• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine 100 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine 100 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine 100 m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine 100 m2" pronađeno 54 nekretnina - prosječna cijena 2.943 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 KM
    • do 290000 KM (prosječna cijena)
    • do 340000 KM
    • do 2900 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • potkrovlje
    • održavan
    • 4.sprat
    • uknjižen
    • nekorišten
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ILIJAŠ, 56.000 KM, 100,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena i opremljena kuća sa dvije etaže, posebne dvije garaže, vanjskim i unutrašnjim WC om, sa dva kupatila, posebnim ulazima na etaže, ograđenom okućnicom od 750 m2, te svim priključcima. Naselje Vratuša se nalazi jedan kilometar od centra Ilijaša. Sve informacije na: 061....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 139.000 KM, 100,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u novogradnji, kuća je potpuno namještena te nema dodatnih ulaganja! Kuća ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak i kuhinju, ostavu, vešeraj i terasu te veliko dvorište! U kući postoje tri mogućnosti grijanja, grijanje na klimu, podno grijanje na struju te kamin. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 160.000 KM, 100,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja federacija bosne i hercegovine 100 m2'
137.000 KM
364.865 KM
Na upit
  Kuća, UVALA, 341.000 KM, 100,00 m2 cca 3410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Predivna kuca na udaljenosti do mora 150m. Cijena: 170000e Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 89.000 KM, 100,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Nova tek izgradena kuca.Odlicna lokacija sa vrhunskom ledvrasvjetom,kaminom.Potpuno namjestena Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 95.000 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedan sprat namjesten,novo sve,drugi za doradjivanja,podrum takodjer za doradjivanja.. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Potpuno opremljena i renovirana prije 2 godine. Dolazi sa namještajem u vri.jednosti do 3000 KM. Dolazi sa šadrvanom u koji je uloženo oko 10 000 KM. Krov promijenjen prije 2 godine, nova fasada - ljubičasta. Papiri uredni 1/1, novogradnja, prigradsko naselje, odmah uz cestu. Gradska....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.255.000 KM, 100,00 m2 cca 12550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 500.000 KM, 97,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo četverosoban stan ukupne površine 97m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom ukupne površine 42.49 m2, spavaće sobe površine 14.11 m2, spavaće sobe površine 11.24 m2, spavaće sobe površine 7.74 m2, kupatila i wc-a površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 176.000 KM, 103,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u aveniji Micubishi i ima pogled na dvije strane. U blizini se naleze i dzamija, pravoslavna crkva i katolicka crkva, kao i ambulanta Doma zdravlja. U blizini se nalaze i osnovna skola, gimnazija, natkrivena garaza, poslovni i maloprodajni prostori. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 349.000 KM, 103,00 m2 cca 3390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje gala trosoban stan u novogradnji iz 2009. godine u Velešićima, ulica Muhameda ef. Pandže. Zgrada je smještena na samom ulazu u naselje, te samim time udaljena 10ak minuta hoda od Marijin Dvora i strogog centra grada. Lift, garaža, veliki balkon, te niski režijski troškovi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 365.000 KM, 97,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u novogradnji, sa veličanstvenim panoramskim pogledom na grad. Stan se nalazi na Čobaniji, u ulici Put Mladih Muslimana. Ukupna kvadratura stana iznosi 97m2 i po strukturi je dvosoban. Ulazom u stan je hodnik iz kojeg, se desno ulazi u spavaća soba a lijevo u kupatilo....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 50.000 KM, 104,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj 062 741 069 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Apartman, BIJAKOVIĆI, 340.000 KM, 96,00 m2 cca 3540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan površine 96 m2 Ulazni hodnik površine 6 m2 Garaza površine 24 m2 Cijena stana 360 000 KM Cijena garaze 20 000 KM Stan u Medjugorju na adresi Vukovarska 9c, Bijakovići opcina Čitluk. 4.kat (bez lifta) Godina izgradnje: 2005 (renovacija 2020) Potpuno opremljen: dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, BEGOVO SELO, 525.000 KM, 105,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je “A-frame” kuća na Kupresu, u blizini Kupreške kuće,centra ,skijališta te na svega 5-6min vožnje do kukavičjeg jezera. Jedinstvena lokacija nedaleko od centra svih zbivanja, a opet dovoljno udaljena kako bi se osjetileprirodne ljepote Kupresa. Fenomenalan pogled koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Cazinu, na Maloj Lisi kod Gimnazije. Površina stana je 95m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka i kuhinje, sušione, kupatila i wc, 3 spavaće sobe, saune i balkona. Također stan sadrži i podrum. Za sve ostale informacije javite se na broj telefona/viber:....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderan Trosoban Stan sa velikom dnevnom sobom i dva prostrana kupatila. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 329.000 KM, 105,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan izgrađen prije 10 godina na Marijin Dvoru, ulica Kranjčevićeva kod Opće Bolnice "Abdulah Nakaš" površine 105 m2 + 25 m2 balkona. Cijena 2800 KM po m2 stana i 1400 KM po m2 balkona. Kontakt: 061/229-156 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Rezidencijalni objekt CITY GARDEN iznad Čobanije konceptualno spaja stambeni ambijent u jedinstvenu zelenu oazu mira, s veličanstvenim panoramskim pogledom na Sarajevo. Na šest etaža je smješten 39 rezidencijalnih apartmana, površine od 40 m2 do najvećeg od 177 m2, s vanjskim i unutrašnjim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Mokušnice, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni objekt u strogom centru grada Bihaća, iza Konzuma, po posebno povoljnoj cijeni, netto povrsine 100 m2, potpuno opremljen, klimatiziran, sa parking prostorom, pogodan za sve namjene, informacije na broj 061 466 573 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu novogradnja, 100 m2, zemlje 6.500 m2, nalazi se pored glavnog puta Sarajevo -Tuzla, 15 km udaljeno od Sarajeva, sa druge strane parcele protice rijeka Ljubina. Parcela je djelimicno zasadena vocnjakom, Papiri uredni, sve je vlasnistvo 1.:1, Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca kod Travnika (Ciglana) blizu ekonomskog fakulteta/pravnog/prometnog udaljenost 700m. Kuca je sa tri stana svaki po 100 m2 potpuno opremljena i namjestena, sa namjetajem, centralnim grijanjem itd. Kuca ima dvoriste sa prilaznim putem. Garaza 30 m2. Sva tri stana imaju zaseban....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica u izgradnji na planini Vlašić , u prelijepom naselju Kukotnica , do objekta vodi asfalt , naselje ima rasvjetu , kamere uskoro i besplatni internet (wi fi) Vikendica je projektovana da sadrži 2 garaže veliku terasu te sami objekat na ploči 8*6 ( sve je spremno....

 
 
 
  Poslovni prostor, POSUŠJE, Na upit, 99,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru grada, u blizini općine i škole. Za sva pitanja pozovite 063/351-475 ili tehnostar@tel.net.ba Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Blindirana vrata Klima .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 99,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine ekskluzivno predstavlja prodaju stanova u izgradnji! Lokacija Istočno Sarajevo, ulica Stefana Nemanje objekat lamela Centar. Projekat Su plus P plus 6 spratova, sa podzemnom garažom koja je konektovana brzim liftovima sa ostatkom spratova. Karakteristike....

 
 
 
  Poslovni prostor, POSUŠJE, Na upit, 102,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan Posusje, stan u izgradnji. Vise informacija na br.mob 063445203 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Logavina, Na upit, 97,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

stan je u potkrovlju sa širokim stepeništem i jedini je na spratu. osunčan, s pogledom na sve četiri strane svijeta, u strogom centru grada nedaleko od katedrale, stan je po rješenju 75 m kvadratnih ali je osamdesetih i devedesetih proširen za dodatnih 22 m kvadratna, postoji mogučnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 97,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 97,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine objavljuje prodaju trosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.13, površine 97,17 m2, nalazi se na prvom spratu objekta, trosoban, orjentacije sjever-zapad. Sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 106,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju četverosoban stan u novogradnji Centru, Ul.Halida Kajtaza. Prodaje se lijep i svijetao nenamješten četverosoban, veoma funkcionalan stan trostrane orijentacije u novogradnji u mirnom dijelu naselja Koševsko Brdo. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, CAREVO POLJE, Na upit, 96,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca je u savrsenom stanju, napravljena 2014. Svi dokumenti su uredni. Velika garaza i ogromna terasa. Na mirnom je mjestu, super pogled i savrsena za odmor. Klima uredaja ima. Mozes da kombinujes za hladenje ili za grijanje. Kuhinja je komplet sa masinom za sude, frizider i u dnevni....

 
 
 
  Apartman, BIJAKOVIĆI, Na upit, 96,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 96,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nov, nekorišten poslovni prostor površine 96 m2, Hilandarska ulica. Prostor je na dva nivoa, ulazi postoje na oba nivoa. Velika prednost prostora je zaseban dimnjak čime se prostor može koristiti u razne namjene. Vezana za prostor je garaža od 16 m2 koja se može koristiti....