• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine do 1800 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine do 1800 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine do 180000 km što manje

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine do 180000 km što manje" pronađeno 300 nekretnina - prosječna cijena 1.686 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 170000 KM (malo jeftiniji)
    • 180000 KM (malo skuplji)
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, MOSTAR, 162.000 KM, 20,00 m2 cca 8100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2021.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor u užoj jezgri grada.Odmah do zavoda mirovinskog,zdravstvenog,TC "Piramide",euroherca.Posjeduje mokri cvor,internet,alarm,PVC otvore,klimatizirano kompletno.Vlasništvo i papiri su 1/1.Useljivo i dostupno je odmah.Poslovni prostor je uredsko-poslovnog karaktera....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 186.200 KM, 20,00 m2 cca 9310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartman na Bjelašnici, općina Trnovo, Babin do. Apartman je površine 20m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je garsonjera. Sastoji se iz hodnika, jedne velike prostorije sa kuhinjom i kupatila, te posjeduje ugradbeni plakar. Vanjska....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 130.800 KM, 20,00 m2 cca 6540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2018.,

www.sivricnekretnine.com

Novogradnja. Zaseban je ulaz. Klimatizirano, grijanje-hladenje, pogodno za uredske prostorije, papiri uredni, veliki parking ispred, SVE NOVO...lokacija ekstra,veliki parking pred zgradom,alarm,video nadzor,klima...fiz.zastita-nov Ulica Tvrtka Miloša - Kod pošte- i vlade Federacij.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja federacija bosne i hercegovine do 180000 km što manje'
84.000 KM
65.000 KM
  Poslovni prostor, MOSTAR, 62.050 KM, 20,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

alarm,nadzor,klima,nova keramika,sanitarija,NOVOGRADNJA;papiri 1/1,useljivo i dostupno odmah,sami centar grada i izuzetno dobra pozicija u centru VILA,najbolj lokacija u centru villa neretva.. Lacina ulica - Vila Neretva.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 45.000 KM, 20,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

poslovni prostor ima klimu,alarm,video nadzor,novogradnja,papiri 1/1,useljivo odmah...vlasništvo 1/1.,prostor je u starom tržnom centru na vrlo atraktivnoj poziciji,ide na kocku oblika,klima,alarm,nadzor,parking veliki pred samim centrom.... Stjepana Radica - Tržni centar Mostar.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 39.999 KM, 20,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

novogradnja, atraktivna lokacija, prostor je vec izdat u zakup,ima vodu, klima, stari tržni centar... Stjepana Radica - Tržni centar Mostar.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 39.000 KM, 20,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

klima u prostoru,alarm,video nadzor objekta kompletnog,grijanje+hladenje,podzemna garaža---NOVOGRADNJA--,pogodno za sve namjene....useljivo i dostupno odmah. Stjepana Radića - Tržni centar Mostar.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 39.000 KM, 20,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

Ima vodu, struju, internet,telefon,alarm,nadzor,klimatiziran,potpuno nov,papiri uredni,sve NOVO i UREDNI PAPIRI 1/1....NOVOGRADNJA CENTAR GRADA.....Za frizerske salone,predstavništva,trgovine,kozmeticke salone.... Dubrovacka ulica - TC Piramida-NOVOGRADNJA.

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽEPČE, 100.225 KM, 25,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Nova namješten garsonijera preko puta policijske stanice u Žepču. Zvati na broj 066324139 ili 0989514935 Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽEPČE, 100.000 KM, 25,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem novu namještenu garsonjeru u Žepču, preko puta policijske stanice. Može se zvati na brojeve telefona 066324139 ili 0989514935. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Apartman, BREZA, 41.000 KM, 26,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Postovani kupci sa zadovljsktvom Vam predstavljamo Novi Akord Resort koji se sastoji od 45 jedninica kavadrature od 26.49 m2 do 49, 42 m2 Objekat se nalazi u Ulici Breze u starom delu Zlatibora na samo 10 minuta setnje do centra Zlatibora i jezera 850 metara do Jezera U blizini objeka....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 84.500 KM, 27,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljenu garsonjeru na trećem spratu u novogradnji Istočno Sarajevo, ulica Dečanska. Garsonjeru ukupne površine 27m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak s trpezarijom, balkon. Orijentacija je JUG.....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 65.320 KM, 28,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 061 697 599 (Eldin) 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - JUNI....

 
 
 
  Stan, TRAVNIK, 75.000 KM, 30,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Nadomak Travnika u vikend naselju kod Slimena prodaje se nedovršena vikendica na placu površine blizu 900 m, prilaz asfalt, razvedena voda i kanalizacija, betonska septička jama, sve u lijepom prirodnom okruženju, na placu: mala šumica, voćnjak, obradivi dio za povrće, nedovršena....

 
 
 
  Apartman, TRAVNIK, 60.000 KM, 30,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

apartman 30m2 na vlašiču kod fisovog ski lifta novoizgrađeno na ekstra lokaciji. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Novogradnja Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Zemljište, TRAVNIK, 2.300 KM, 30,00 m2 cca 80 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.06.2023. - 2.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Apartman, MARKOVIĆI, 70.000 KM, 31,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Apartmani u Budvi, naselje Markovici,s prelepim pogledom na more.Zgrada je apartmanskog tipa i ima 20 kako nameštenih tako i nenameštenih apartmana.Apartmani imaju kompletnu sanitariju u kupatilima sa hidromasašnim kabinama, podovi su presvučeni prvoklasnim parketom, a u kupatilima....

 
 
 
  Apartman, NEUM, 160.000 KM, 32,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem apartman u Neumu – novogradnja, na samo korak od plaže! Ovaj moderno opremljeni apartman idealan je za sve koji traže savršen prostor za odmor uz more ili kao investiciju u turizam. NAPOMENA: Apartman nije etažiran. Lokacija: Mimoza bb, Neum – kratke stepenice do plaže. Kvadratura:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 119.000 KM, 32,00 m2 cca 3720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje garsonjeru od 32 m2 na Stupu u neposrednoj blizini Gazprom pumpe, u popularnom naselju Tibra 2. Riječ je o nekretnini zapadne orijentacije koja se nalazi na trinaestom, tj. posljednjem spratu dobro održavane novogradnje s liftom. Delimično namještena, s kompletnom kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.363 KM, 33,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju garsonjere u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 85.000 KM, 33,00 m2 cca 2580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 50.070 KM, 33,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Lift Novogradnja Parking Klima Ostava .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 90.978 KM, 34,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 1.D, projektovane površine 34,22 m2, etaža suteren -1, studio-garsonjera. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 40.000 KM, 34,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 188.160 KM, 35,00 m2 cca 5380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 35 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 36,00 m2 cca 4030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u jednoj od najboljih novogradnji na Dobrinji, zgrada Bella Casa. Stan površine 35.50m2 čine ulazni hodnik, balkon, kuhinja i dnevni boravak. Nekretnina se nalazi na prvom spratu, dvostrano orijentisana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 109.000 KM, 36,00 m2 cca 3030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu, ulica I sarajevske brigade. Nekretnina se nalazi na trećem spratu objekta sa liftom. U svojoj površini od 36m2 se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 105.000 KM, 36,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u novogradnji na 2.spratu zgrade sa liftom, Istočno Sarajevo, ulica Karađorđeva. Nekretnina u svojoj površini od 36m² se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka s trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 96.681 KM, 36,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S5, dvosoban, 2. sprat, projektovane površine 36,04m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, sobe i lođe. Vanjska stolarija je PVC. Unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket. Ulazna vrata su blindirana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 75.285 KM, 36,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Stan, RAJSKA, 70.200 KM, 36,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najpovoljniji stanovi u Budvi, od 1100 eura po kvadratu. Kondo hotel Paradiso se nalazi na manje od 800 m od magistrale, ušuškan u prirodu i tišinu. Posjeduje bazen, restoran, parking i 77 stanova na 7 spratova. Veličina stanova se kreće od 27 do 49 kvadrata, opremljeni kvalitetnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 59.500 KM, 36,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor u tržnom centru Saraj polje u Vojničkom polju. 24m2 u prizemlju i 14m2 galerije. Pogodan za višestruke namjene. Uredni papriri sa upotrebnom dozvolom. Dirrektan pristup sa ulice. Parking ispred prostora. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKA KLADUŠA, 115.000 KM, 37,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 97.188 KM, 37,00 m2 cca 2630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

SPO “Centar”, stambeno-poslovni objekt u srcu Kiseljaka, predstavlja savršen spoj modernog dizajna, funkcionalnosti i udobnosti. Smještena u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja grada, ova zgrada postaje nova ikona urbanog života u Kiseljaku. Stan tip II – dvosoban stan površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 74.520 KM, 37,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) 061 697 599 (Eldin) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - SEPTEMBAR....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 66.500 KM, 38,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 38,40 m2 NOVOGRADNJA naselje StupCentar. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 50.000 KM, 38,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednoiposoban stan u Istocnom Sarajevu, preko puta autobuske stanice, ulica Srpskih Vladara. Dobra lokacija, funkcionalan, uknjizen.U cenu ulazi kuhinja sa barom sa slike. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 149.000 KM, 39,00 m2 cca 3820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

NOVO U PONUDI! NOVOGRADNJA SPO DOBRINJA! Jednosoban stan zapadne orijentacije. Fantastične cijene i ugodna lokacija. Objekat niske spratnosti (S+P+5) nudi stanove različitih veličina i dispozicija na etažama od prizemlja do petog sprata. Možete birati od garsonjere do stanova sa 3....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, 84.731 KM, 39,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan od 39,41 m2 u novogradnji na lokaciji Stupine Ušće. Zgrada je još uvijek u izgradnji a rok useljenja je 30.06.2019. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Blindirana vrata .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 64.600 KM, 39,00 m2 cca 1660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 39 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, CRKVICE, 58.500 KM, 39,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u prizemlju, sa zasebnim ulazom. Raspolaze sa jednom vecom dnevnom sobo, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tus kabinom, malom ostavom i balkom sa pogledom na setaliste uz Babinu rijeku. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 39,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten, dvosoban apartman površine 39,78 m2 na četvrtom spratu novoizgrađenog aparthotela “Phoenix”, koji se nalazi u sklopu Poslovno-sportskog centra Bjelašnica. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika kupatila, zatim dnevnog boravka sa kuhinjom i spavaće sobe. Uz apartman....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 300)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>