• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine 110 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine 110 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine 110 m2 parking Najnovije

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine 110 m2 parking najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 550.000 KM, 110,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa okućnicom i dodatnom njivom. Kuća se nalazi u Gornjoj Lijevči Zavidovići. Kuća ima garažu i šupu.Kuća ima plastičnu stolariju, urađena je fasada i stiropol.Unutrašnjost je ureena. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 300.000 KM, 110,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo, kvalitetno, sređeno, moderno i funkcionalno. Treba vam više? Ovaj stan to ima - ima ono nešto ;-) U prilici smo ponuditi vam odličan četverosoban stan - penthouse u novogradnji u naselju Nova Otoka (uz stan možete kupiti i garažu). Samo naselje tek je izgrađeno i po svemu je....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 420.000 KM, 113,00 m2 cca 3720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ekskluzivan troiposoban stan sa garažom - u novogradnji na Skenderiji, smješten na drugom spratu stambene jedinice koja ima lift, ulica Podgaj, opština Centar - Sarajevo.# udaljenost od Njemačke ambasade do stana je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 106,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju četverosoban stan u novogradnji Centru, Ul.Halida Kajtaza. Prodaje se lijep i svijetao nenamješten četverosoban, veoma funkcionalan stan trostrane orijentacije u novogradnji u mirnom dijelu naselja Koševsko Brdo. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BEGOVO SELO, 525.000 KM, 105,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je “A-frame” kuća na Kupresu, u blizini Kupreške kuće,centra ,skijališta te na svega 5-6min vožnje do kukavičjeg jezera. Jedinstvena lokacija nedaleko od centra svih zbivanja, a opet dovoljno udaljena kako bi se osjetileprirodne ljepote Kupresa. Fenomenalan pogled koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 329.000 KM, 105,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan izgrađen prije 10 godina na Marijin Dvoru, ulica Kranjčevićeva kod Opće Bolnice "Abdulah Nakaš" površine 105 m2 + 25 m2 balkona. Cijena 2800 KM po m2 stana i 1400 KM po m2 balkona. Kontakt: 061/229-156 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 50.000 KM, 104,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj 062 741 069 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodaje se Etno kuća površine 110 m2, spratnosti: prizemlje, sprat i potkrovlje koja je izgrađena na zemljišnoj parceli površine 850 m2. Nalazi se u naselju Bistarac. Lokaciji pogodnoj za sve koji žele mir, tišinu i privatnost porodičnog doma i odmora. Kuća je izgrađena 2014....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • novogradnja federacija bosne i hercegovine 110 m2 parking (42)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)