• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine do 1400 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine do 1400 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine do 140000 km do 60 m2 što skuplje

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine do 140000 km do 60 m2 što skuplje" pronađeno 129 nekretnina - prosječna cijena 2.038 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 130000 KM (malo jeftiniji)
    • 140000 KM (malo skuplji)
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 152.500 KM, 61,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 150.000 KM, 63,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan 63 m2, sa tri prostorije. Dvije spavace sobe, veliki dnevni boravak, sa manjom kuhinjom, te dva hodnika, kupatilo i ostava. Terasa je sa PVC-om ustakljena i imaju blindirana vrata. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 149.940 KM, 63,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan u zgradi koja se tek gradi i koja će biti završena u prosincu 2019 godine na odkličnoj i mirnoj lokaciji za život.Urbano, manja zgtrada sa ukupno 16 stanova u stambenom objektu,koji će imati i podzemne garaže i mogućnost kupovine istih. Silazak u garažu sasvim novo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 149.000 KM, 62,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan na Dobrinji. Stan ima dvije spavace, dnevnu, terpezariju, garderober i balkon. Stan se nalazi za 6om spartu u zgradi sa liftom. Za svu info, obratite se agenciji: https://www.locus.ba/search/listing/6110 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 149.000 KM, 39,00 m2 cca 3820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

NOVO U PONUDI! NOVOGRADNJA SPO DOBRINJA! Jednosoban stan zapadne orijentacije. Fantastične cijene i ugodna lokacija. Objekat niske spratnosti (S+P+5) nudi stanove različitih veličina i dispozicija na etažama od prizemlja do petog sprata. Možete birati od garsonjere do stanova sa 3....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 148.500 KM, 54,00 m2 cca 2750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 54 m2 Dnevni boravak Soba Kuhinja + trepezarija Hodnik Ostava WC Balkon U stanu ostaje Kuhinja i elementi (mašina za suđe, el. šporet, frižider..), u wc-u ostaje veš mašina i mašina za sušenje..itd Vlasništvo uredno 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 148.200 KM, 57,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 145.000 KM, 57,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovno/Uredski prostor u centru grada, pored nove elektroprivrede. Zgrada je useljena krajem 2007. Prostor se sastoji od dvije prostorije, povezane i bez vrata izmedju. Prostor je potpuno opremljen i useljiv sutra. Podni klima uredjaj Hitachi inverter sa 6.5kw grijanje, 5.5kw hladjenje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 36,00 m2 cca 4030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u jednoj od najboljih novogradnji na Dobrinji, zgrada Bella Casa. Stan površine 35.50m2 čine ulazni hodnik, balkon, kuhinja i dnevni boravak. Nekretnina se nalazi na prvom spratu, dvostrano orijentisana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 141.780 KM, 41,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stambena zgrada „ Zora – Prime“ nalazi se u ulici Pijačna bb, naselje Stup, općina Ilidža, Sarajevo. Lokacija zgrade se nalazi na udaljenosti 3 km od centra Ilidže i svojom pozicijom omogućava blizinu najatraktivnijih lokacija u i oko Sarajeva koje čine okosnicu zimskog i ljetnog....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 140.774 KM, 62,00 m2 cca 2270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u centru Mostara, u novogradnji u SPC MLJEKARA, na drugome katu sa dvije spavaće sobe i ostalim pomoćnim prostorijama. Ima blindo nova, keramika sve novo, sanitarija, sedmokomorni otvori sa tri sloja stakla, vlasništvo i papiri su 1/1. useljivo odmah. postoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 140.000 KM, 54,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten, useljiv stan 54m2, nadogradnja. Stan se nalazi na 7 spratu zgrada posjeduje lift. Stan se nalazi na Grbavici Ulica Behdžeta Mutevelića 81 preko puta "Željinog" stadiona. Cijena stana 140.000KM Kontakt osoba Sadin GSM 061 811 785 ili putem e-mail adrese www.info@iron.ba....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 137.000 KM, 62,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja, stan, Dobrinja 5, centralno grijanje. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Parking Blindirana vrata Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 135.000 KM, 54,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.850 KM, 52,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Za danas unikatna ponuda prodaje stana u novogradnji u Vogošći. Vrhunski trosoban stan i garaza i ostava! Pogledjate tlocrt! Cijena 2500 KM po m2 sa PDV-om. Sa stanom mozete kupujete i ostavu po cijeni od 2.500 KM na minus jedan etaži, kao i parking garažno mjesto na -1 etaži po cijeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 130.800 KM, 20,00 m2 cca 6540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2018.,

www.sivricnekretnine.com

Novogradnja. Zaseban je ulaz. Klimatizirano, grijanje-hladenje, pogodno za uredske prostorije, papiri uredni, veliki parking ispred, SVE NOVO...lokacija ekstra,veliki parking pred zgradom,alarm,video nadzor,klima...fiz.zastita-nov Ulica Tvrtka Miloša - Kod pošte- i vlade Federacij.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 130.000 KM, 58,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Atraktivan i luksuzno opremljen stan, 57.18 m2, novogradnja, naselje čuva Gama sigurnost 24h (closed comunity, video nadzor i ulazna kapija), osigurana mjesta za parking, lijepo uređeno okruženje (profesionalni vrtlar), kablovski i internet priključak, etažno grijanje plinsko, vlastiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.363 KM, 33,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju garsonjere u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.000 KM, 52,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom u novogradnji na 5. spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom, ulica I sarajevske brigade, Istočno Sarajevo. Nekretnina u svojoj površini od 52m2 se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, GRADAČAC, 128.000 KM, 64,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Nov nekorišten stan, na mirnoj lokaciji. Zamjena za manji stan Gradačac ili Sarajevo Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 128.000 KM, 65,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Stupu.Stan je kompletno i kvalitetno namjesten.Ima 65m2 plus 11m2 dva balkona.Nalazi se na 6 spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje,spavace sobe,djecije ili radne, ostave, hodnika, kupatila i posebno toaleta.Stan je osiguran, pod video nadzorom.U zgradi imaju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 127.413 KM, 55,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 125.000 KM, 64,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u novoigrađenoj zgradi u blizini kantonalne bolnice u Bihaću. Jedan je od tri stana na drugom spratu zgrade koja ima i lift te u potpunosti udovoljava i potrebama osoba sa otežanim kretanjem. Stan je površine 64 m² stambenog prostora sa dnevnim boravkom i kuhinjom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u novogradnji, Stup, zgrada BH BAUU. Stan je površine 60m2 i nalazi se na 7.spratu od ukupno 7. Zgrada je useljena 2011 godine i posjeduje lift. Stan je u odličnom stanju. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 120.000 KM, 62,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na 15. spratu (predzadnji) Uniprometove zgrade u ulici Marka Marulića. Kako je orijentacija stana zapadna, stan je vrlo sunčan, svijetao i pozitivan. Stan posjeduje i klimu ukoliko neko ipak želi da se rashladi tokom sunčanog perioda, kao i samoregulaciju grijanja tokom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 120.000 KM, 48,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 120.000 KM, 63,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja u Vlešićima u ulici Muhameda Behmena - općina Novo Sarajevo, prvi sprat, etazno grijanje,dva balkona. PDV uključen u cijenu stana. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 119.000 KM, 52,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaja klasičnog dvosobnog stana sa ostavom i balkonom u novogradnji. Smješten na 4 ujedno i posljednjem spratu zgrade bez lifta i istočne orijentacije u neposrednoj blizini hotela Espana u Istočnom Sarajevu u ulici Ive Andrića. Stan ima 52 kvadrata plus 2 kvadrata ostave. Ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 119.000 KM, 32,00 m2 cca 3720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje garsonjeru od 32 m2 na Stupu u neposrednoj blizini Gazprom pumpe, u popularnom naselju Tibra 2. Riječ je o nekretnini zapadne orijentacije koja se nalazi na trinaestom, tj. posljednjem spratu dobro održavane novogradnje s liftom. Delimično namještena, s kompletnom kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, 118.813 KM, 61,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan od 60,93 m2 u novogradnji na lokaciji Stupine Ušće. Zgrada je još uvijek u izgradnji a rok useljenja je 30.06.2019. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 115.211 KM, 55,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekti su smjesteni na lokalitetu Buca Potoka neposredno uz saobracajnicu ulica:Drinska sa jedne strane i ulice:Adema Buce sa druge strane. Stambeno poslovni kompleks je udaljen: -cca 150m od tramvajske stanice. -cca 150 metara od trznice. -cca 20m od trolejbuske stanice. -cca 50m....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 45,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu Stan površine 44.50m2 u ulici Cara Dušana u blizini Univerziteta u Istočnom Sarajevu. Nalazi se na 1. spratu stambene zgrade, sastoji se od hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKA KLADUŠA, 115.000 KM, 37,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 64,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 64 m², u novogradnji na izvrsnoj lokaciji, prilagođen urbanom načinu življenja u Vogošći, Sarajevo. Stan posjeduje: kuhinju i dnevni boravak, 2 spavaće sobe, toilet i kupaonicu te hodnik. Smješten je u samom centru Vogošće u neposrednoj blizini zgrade....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 110.000 KM, 44,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan novogradnja 44m2, Betanija-Pionirska dolina, dvosoban sa dvije terase. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 109.000 KM, 36,00 m2 cca 3030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu, ulica I sarajevske brigade. Nekretnina se nalazi na trećem spratu objekta sa liftom. U svojoj površini od 36m2 se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 108.800 KM, 64,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima 64m2, dvosoban po strukturi, dvostrano orjentisan, komforan (dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća, kupatilo, ostava, dva balkona- jedan iz dnevne, drugi iz trpezarije). Stan je spreman za useljenje. Ugrađena su blindo vrata, na podu su lamelni parketi, plakari po mjeri,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 108.000 KM, 45,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 105.000 KM, 36,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u novogradnji na 2.spratu zgrade sa liftom, Istočno Sarajevo, ulica Karađorđeva. Nekretnina u svojoj površini od 36m² se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka s trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 104.000 KM, 44,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan, u novogradnji u naselju vatikan, jedna soba i ostalle dodatne prostorije sa ukupno 44m2 stambene piovršine vlasništvo 1/1 povoljno orijentacija istok .

 
 
 
  Apartman, TRAVNIK, 104.000 KM, 65,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman se nalazi na atraktivnoj lokaciji izmedju Beby ski lifta i velikog ski lifta. 150m udaljenosti od hotela Sunce. Prilaz objektu sa vise strana, asfalt. Objekat se nalazi 10m udaljenosti of objekta TURM http://www.vlasic-bih.com/indexba.htm. objekat je izgradjen prije 2 godine....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 129)

<< <1 2 3 4> >>