• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine barem 9 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine barem 9 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine barem 90 m2 što veće Zadnjih 14 dana pala cijena

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine barem 90 m2 što veće zadnjih 14 dana pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 650.000 KM na 590.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 590.000 KM, 200,00 m2 cca 2950 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 800.000 KM
28.01.2026 - 690.000 KM
15.03.2026 - 590.000 KM
18.04.2026 - 650.000 KM
06.05.2026 - 590.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 735.840 KM na 652.500 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 652.500 KM, 113,00 m2 cca 5770 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 711.900 KM
12.03.2026 - 735.840 KM
09.05.2026 - 652.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 210.000 KM na 159.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VISOKO, 159.000 KM, 110,00 m2 cca 1450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.10.2023 - 210.000 KM
09.05.2026 - 159.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine 55 m² u osnovi na dvije etaže (P+S), korisne površine 110 m² sa dva pomoćna objekta povšine 31 m2 i 6 m2 na parceli površine 2.902 m2 koja je u potpunosti ravana. Ista se nalazi u ulici Podgorani, općina Gorani (Buci), Visoko. Kuća je izgrađena 1960. godine.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 395.900 KM na 369.300 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, TUZLA, Sjenjak, 369.300 KM, 97,00 m2 cca 3810 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 395.900 KM
29.04.2026 - 369.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

SJENJAK-NOVIJA GRADNJA! Atraktivan, moderan novoadaptiran prostran trosoban stan, površine 96,99 m2 sa dvije lođe! ; Sjenjak, Tuzla .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine barem 90 m2 što veće zadnjih 14 dana pala cijena (4)
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine barem 90 m2 što veće zadnjih 14 dana (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)