• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine do 1400 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine do 1400 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine do 140000 km do 60 m2 što jeftinije klima pala cijena

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine do 140000 km do 60 m2 što jeftinije klima pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 130000 KM (malo jeftiniji)
    • 140000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 39.000 KM, 20,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

klima u prostoru,alarm,video nadzor objekta kompletnog,grijanje+hladenje,podzemna garaža---NOVOGRADNJA--,pogodno za sve namjene....useljivo i dostupno odmah. Stjepana Radića - Tržni centar Mostar.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 39.999 KM, 20,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

novogradnja, atraktivna lokacija, prostor je vec izdat u zakup,ima vodu, klima, stari tržni centar... Stjepana Radica - Tržni centar Mostar.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 45.000 KM, 20,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

poslovni prostor ima klimu,alarm,video nadzor,novogradnja,papiri 1/1,useljivo odmah...vlasništvo 1/1.,prostor je u starom tržnom centru na vrlo atraktivnoj poziciji,ide na kocku oblika,klima,alarm,nadzor,parking veliki pred samim centrom.... Stjepana Radica - Tržni centar Mostar.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 50.070 KM, 33,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Lift Novogradnja Parking Klima Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 59.500 KM, 36,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor u tržnom centru Saraj polje u Vojničkom polju. 24m2 u prizemlju i 14m2 galerije. Pogodan za višestruke namjene. Uredni papriri sa upotrebnom dozvolom. Dirrektan pristup sa ulice. Parking ispred prostora. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 60.000 KM, 40,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2020.,

www.nekretnine.ba

Poslovni objekat u centru grada, na ulazu u OS Lukavac Grad. Objekat je na sprat ukupne povrsine 40m2 i pogodan je za razne vrste djelatnosti. Vlasnistvo 1/1. Nekretnina posjeduje Plin Voda Struja Novogradnja Parking Klima .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 62.050 KM, 20,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

alarm,nadzor,klima,nova keramika,sanitarija,NOVOGRADNJA;papiri 1/1,useljivo i dostupno odmah,sami centar grada i izuzetno dobra pozicija u centru VILA,najbolj lokacija u centru villa neretva.. Lacina ulica - Vila Neretva.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 65.320 KM, 28,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 061 697 599 (Eldin) 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - JUNI....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 66.500 KM, 38,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 38,40 m2 NOVOGRADNJA naselje StupCentar. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 66.664 KM, 65,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov trosoban stan na Stupu u novogradnji koja postavlja standarde kvaliteta, privatnosti i udobnosti života na nevjerovatnoj lokaciji na samoj Stupskoj petlji, sa iznimnim pristupom svim bitnim sadržajima, ovaj....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • novogradnja federacija bosne i hercegovine do 140000 km do 60 m2 što jeftinije klima (45)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)