• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine što već - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što već - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće zadnjih 14 dana 100 m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće zadnjih 14 dana 100 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 107,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretninei iz svoje ponude za prodaju izdvaja luksuznu stambenu jedinicu, a to je četverosoban stan sa baštom u novogradnji na lokaciji Pionirska dolina, općina Centar. Dobrodošli u Pionirsku – mjesto gdje luksuz i udobnost postaju stvarnost! Stan koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 106,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju četverosoban stan u novogradnji Centru, Ul.Halida Kajtaza. Prodaje se lijep i svijetao nenamješten četverosoban, veoma funkcionalan stan trostrane orijentacije u novogradnji u mirnom dijelu naselja Koševsko Brdo. Stan se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Kuća, BEGOVO SELO, 525.000 KM, 105,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je “A-frame” kuća na Kupresu, u blizini Kupreške kuće,centra ,skijališta te na svega 5-6min vožnje do kukavičjeg jezera. Jedinstvena lokacija nedaleko od centra svih zbivanja, a opet dovoljno udaljena kako bi se osjetileprirodne ljepote Kupresa. Fenomenalan pogled koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 329.000 KM, 105,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan izgrađen prije 10 godina na Marijin Dvoru, ulica Kranjčevićeva kod Opće Bolnice "Abdulah Nakaš" površine 105 m2 + 25 m2 balkona. Cijena 2800 KM po m2 stana i 1400 KM po m2 balkona. Kontakt: 061/229-156 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2025.,

www.nekretnine.ba

AKCIJSKA CIJENA !! Iz ponude izdvajamo trosoban stan oznake A601, površine 105,00 m2 pozicioniran na šestom spratu u kompleksu Sarajevo Waves 4. Otplatni plan : • 10% od ukupnog iznosa se uplaćuje prilikom rezervacije stambene jedinice, • 40% od preostalog iznosa se uplaćuje 30 dana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

NA PRODAJU KUCA OD 105 m2, NA UREDJENOM PLACU POVRSINE 500 m2, SA SVOM POTREBNOM DOKUMENTACIJOM I PRIKLJUCCIMA, U VOGOSCI VIKEND-NASELJE BLAGOVAC (sedam kilometara od centra Sarajeva), A SASTOJI SE ; 
 PRIZEMLJE ; 
 PRED ULAZ, WC, HODNIK (iz kojeg kruzne stepenice vode na sprat),....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Preostale stambene jedinice : PETI SPRAT: B507 - 119,79 m2 ŠESTI SPRAT: A601 - 105,00 m2 SEDMI SPRAT: A701 - 105,00 m2 Otplatni plan : • 10% od ukupnog iznosa se uplaćuje prilikom rezervacije stambene jedinice, • 40% od preostalog iznosa se uplaćuje 30 dana od potpisivanja ugovora....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 50.000 KM, 104,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj 062 741 069 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Rezidencijalni objekt CITY GARDEN iznad Čobanije konceptualno spaja stambeni ambijent u jedinstvenu zelenu oazu mira, s veličanstvenim panoramskim pogledom na Sarajevo. Na šest etaža je smješten 39 rezidencijalnih apartmana, površine od 40 m2 do najvećeg od 177 m2, s vanjskim i unutrašnjim....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće 100 m2 (61)
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće zadnjih 14 dana (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)