• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine do 1400 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine do 1400 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine do 140000 km 60 m2 najnovije što manje

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine do 140000 km 60 m2 najnovije što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 130000 KM (malo jeftiniji)
    • 140000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, LUKAVAC, 70.000 KM, 55,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u novogradnji, IV sprat, odmah useljiv. Kontakt 061142249 Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 127.413 KM, 55,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 115.211 KM, 55,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekti su smjesteni na lokalitetu Buca Potoka neposredno uz saobracajnicu ulica:Drinska sa jedne strane i ulice:Adema Buce sa druge strane. Stambeno poslovni kompleks je udaljen: -cca 150m od tramvajske stanice. -cca 150 metara od trznice. -cca 20m od trolejbuske stanice. -cca 50m....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 58.000 KM, 56,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u naselju Stup Tibra Pacifik 2, stan 56m2, na 9 spratu.Stan čine hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaca soba,balkon..Stan ima otvoren pogled cijena na upit 061/402-784 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 145.000 KM, 57,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovno/Uredski prostor u centru grada, pored nove elektroprivrede. Zgrada je useljena krajem 2007. Prostor se sastoji od dvije prostorije, povezane i bez vrata izmedju. Prostor je potpuno opremljen i useljiv sutra. Podni klima uredjaj Hitachi inverter sa 6.5kw grijanje, 5.5kw hladjenje,....

 
 
 
  Kuća, LIPNICA, 70.000 KM, 57,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću površine 57 m2sa zemljišnom parcelom 633 m2 u naselju S.Lipnica, Tuzla. Kuća posjeduje prizemlje i sprat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom te kupatilo i predsoblje, dok se na spratu nalaze 3 spavaće sobe, ostava i balkon. Kuća se nalazi u....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 148.200 KM, 57,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 130.000 KM, 58,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Atraktivan i luksuzno opremljen stan, 57.18 m2, novogradnja, naselje čuva Gama sigurnost 24h (closed comunity, video nadzor i ulazna kapija), osigurana mjesta za parking, lijepo uređeno okruženje (profesionalni vrtlar), kablovski i internet priključak, etažno grijanje plinsko, vlastiti....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • novogradnja federacija bosne i hercegovine do 140000 km 60 m2 što manje (35)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)