• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine balkon - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine balkon - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine balkon što veće

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine balkon što veće" pronađeno 611 nekretnina - prosječna cijena 2.352 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Predstavljamo Vam prodaju stanova u izgradnji u stambeno-poslovnom objektu Sarajevo Waves 3 unutar prestižnog Sarajevo Waves kompleksa. Sarajevo Waves 3 donosi novi nivo luksuza i funkcionalnosti, s visokim standardima gradnje i modernim dizajnom. Ovaj stambeno-poslovni objekat obuhvata....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREZA, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

“BULEVAR” – NOVI STANDARD URBANOG ŽIVLJENJA U SRCU BREZE Iz ponude za prodaju, izdvajamo stan oznake 1A, površine 52,89 m². Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i balkona. Ovaj savremeni kompleks sastoji se od tri elegantno....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan u Tuzli, Stupine B-2 Prodajem nov, nekoristen stan,(polu) - namjesten Stupine B-2, Lamela A, V sprat; 52m2 - dnevni boravak, spavaca soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i WC, balkon, podrum. E-mail : canalicious@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na trecem spratu ,zgrada posjeduje 2 lifta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 70.000 KM, 51,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo dvosoban stan ukupne površine 51m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i wc-a. Stan posjeduje balkon od cca. 4 m2 i pripadajuću terasu od cca. 25m2. Stambeno-poslovni objekat nalazi se u zelenoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, NEUM, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaja apartmana u novoizgrađenom Apartmanskom naselju Neum. Apartmani od 39-59m2, useljivi odmah, prodaju se po principu ključ u ruke! Kontaktirajte nas, izaberite kvadraturu i osigurajte svoju oazu sunca već danas ☎️ + 387 63 428 397 ili putem e-mail-a: neumstanovi@gmail.com Financiranje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 82.500 KM, 50,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Lokacija: Ozimice II - Centralno grijanje kombinovano; etažno na struju ili zajednicka kotlovnica - Podovi: klasican parket - Keramika prvoklasna, kao i sanitarije - Useljenje: ljeto 2012 - Cijena: 1650-1700 KM/m2 Kontakt tel.: +387 61 137 620 "DOO GRADING" Bihac Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 65.416 KM, 50,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

www.comp-astor.com Na prodaju novoizgrađeni stanovi od 48,09 m2, 45,08 m2 i 50,32 m2 u Novom Gradu/Bos.Novom u ulici Kralja Petra I Oslobodioca 22A. Zgrada je sagrađena po zapadnim standardima i ima kotlovnicu sa centralnim grijanjem koje ima ekonomičnu potrošnju obzirom da je izolacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 85.000 KM, 50,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se lijep stan od 50m2 u naselju Tibra na Stupu,lamela a3. Stan se nalazi na jedanaestom spratu novoizgradjene zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje u jednoj cjelini,jedne sobe,kupatila,ostave i balkona od cc2 6m2.Grijanje je centralno gradsko i stan posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 100.000 KM, 50,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno opremljen stan 50m2 projektovan za mladje bracne parove sa jednim djetetom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, TUZLA, Irac, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.tknekretnine.ba

Agencija “Tk Nekretnine” počinje sa prodajom novog stambeno – poslovnog kompleksa KENDI , smještenog na odličnoj lokaciji u Tuzli, na adresi ul. Drage Karamana 20, naselje Irac. Kompleks se sastoji od 3 međusobno povezene lamele, te ukupno 316 stambenih jedinica koje čine garsonjere,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalaze u strogom centru Sarajeva, luksuzno opremljeni skupocijenim praketom iz Italije, bravarijom koja se satsoji od kombinacije drveta s unutrašnje i aluminijuma s vanjske strane, alarmom Sikra security, liftom, klima uređajima… itd. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Apartman, VIR, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

prodajem dvosobni apartman sa građevinskom dozvolom, novogradnja, nalazi se u prizemlju, ima malo dvorišta i parkirno mjesto, od mora je udaljen 700 m, cijena 47000 eura, 00385959111914 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Novogradnja Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Atraktivan dvosoban stan od 50,01 m2 u stambeno-poslovnom objektu Nova Avlija. Objekat Nova Avlija se nalazi u ulici Edhema Mulabdića (bivša Romanijska) u samom srcu Sarajeva, 100 metara udaljenosti od sarajevske katedrale. Stan posjeduje i lođu. Ovaj stan je idealan za ugodan život.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 395.128 KM, 49,00 m2 cca 8060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE” Nekretnine objavljuju prodaju stanova u novogradnji Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku A5 površine 49,23 m2 i dostupan je na 7 spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 49,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 49,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje projektne ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokacij Hotonj – u ul. Barice ,općina Vogošća izdvaja Hotonj Residence S ponosom Vam predstavljamo projekat Hotonj Residence površine dostupnih stanova su od 38m2 44m2 dvosobni, od....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBUŠKI, 70.000 KM, 48,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u centru grada, novogradnja. Orjentacija jugoistok, sa terasom. Novonamješten, useljiv odmah. Može se pogledati od 10-11 h. Kontakt broj Jelica - 063211030 ili Nikola - ++38598384835 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 48,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 48,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvosoban stan ukupne površine 48 m2 Stan se nalazi na 7. spratu stambene zgrade u naselju "Miljacka" - Otoka Sastoji se iz hodnjika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, balkona i kupatila Stan je potpuno nov, bez potrebe ikakvih dodatnih ulaganja, opremljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Na upit, 48,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Smješten u neposrednoj blizini vrtića, škole, dva velika marketa, tržnog centra, teniskih terena, nogometnog igrališta i prekrasnog šetališta. Cijena po dogovoru. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 480.200 KM, 47,00 m2 cca 10220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartman na Bjelašnici. Apartman je površine 47 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 325.000 KM, 47,00 m2 cca 6920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje dvosoban stan u novogradnji River Walk u centru Ilidže. Predmetni stan se nalazi na petom spratu novoizgrađenog stambeno poslovnog objekta River Walk pored Termalne rivijere Ilidža. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 627.200 KM, 47,00 m2 cca 13350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartman na Bjelašnici, općina Trnovo, u ulici Babin do. Luksuzni apartman na Bjelašnici je površine 47m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, KUPRES, 45.000 KM, 47,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u centru Kupresa, namješten,sa cent.grijanjem ,papiri uredni Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.000 KM, 47,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Na upit, 47,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Azici, 47m2, zgrada sa liftom, balkon, penthaus. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 47,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 47,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Predstavljamo prodaju stanova u izgradnji NOVA DOBRINJA Faza III, na Dobrinji IV, općina Istočna Ilidža. Dostupni su stanovi od 47 m2 do 90 m2, sa jednom, dvije i tri spavaće sobe. AKCIJSKA CIJENA: 3.150 KM/m2 sa PDV-om. Planirani rok završetka gradnje je 30.07.2027.godine. STANDARD:....

 
 
 
  Poslovni prostor, CAZIN, 60.000 KM, 46,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 73.000 KM, 46,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Lijep luksuzni jednosobni stan,46 kvadrata,novogradnja.Sastoji se od:dnevnog noravka sa kuhinjom,hodnika,vece kupaone,ostave i balkona koji je 4.5mx2.20.Balkon je zatvoren sa pvc stolarijom,dva srednja prozora su klizna tako da se moze koristiti kao dodatni prostor ali i kao balkon.Svi....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 64.400 KM, 46,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

irac stan u novogradnji orijentacija zapad,useljivo do 04/2013 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 46,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašava prodaju stana u novogradnji u Sarajevu, općina Centar, naselje Šip, u ulici Dejzina Bikića Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S9-II, dvosoban, drugi sprat, projektovane površine 46,67m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.000 KM, 45,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

MIJENjAM / PRODAJEM STAN U SARAJEVU!!! U mirnom dijelu grada,novogradnja,dvokatna zgrada sa sest stanova. Stan se nalazi na drugom katu,u sredini,suncana strana povrsine 45m2 + 14m2 pripadajuceg podruma + parking mjesto. Od prostorija: hodnik,kupatilo,kuhinja,dnevna sa baklonom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 45,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja,dvokratna zgrada sa šest stanova te pripadajućim podrumom i parking mjestom. Stan se nalazi na drugom katu,u sredini,sunčana strana. Površina stana iznosi 45 m2 (ne računajući balkone,cca 2,5m2) + 14 m2 pripadajućeg podruma. Od prostorija: * hodnik, * kupatilo, * kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 45,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu Stan površine 44.50m2 u ulici Cara Dušana u blizini Univerziteta u Istočnom Sarajevu. Nalazi se na 1. spratu stambene zgrade, sastoji se od hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 45,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan u izgradnji. Početak radova 15.04.2016. - završetak radova 01.07.2017. Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović 065/666-343 e-mail: akvamontmerc@windowslive.com veb stranica: www.akvamontmerc.com Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Apartman, FOJNICA, Na upit, 45,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se 2 apartmana u okviru turistickog centra Reumal uz samibazen oba apartmana imaju bastu sa pogledom na bazen .Veci apartman od 45 m2posjeduje garazu a manji parking mjesto .Stanjekao novo ivlasnistvo1/1 . Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 45,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE” Nekretnine prodaju dvosoban stan u novogradnji Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan je površine 45,59 m2 i dostupan je na V spratu stambene zgrade sa liftom a koja ima ukupno Viii spratova. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 664.440 KM, 44,00 m2 cca 15100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartman sa garažom na Bjelašnici, Babin do Apartman je površine 44,5m2 i nalazi se na III spratu u zgradi bez lifta. Novogradnja iz 2018. godine. Po strukturi apartman je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 505-546 (od ukupno 611)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>