• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine balkon - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine balkon - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine balkon što veće Zadnjih 14 dana

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine balkon što veće zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ŽIVINICE, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 03-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: dva individualna....

 
 
 
  Stan, KUPRES, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica se nalazi u vikend naselju G.Odžak, stambenog prostora 160m2 na placu od 550m2.Sagrađena je kao jedna cjelina na 2 etaže, donji dio je apartman od 40m2 koji je kompletno opremljen za stanovanje. U gornjem dijelu je zaseban ulaz u vikendicu gdje se ulazi u predsoblje a zatim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 1.150.000 KM, 154,00 m2 cca 7470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo luksuzno namješten, salonski stan u centru Sarajeva površine 154 m2, pozicioniran na drugom spratu u ulici Obala Kulina bana. Cijena stana bez namještaja: 1.150.000 KM Stan se sastoji od hodnika, zatim sa lijeve strane nalazi se kuhinja, balkon, vešeraj, te manja spavaća....

 
 
 
  Kuća, DONJA MISOČA, Na upit, 144,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća i imanje na lokaciji Donja Misoča, opština Ilijaš. Imanje se prostire na 3 dunuma (3000 m2) ravnog zemljišta, sa odličnom pozicijom, gornja strana imanja izlazi na glavnu cestu, dok donja strana izlazi direktno na rijeku Misoču, pružajući mir i prirodno okruženje.....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Breka, 506.200 KM, 88,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

A sad spektakl! Prelijep dvostrano orijentiran troiposoban stan, detaljno renoviran 2016. godine, u besprijekornom stanju.Stan od uknjiženih 88 kvadrata (s inkorporiranim balkonom) čine dnevni boravak, trpezarija i kuhinja otvorenog koncepta, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i veliki....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREZA, 440.000 KM, 87,00 m2 cca 5060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo prostranu i funkcionalnu kuću kvalitetne gradnje površine 87 m2 sa okućnicom 1915 m2, pozicioniranu u Brezi. Kuća je pažljivo raspoređena kako bi pružila maksimalan komfor: - Prizemlje se sastoji od kotlovnice, ostave i jedne sobe, pogodno za dodatni prostor ili radnu sobu.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 213.800 KM, 80,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica (p+1) površine 80m2 izgrađena na zemljišnoj parceli površine 686m2. Južno orjentisana sa pogledom na zelene površine, ova vikendica predstavlja oazu mira, idealnu za odmor i uživanja tokom svakog perioda u godini. Vikendica je izgrađena tokom 2013 godine, posjeduje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 78,80 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2026.,

www.area.ba

Prodaje se prostran trosoban stan ukupne površine 78,80 m2, u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu na Otoci. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, dva kupatila i dva balkona. Stan je izuzetno svijetao, sa dosta prirodnog svjetla a orijentacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 438.931 KM, 71,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se četverosoban stan ukupne površine 70,80 m2, u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu na Otoci. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i balkona. Stan je izuzetno svijetao, sa dosta prirodnog svjetla a orijentacija istok -....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine balkon što veće zadnjih 14 dana (19)
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće zadnjih 14 dana (2)
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine balkon što veće (631)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)