• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine 150 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine 150 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine 150 m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine 150 m2" pronađeno 67 nekretnina - prosječna cijena 1.452 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 77000 KM
    • do 96000 KM (prosječna cijena)
    • do 110000 KM
    • do 967 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ČAPLJINA, 109.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca je vlsnistvo 1/1. Gradska voda, Struja , Telefon .Postoje i3 busotine za vodu .Jedna je u Ostavi-Kuca. Balkonska ograda je iz Aluminia. Klima Anlage 5,5 kw. Centralno na Struju 18 kw amoze se preokrenuti i na drvaili solar. SVI PROZORI I VRATA su Mrezom protuv kumaraca instalirani.Vrt....

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća(vikendica) na prodaju sa 1,6 duluma zemje.Nalazi se u Krivoglavcima II,tačno ispod seoskog bazena.Ima 150m kvadratnih stambenog prostora.Urađena drenaža i trotoari,nova metalna kapija. Prvi sprat:Veliki dnevni boravak,kuhinja,kupaona,hodnik ,stepenice za drugi sprat i velika....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 150,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troetažna namještena kuća u naselju Vojno udaljena cca 9 km od Mostara. Ukupna površina kuće je 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1100 m2. Sastoji se od tri etaže, podruma i dva stambena kata. Na prvom katu su hodnik, kupaonica, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na suncanoj strani,ima dva sprata i potkrovlje.Sva drvenarija je u drvetu i lijepi parket.Ima centralno gijanje,alarm.Krasan mali vrt ispod i tri parkirna mjesta ispred garaze.Takodje ima tri pokrivena balkona. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Breka, 390.000 KM, 150,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Koševu, novogradnja, funkcionalan i uređen suteren sa mokrim čvorom, bašta iza kuće, parking za auto, visokokvalitetna gradnja i enterijer. Kuća se nalazi na parceli od 250 m2, Vlasništvo 1/1. Sve informacije na 061/535-309 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 150,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nedovrsen stan u Vogosci, 150m2, dvoetazni-uknjizeno je 76m2 Ostatak kvadrature je moguce uknjiziti bez problema. Svi papiri su uredni. Stan se nalazi u ulici Spasoja Blagovcanina 12, u centru Vogosce u blizini autobuske stanice. Stan je izuzetno povoljan, moguce je pogledati....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekstra luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra lokacija. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca gradjena prije rata i adaptirana 2007. Papiri uredni 1/1. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 195.000 KM, 150,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVOGRADNJA 130m2; 4. sprat, grijanje, klima, alarm, amer�ki ormari, dvije terase,sam na cijelom spratu,tri nivoa rasvjete.. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 330.000 KM, 150,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Super luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra opremljen. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 150.000 KM, 155,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendice Vlasic Prodaju se dvije vikendice na prekrasnom dijelu Vlasica-Babanovac. Objekti su potpuno zavrseni i namjesteni i sve je novo i nekoristeno. Objekti su velicine po 155 kvadratnih metara + terasei balkoni. Objekti su oblozeni sa drvetom i sa kamenom i sve je uradjeno po....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 145,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u mirnom dijelu sarajeva, za sve informacije tel 063898626 ili mail damirzecevic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 150.000 KM, 145,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam za stan ili kuću u Bihaću uz nadoplatu. Kuća je novogradnja (2007). Dimenzije kuće su 8.5m x 11.5m, sa 350m2 okućnice. Postoje priključci za struju, vodu, telefon itd U sklopu kuće je garaža i kotlovnica za centralno grijanje. Kuća je pokrivena betonskim krovom....

 
 
 
  Kuća, JABLANICA, 185.000 KM, 143,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opremljena kuća na atraktivnoj lokaciji u blizini moderno opremljene skijaške staze Blidinje. Za detaljne informacije javiti se na e-mail ili broj mobitela. Dijana Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, MEĐUGORJE, 450.000 KM, 157,00 m2 cca 2870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Medjugorje-lovely family house(villa) with beautiful garden 500m2! It have 5 rooms,3 bathrooms,kitchen,terrace,and balcony on the first floor,with beautiful view on Hill of Apparition and Križevac. .It is in a peace and quiet part of Medjugorje near by Sent Franciscos Garden and Mathers....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 450.000 KM, 143,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivni poslovni prostor u strogom centru Sarajeva. Prostor se nalazi u stanbeno - poslovnom objektu, pripada općini Stari Grad. Ulaz u objekat sa glavne saobraćajnice. Postor je kompletno adaptiran najkvalitetnijim materijalima i kompletno opremljen namještajem po mjeri. Višenamjenska....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na dobroj lokaciji obiteljska kuca Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem novoizgradjenu kucu u mirnom dijelu Sarajeva, 150 m2 sa prostranom bastom, sve dozvole i svi prikljuci.za sve informacije budite slobodni da me kontaktirate Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je vlsnistvo 1/1. Gradska voda, Struja , Telefon .Postoje i3 busotine za vodu .Jedna je u Ostavi-Kuca. Balknska ograda je iz Aluminia. Klima Anlage 5,5 kw. Centralno na Struju 18 kw amoze se preokrenuti i na drvaili solar. Vrt ima 1400 m2 i 50 Maslina .Sve moze pogledati na....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Sva dokumentacija uredna , zemljište gruntovno 1/1, građevinska dozvola i projekat. Izuzetno mirna lokacija iznad beko šopa ulica. Objekat je krajnjih gabarita 14 x 10,5. Urađen suteren tj. garaža, kotlovnica i vešeraj i prvi sprat koji ima kvadraturu oko 140m2. Kupljen materijal....

 
 
 
  Kuća, POSUŠJE, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM VIKENDICU NA BLIDINJU(RISOVAC) CIJENA PO DOGOVORU,MOZE ZAMJENA ZA STAN NA MORU Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, KRAŠEVO, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Namjestenu Kucu,papiri uredni. Za sve Informatzije zovite na viber ili WhatsApp 0041791938636 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvoetazni stan, novogradnja 2003 godina,povrsine 150m2. Stan se sastoji od dvije etaze, od kojih se na prvoj etazi nalazi : dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom od cca 50m2, gostinjsko kupatilo,spavace sobe,velikog kupatila sa jakuzzi kadom i wc-om,garderober (odvojena prostorija),dva....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 149,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S1-IV, trosoban-penthouse, IV sprat, projektovane površine 148,96 m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila 2, kupatila 2, sobe 1, sobe 2, sobe 3, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, terase 1 (stvarne površine 42,27 m2 a površine koja će biti....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBUŠKI, Na upit, 148,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nov stan 50 m2 prizemlje + prateći prostor suteren 97m2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 441.990 KM, 159,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje unikatan penthouse u novogradnji iz 2018. na Otoci. Riječ je o kompleksu Veneto smještenom u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena i Doma zdravlja "Kumrovec". Novoizgrađeno naselje je prodisalo punim plućima, te nudi kompletan gradski sadržaj za lagodan život. U blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 143,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje odličan višesoban porodični stan u novogradnji u Vogošći koji je zaista prava rijetkost na tržištu nekretnina. Pozicioniran na idealnom prvom spratu zgrade koja se nalazi u pravoj maloj mirnoj oazi, a opet u centru gradskog života. Lokacija idelana, najbolja u Vogošći....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 195.000 KM, 160,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća u Živinicama, novije gradnje, mjesto Bare blizu križaljke ili benzinske Nurkić Kuca posjeduje urbanističku, gradjevinsku, idejni projekat i elaborat geodetskog snimanja. Pripada gradskoj zoni. Udaljenost od magistrale Tuzla-Sarajevo 250 m. Udaljenost od centra Živinica....

 
 
 
  Kuća, ŽABLJAK, 700.000 KM, 140,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Villa Durmitor,na najexkluzivnijoj lokaciji na Zabljaku-Ivan do, nacionalni park, udaljena samo 5 minuta hoda od Crnog jezera i 10 minuta od centra grada. Prostrani dnevni boravak sa kuhinjom, 5 spavacih soba, prostrano kupatilo i wc, prostrana ostava. Iz svake sobe izlazak....

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću koja je stara 2godine. Dimezije 8x9 sa dva sprata. Prizemlje i sprat. To jest jedan veliki dnevni boravak, trepezarija, kuhinja dva kupatila i dvije spavaće sobe i balkon. PRIZMLJE 80m2. SPRAT 50m2. sa okućnicom ukupno 600 kvadrata. Ograđeno sa ogradom visine 180cm,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 160.000 KM, 140,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem u Bojniku, stambeni objekat ( prizemlje + sprat ),dimenzija 9x8 m ( 2 stana po 70 kvadrata ), sa 2,5 dunuma zemlje. Objekat useljiv sa prikljucenom strujom, vodom i telefonom. Prilaz do objekta omogucen kamionu. Objekat se nalazi u blizini stocne pijace i zaobilaznice koridora....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 120.000 KM, 160,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina u stanju ekstra, nikad useljena...Kuća ima sve prikljucke: Voda, struja, telefon... Asfaltni put do kuce (glavna cesta) Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 195.000 KM, 160,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca Zivinice blizu križaljke mjesto Bare Kuca posjeduje urbanističku, gradjevinsku, idejni projekat i elaborat geodetskog snimanja. Pripada gradskoj zoni. Udaljenost od magistrale Tuzla-Sarajevo 250 m Udaljenost od centra Živinica 2 km ili 5 minuta vožnje, pjeske 20 minuta Oko 500....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naljepšem dijelu Ilidže, u naselju Pejton. Dvoetažni je, novogradnja. Prvi sprat se sastoji od hodnika, kupatila, 2 velike sobe, kuhinje, trpezarije i velikog dnevnog boravka; dok je na drugom spratu još jedno kupatilo, veliko predsoblje i soba. Pogled sa balkona....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 109.000 KM, 160,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima 160 m2 stambenog prostora i plus garaza,podrum,i ostave Sa radionom. Parkirna mjesta minimum 6 .klima i svi prozori Susa mrezom Profil kumaraca postavljeni. BETONSKA STAZA SE PRETEZE OD ZELJEZNICE DO CESTE.100 M. DO MORA JE 30 KM,DO HRVATSKE GRANICE 4 KM.. POSTEJE I 45 MASLINA....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na parceli od 1350m2 kuca je kompletno renovirana od temelja do krova unutra i vani 2018god po modernom standardu!! Posijeduje duplu izolaciju ! Kuca posijeduje prizemlje i sprat , u prizemlju je veliki salon( dnevni boravak) kuhinja , kupatilo i wc od 16m2 i ostava(....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 120.000 KM, 160,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Novosagradjena kuca na dvije etaze Nalazi se na putu Zavidovici-Maglaj,udaljena od glavnog puta cca 500 m a od grada cca 3,5 km,stara Ekonomija Svaka etaza ima zaseban ulaz. Centralno grijanje na cvrsto gorivo Novo namjestena sa modernim namjestajem i kuhinjom austrijske marke "Dann"....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u spionica krc nedaleko od glavnog puta Tuzla Orasje. Kuca je 160m2 na parceli od 1350m2 posijeduje svu potrebnu papirologiju 1/1 gradjevinska,urbanisticka,uplanjena itd.svi prikljucci kuca je kompletno renovirana 2019 unutra i vani! Vani je ostala tarasa da se dovrsi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrbovskoj na Aneksu uz glavni put, 100 metara od glavne saobracajnice. Na kuci je novi krov, razvedene instalacije u kuci (voda, struja, grijanje)nisu jos prikljucene na gradske, nabaca (gruba, fina), termo estrihi, kuca nema stolariju. Sastoji se od garaze (dostup....