• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine što već - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što već - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće zadnjih 14 dana do 320000 KM

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće zadnjih 14 dana do 320000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 300000 KM (malo jeftiniji)
    • 330000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, ŽIVINICE, 140.000 KM, 9517,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

09.05.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 04-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: zemljišna parcela/šuma....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 305.000 KM, 250,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

N Group iz svoje ponude za prodaju izdvaja prelijep objekat koji se sastoji iz 3 etaže p+1+pk. Nekretnina se nalazi u prelijepom dijelu općine Ilidža između Osijeka i Blažuja, na blagom uzvišenju sa prelijepim panoramskim pogledom na prirodu. Nekretnina je idealna za život. Dokumentacija....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

09.05.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 03-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: dva individualna....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 169.000 KM, 173,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 331.400 KM, 100,00 m2 cca 3310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodaje se kuća površine cca. 100m2 u ulici Kraljice Katarine u Mostaru. Kuća je smještena na parceli ukupne površine 108m2. Smještena je u naseljenom dijelu grada sa objektima za individualno i kolektivno stanovanje. U neposrednoj blizini su I osnovna škola, Poliklinika H, Tržni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 213.800 KM, 80,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica (p+1) površine 80m2 izgrađena na zemljišnoj parceli površine 686m2. Južno orjentisana sa pogledom na zelene površine, ova vikendica predstavlja oazu mira, idealnu za odmor i uživanja tokom svakog perioda u godini. Vikendica je izgrađena tokom 2013 godine, posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 145.000 KM, 72,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.bihhome.ba

Na prodaju etažirani sprat kuće ukupne površine 72,14m2, u Klopču. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 40.000 KM, 69,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski, poslovni prostor površine 69,14 m2 smješten na prizemlju stambene zgrade u naselju Stup-Tibra II. Poslovni prostor se sastoji od jedne prostorije sa pregradama i kupatila. LOKACIJA: Poslovni prostor se nalazi u ulici Latička, naselje Stup-Tibra II, općina....

 
 
 
  Kuća, LJUBOVČIĆI, 127.900 KM, 60,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo vikend objekat S+Pr+t, neto površine cca 60m2, izgrađen na zemljištu površine 2.186m2 u mjestu Ljubovčići kod Pazarića. Objekat je građen tokom 2013 i 2014 godine, a sastoji se od suterena dimenzija 5,2 x 4m, prizemlja dimenzija 5,2 x 6,8m i tavanskog prostora. Za suterenski....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine što veće zadnjih 14 dana do 320000 km (28)
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće do 320000 km (361)
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće zadnjih 14 dana (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)