• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine 2.sprat - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine 2.sprat - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine 2.sprat

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine 2.sprat" pronađeno 43 nekretnina - prosječna cijena 2.674 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, TUZLA, 450.000 KM, 350,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća novogradnja godina 2020 Zlokovac, Tuzla Povrsina od 350m2. Kuća se sastoji od 4 etaže. Prvi sprat dva stana, dvije kuhinje, s dnevnim boravkom, spavace kupatilo, obs! poseban ulaz, kotlovnica, pripremljena za gradsko grijanje. Drugi sprat: dvije spavace kupatilo, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 102.300 KM, 66,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla Irac sprat 2 - 4 stan od 66 m2 zgrada Lucijana prva ili druga od Rudnicke direkcije Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, GRAČANICA, 320.000 KM, 460,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

na prodaju kuca u kojoj je: -na prvom spratu poslovni prostor uredjen, -drugi sprat trenutno izdat stanarima, -treci sprat novo uredjen pre mesec dana. Kuca se nalazi u blizini bolnice i fudbalskog stadiona blizu svih trznih centara u gracanici. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja federacija bosne i hercegovine 2.sprat'
Na upit
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 180,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na općini Ilidža, naselje Plandište. Kuća zauzima veoma dobar položaj , pristupni put je širok, asfaltiran i ima uličnu rasvjetu. Od centra Ilidže udaljena je 2 km, a od centra Sarajeva oko 15 km. Smještena je na mirnoj lokaciji, udaljena je 10 minuta hoda od zaštićenog....

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća(vikendica) na prodaju sa 1,6 duluma zemje.Nalazi se u Krivoglavcima II,tačno ispod seoskog bazena.Ima 150m kvadratnih stambenog prostora.Urađena drenaža i trotoari,nova metalna kapija. Prvi sprat:Veliki dnevni boravak,kuhinja,kupaona,hodnik ,stepenice za drugi sprat i velika....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 123.000 KM, 82,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten Trosoban stan u Cazinu ulica Žrtava domovinskog rata. Stan je smješten u zgradi iznad Policijske stanice i Kružnog toka, u samom centru grada. Površina stana iznosi 82,28 m2, a čine ga slijedeće prostorije: hodnik 10,07 m2, dnevna soba 22,27 m2, spavaća soba 13,27....

 
 
 
  Kuća, SANICA, 3.520.000 KM, 320,00 m2 cca 11000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća na prodaju koja se nalazi u Sanici, općina Ključ, Unsko-Sanski kanton. Kuća je 1/1, 800 m2 (Kuća posjeduje svu dokumentaciju građevinska, urbanistička, uknjiženo) 500 m2 - Dvorište 320 m2 - Kuća Ukupna površina kuće je 320 m2 -Prizemlje 114 m2 (1 velika soba predviđena za poslovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 617.500 KM, 124,00 m2 cca 4980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje stan u novogradnji na extra lokaciji Stan se nalazi u novom stambenom objektu u naselju Baščaršija, 2 minuta od sebilja. Stan je na drugom spratu stambene zgrade površine 123,5 m2. Stan je po strukturi petosoban, kompletno je opremljen novim namještajem i opremom....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 343.641 KM, 34,00 m2 cca 10110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 4.E, projektovane površine 34,64 m2, sprat 2, dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, manje spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 96.681 KM, 36,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S5, dvosoban, 2. sprat, projektovane površine 36,04m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, sobe i lođe. Vanjska stolarija je PVC. Unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket. Ulazna vrata su blindirana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 1.600.000 KM, 900,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO! NEKORIŠTENO!! IZDAJEMO / PRODAJEMO: LOKACIJA: Poslovna Zona Ciljuge - Živinice STAMBENO / POSLOVNI OBJEKAT-HALA: 1. Sprat u zemlji (Garaze-Magacin-Rampa-Prizemlje-Toalet) - 337m2 2. Sprat (Salon-Sala za sastanke-Toalet-Kancelarija) - 337m2 3. Sprat (LUKSUZNO OPREMLJEN PENTHOUSE....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 129.000 KM, 78,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

HITNO prodajem trosoban, novo adaptiran stan na Dobrinji 74m2 na drugom spratu, stvarnih nakon adaptacije 78m2 ul. Trg Zlatnih Ljiljana 35. U adaptaciju je ulozeno vise od 25.000KM i sve je novo. Nova kuhinja, americki plakari, pvc stolarija, hrastov parket, komplet adaptirana banja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 105.000 KM, 36,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u novogradnji na 2.spratu zgrade sa liftom, Istočno Sarajevo, ulica Karađorđeva. Nekretnina u svojoj površini od 36m² se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka s trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 420.000 KM, 113,00 m2 cca 3720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ekskluzivan troiposoban stan sa garažom - u novogradnji na Skenderiji, smješten na drugom spratu stambene jedinice koja ima lift, ulica Podgaj, opština Centar - Sarajevo.# udaljenost od Njemačke ambasade do stana je....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 1.500.000 KM, 431,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca sa okucnicom u Bihacu koja se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u blizem centru grada (II gradska zona). Predmet prodaje je kuca sa okucnicom ukupne povrsine 4665m kvadratnih.Posjeduje otprilike 60 vocki, tacnije, cca 40 stabala sljive, ostalo su stabla jabuke, kruske,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 125.000 KM, 64,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u novoigrađenoj zgradi u blizini kantonalne bolnice u Bihaću. Jedan je od tri stana na drugom spratu zgrade koja ima i lift te u potpunosti udovoljava i potrebama osoba sa otežanim kretanjem. Stan je površine 64 m² stambenog prostora sa dnevnim boravkom i kuhinjom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naljepšem dijelu Ilidže, u naselju Pejton. Dvoetažni je, novogradnja. Prvi sprat se sastoji od hodnika, kupatila, 2 velike sobe, kuhinje, trpezarije i velikog dnevnog boravka; dok je na drugom spratu još jedno kupatilo, veliko predsoblje i soba. Pogled sa balkona....

 
 
 
  Hotel, SARAJEVO, Novi Grad, 1.500.000 KM, 1400,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni kompleks, Motel, u naselju Rajlovac. Ukupna površina imanja iznosi 2900m2. Sam Motel se prostire na 3 etaže + podzemna garaža, ukupne površine od cca1400m2. Motel posjeduje: Podzemnu garažu površine 250m2 te parking mjesta ispred i iza samog objekta cca 160 mjesta+.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 106,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju četverosoban stan u novogradnji Centru, Ul.Halida Kajtaza. Prodaje se lijep i svijetao nenamješten četverosoban, veoma funkcionalan stan trostrane orijentacije u novogradnji u mirnom dijelu naselja Koševsko Brdo. Stan se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 66.664 KM, 65,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov trosoban stan na Stupu u novogradnji koja postavlja standarde kvaliteta, privatnosti i udobnosti života na nevjerovatnoj lokaciji na samoj Stupskoj petlji, sa iznimnim pristupom svim bitnim sadržajima, ovaj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Sokolovicima na Ilidzi. Pored rijeke Zeljeznice. Udaljena je 1 km od Ilidze, 15 minuta voznjom autom do centra Sarajeva. Nekih 600 m udaljena od komplexa univerziteta i srednje Internacionalne skole Burch. Nekih 500 m do osnovne skole i 100 m do prve autobuske stanice.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 46,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo dvosoban, sjeveroistočno orjentisan stan površine 46,11m2, koji se nalazi na drugom spratu useljive novogradnje. Radi se o stanu sa vrlo praktičnim rasporedom prostorija, koji posjeduje izuzetno lijep i potpuno otvoren pogled prema naselju Mojmilo. Stan se sastoji od dnevnog....