednoj blizini. Jedna kuca je zatvoreni Rohbau dimenzija 11x12 m izradjen top kvalitetno 2023 i sve ukupne povrsine od preko 260 m² unutrasnjosti.....

 
 
 
  Kuća, VRANČIĆI, Na upit, 437,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Bakšaiš, 1.000.000 KM, 420,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

1300 kvadrata okucnice Komplett kribbeln betonski luvanw pa pokriveno uz glavnu cestu 10 metara Sve Opremljeno stilskim i modernim namjestajem objekat je sa ti poslovna prostora odvojena struja za zve lokale industriska vise namjenski 2lokala i jedan kafe bar 32 kvadrata Na prvom....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 1.000.000 KM, 420,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

1300 kvadrata okucnice Komplett kribbeln betonski luvan pa pokriveno uz glavnu cestu 10 metara Sve Opremljeno stilskim i modernim namjestajem objekat je sa tri poslovna prostora odvojena struja za zve lokale industriska vise namjenski 2lokala i jedane kafe bar 32 kvadrata Na prvom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 350.000 KM, 350,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem novu višekatnicu u Sarajevu, Općina Centar, Bare, odmah uz glavnu ulicu (Alipašina), sa svim urednim papirima. Kuća moderno opremljena, sa tri velike stambene etaže, plus ogromna garaža (za nekoliko automobila), bazen (nedovršen), jacuzzi, plato za tenis, bašta, velika terasa,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Mokušnice, Na upit, 320,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2020.,

www.nekretnine.ba

Moderno , zavrseno sve izgradjebo 2013 god.u donjem posl.djelu je 8 stud.soba .3 kupatila.tri wc-a sa predulazom .boravak.trpezarija kuhinja.i predulaz u kucu.dole u prizemlju je kotlovnica sa dvije pumpe tako da grijete kat koji trebate na pelet.i ostava za 8t peleta.kuca ima dvije....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Mokušnice, Na upit, 320,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Moderan posl.stamb. objekat 10-ti u nizu od korza.u Bihacu. U prizemlju je 8 stud. Soba i jos pratecih prostorija sa tri tusa i tri odvojena wc-a sa predulazom.Moguce je bilo sta tu obavaljati jer je poslovni prostor..Na katu ima pet vecih prostorija i poluzatvorenom terasom 3x6,5....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 300,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Općini rađena po svim standardima i veoma kvaltetnim materijalima. Plac je kompletno ograđen kovanom ogradom, i ima asvaltiran prilaz sa dvije strane. Velika garaža sa rolo vratima i parkingom ispred. Kuća se sastoji od Poslovnog prostora, kojeg saćinjavaju dvije....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Bakšaiš, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća, novogradnja prizemlje plus dva sprata. Kuća je modernog dizajna,nepravilnog oblika, rađena 2010/2011 godine. Od temelja do krova je zidana sa termoblokovima austrotherm, ostale faze gradnje su rađene uz stručni nadzor i kvalitetnim materijalima. Krovna konstrukcija....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

3 Sprata,3 kupatila, 3 kuhinje 7 terasa.svaki sprat je ekstra struja i grijanje. unutrasnji radovi su u kompletu zavrseni i 95% namjestaj je unutra. dvoriste sredjeno i zagradjeno sa kamenom i aluminijskom ogradom velika ulazna kapija sa daljinskom i extra mala pjesacka kapija Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 110.000 KM, 250,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kuću u Bugojnu tlocrtne površine 100 m2, Ul. Slobode 242. Podrum - jedna prostorija Suteren - garaža, kotlovnica Prizemlje - Ulazni predprostor, garderoba , hodnik, wc, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, terasa Polukat - hodnik, kupatilo, radna soba, spavaća....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 320.000 KM, 240,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u centru grada pored jadranske magistrale. Sva dokumentacija, papiri i sve moguće dozvole uredni 1/1. U prizemlju se nalaze dva potpuno opremljena četverokrevetna studio-apartmana, na prvom katu veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, dva....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca od 240m2 stambenog prostora u ulici Svetozara Corovica.Kuca se nalazi na 1300m2 zemljista za koje postoji sva potrebna dokumentacija.Sastoji se od dvije etaze a na prvoj se nalaze prostrani dnevni boravak i kuhinja u jednoj cjelini,zatim trpezarija sa....

 
 
 
  Kuća, SKOKOVI, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuča Cazin, Skokovi Kuća se nalazi na sunčanoj strani, koja pruža i ljep razgled na okolinu. Do kuće je obazbeđen pristupni put koji izlazi na asvaltni put kroz naselje. Kuča stoji na 1320m2. u sklopu kuče je u prizemlju i garaža koja mjeri 40m2 parkirno mjesto za 2 automobila. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 220,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem obiteljsku kuću površine 220 m2 izgrađenu na parceli od 600 m2. Unutrašnjost kuće je podijeljena na dva zasebna stana sa unutrašnjim stepeništem, po izboru može se spojiti i u jedan stan. U sklopu kuće je garaža i natkrivena terasa površine 40 m2. Udaljenost od centra Čapljine....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 585.000 KM, 180,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se ekskluzivna, prelijepa i veoma kvalitetna vikend kuća ukupne stambene površine cca. 180,00 m², sa bazenom, velikim asfaltiranim igralištem, pomoćnim objektima i šumom, izgrađena 2024. godine na parcelama ukupne površine 8203 m². Objekat je uknjižen, uplanjen i posjeduje....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća 9,50 x 10,30 na sprat izgrađena 1997 godine sa dva balkona na spratu i jednom terasom u prizemlju.U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trepezarijom, WC sa kupatilom, ulazni hodnik sa stepenicama obloženim sa jasenom koja vode na sprat i garažom koja je vezana....

 
 
 
  Kuća, KONJIC, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na Jablanickom jezeru povrsine 170 m2 na parceli 1400m2 plus izgradjenom terasom nad jezerom od 150m2. Kuca ima gradjevinsku dozovolu i uz skladu sa tim svu potrebnu infrastrukturu. Parcela se nalazi uz magistralni put M17 i proteze se do samog jezera. Sve informacije....

 
 
 
  Kuća, TOMISLAVGRAD, Na upit, 168,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se obiteljska kuća s velikom okućnicom Prizemlje -> poslovni prostor te prostor namijenjen za ugostiteljski objekt Prvi kat -> hodnik, kupaonica + manji toalet, 4 sobe, dnevni boravak+ + kuhinja, velika terasa Potkrovlje i velika okućnica. Kuća nije u potpunosti dovršena,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 441.990 KM, 159,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje unikatan penthouse u novogradnji iz 2018. na Otoci. Riječ je o kompleksu Veneto smještenom u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena i Doma zdravlja "Kumrovec". Novoizgrađeno naselje je prodisalo punim plućima, te nudi kompletan gradski sadržaj za lagodan život. U blizini....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 150,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troetažna namještena kuća u naselju Vojno udaljena cca 9 km od Mostara. Ukupna površina kuće je 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1100 m2. Sastoji se od tri etaže, podruma i dva stambena kata. Na prvom katu su hodnik, kupaonica, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća(vikendica) na prodaju sa 1,6 duluma zemje.Nalazi se u Krivoglavcima II,tačno ispod seoskog bazena.Ima 150m kvadratnih stambenog prostora.Urađena drenaža i trotoari,nova metalna kapija. Prvi sprat:Veliki dnevni boravak,kuhinja,kupaona,hodnik ,stepenice za drugi sprat i velika....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 195.000 KM, 150,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVOGRADNJA 130m2; 4. sprat, grijanje, klima, alarm, amer�ki ormari, dvije terase,sam na cijelom spratu,tri nivoa rasvjete.. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvoetazni stan, novogradnja 2003 godina,povrsine 150m2. Stan se sastoji od dvije etaze, od kojih se na prvoj etazi nalazi : dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom od cca 50m2, gostinjsko kupatilo,spavace sobe,velikog kupatila sa jakuzzi kadom i wc-om,garderober (odvojena prostorija),dva....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 149,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S1-IV, trosoban-penthouse, IV sprat, projektovane površine 148,96 m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila 2, kupatila 2, sobe 1, sobe 2, sobe 3, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, terase 1 (stvarne površine 42,27 m2 a površine koja će biti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 411.000 KM, 136,00 m2 cca 3020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine predstavlja završeni pokazni stan u novogradnji Villa Terrazza Sarajevo. Stan označen kao stan A2 i po strukturi je to četverosoban stan. Površina stambenog prostora je 120 kvadrata, površina pripadajuće terase je 94 kvadrata, i bašte 50 kvadrata.....