• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine do 8400 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine do 8400 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine do 84000 km

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine do 84000 km" pronađeno 113 nekretnina - prosječna cijena 1.301 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 79000 KM (malo jeftiniji)
    • 88000 KM (malo skuplji)
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.sprat
    • parking
    • podrum
    • nedovršen
    • klima
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, MOSTAR, 84.000 KM, 35,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u stambeno poslovnom objektu u naselju Vatikan,u Mostaru,zgrada koja ima dvije lamele i zasebne ulaze u lamele.Vanjski otvori su PVC visoke toplinske izolacije,po najnovim standardima ugradnje,i niske potrošnje energije.Klimatizirano, kupaonice po najnovim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u naselju Stup Tibra Pacifik 2, stan 56m2, na 9 spratu.Stan čine hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaca soba,balkon..Stan ima otvoren pogled cijena na upit 061/402-784 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 84.000 KM, 72,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja federacija bosne i hercegovine do 84000 km'
75.688 KM
  Apartman, TEŠANJ, 83.000 KM, 70,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 83.000 KM, 49,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep i funkcionalan stan od 49m2 u Tibri Pacifik I,u Nedzaricima.Stan se nalazi u ulici Dr.Silve Rizvanbegovic na osmom spratu zgrade sa dva lifta.Zgrada je izgradjena 2011.godine po najvisim standardima gradnje.Stan ima izuzetno dobar raspored i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 82.500 KM, 50,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Lokacija: Ozimice II - Centralno grijanje kombinovano; etažno na struju ili zajednicka kotlovnica - Podovi: klasican parket - Keramika prvoklasna, kao i sanitarije - Useljenje: ljeto 2012 - Cijena: 1650-1700 KM/m2 Kontakt tel.: +387 61 137 620 "DOO GRADING" Bihac Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 84.500 KM, 27,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljenu garsonjeru na trećem spratu u novogradnji Istočno Sarajevo, ulica Dečanska. Garsonjeru ukupne površine 27m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak s trpezarijom, balkon. Orijentacija je JUG.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.850 KM, 49,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Hitna prodaja Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, RAŠTANI, 82.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.08.2024.,

www.sivricnekretnine.com

Na dobroj lokaciji, kuca je nezavršena,prizemnica, cisti papiri,plus vocnjak star 5 godina plus podrumnovogradnja-zapoceta kuca sa velikim dvorištem i vocnjakom,vocke,višnje,ograda,kapijaNa kuci je stavljena spric ,gruba,fina,i novi kompletno PVC otvori sa allu rolletnama.Lokacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam stan 40m2 (stup-bacici),jednosoban pretvoren u jednoiposoban, pored tramvajske, suncana strana, 6. sprat, 2 lifta, podrum, za veci do 60m2. Info na br. 061-250-854 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 80.000 KM, 130,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poštovani, prodajem: 1. novu namještenu kuću dvokatnicu cca 130 m² + veliki tavan 2. okućnica s voćnjakom cca 1.000 m² 3. bukova šuma 1.200 m² Kuća se nalazi u Međeđi srednjoj i odmah je useljiva. Dakle, kuća je izgrađena 2015 g. i namještena na obadva kata. Nova kupaonica, nova....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.000 KM, 45,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

MIJENjAM / PRODAJEM STAN U SARAJEVU!!! U mirnom dijelu grada,novogradnja,dvokatna zgrada sa sest stanova. Stan se nalazi na drugom katu,u sredini,suncana strana povrsine 45m2 + 14m2 pripadajuceg podruma + parking mjesto. Od prostorija: hodnik,kupatilo,kuhinja,dnevna sa baklonom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, ORAŠJE, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan na 4 katu zgrada sa liftom Stan posjeduje balkon 2 spavaće sobe dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, hodnik kupaonu i spajz Stan je sagrađen prije dvije godine potpuno novo podno grijanje na struju roletne na daljinski keramičke pločice po cijelom stanu bez prijelaza stan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća u naselju Kula sa 200 kvadrata stambenog prostora, nedavno adaptirana kvalitetno i temeljno urađena. Centralno gradsko grijanje s kalorimetrom i kontrolom potrošnje. Solarni panel s vakumskim cijevima i bojlerom od 250 litara za toplu vodu tokom cijele godine. PVC stolarija s....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 80.000 KM, 41,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam stan u Istočnom Sarajevu kod tržnog centra tuš. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 80.000 KM, 190,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem nedavno adaptirana sve na njoj promjenjeno fasada prozori krov u ljepom i mirnom naselju blizu grada Sanskog -Mosta Nekretnina posjeduje Garaža Voda Struja Novogradnja Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, 84.731 KM, 39,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan od 39,41 m2 u novogradnji na lokaciji Stupine Ušće. Zgrada je još uvijek u izgradnji a rok useljenja je 30.06.2019. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 85.000 KM, 50,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se lijep stan od 50m2 u naselju Tibra na Stupu,lamela a3. Stan se nalazi na jedanaestom spratu novoizgradjene zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje u jednoj cjelini,jedne sobe,kupatila,ostave i balkona od cc2 6m2.Grijanje je centralno gradsko i stan posjeduje....

 
 
 
  Kuća, MUSTAJBAŠIĆI, 85.000 KM, 135,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Bungalow stanje- novogradnja Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 85.000 KM, 125,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

dimenzije 8,5x11,5+terasa 3x7,P+S+P,na odlicnoj lokaciji,kuca se nalazi na izlazu iz srebrenika prema orasju,300m od semafora na desnoj strani,500m od samog centra,u neposrednoj blizini tus centra,konzuma,bekoshopa,hipomarketa,papiri su 1/1,posjeduje urbanisticku dozvolu,svoj put,kuca....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 85.000 KM, 202,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca je velika. Ima 3 sprata. Na prvom ima poslovni prostor kojeg treba dopremiti. Imam i vrata i prozore za njega. Druga dva sprata adaptirana i namjestena. Takoder posjeduje garazu. I mogucnost reklamiranja ili izdavanja vlastite reklame koja se nalazi unutar zem.prostora koji pripada....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAKANJ, 78.000 KM, 66,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan u ulici Branilaca površine 65,31 metar kvadratni na prvom spratu iznad knjižare Novela. Stan se sastoji od kuhinje, spavaće sobe sa izlazom na balkon, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, djećije sobe, hodnika i kupatila. Stan je u odličnom stanju, posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 85.000 KM, 33,00 m2 cca 2580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Ostava .

 
 
 
  Stan, VRHPOLJE, 76.500 KM, 42,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju vikendica na obali Drine, 7km od Ljubovije u mestu Vrhpolje. Vikendica u osnovi ima 42m2 plus potkrovlje sa kosim krovom + terasa 20m2. Ispod je podrum, prilaz vikendici je direktno sa glavnog puta. Pored vikendice prolazi Drinska regata Ljubovija. Plac ima 5 ari. Vikendica....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 45,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja,dvokratna zgrada sa šest stanova te pripadajućim podrumom i parking mjestom. Stan se nalazi na drugom katu,u sredini,sunčana strana. Površina stana iznosi 45 m2 (ne računajući balkone,cca 2,5m2) + 14 m2 pripadajućeg podruma. Od prostorija: * hodnik, * kupatilo, * kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 76.000 KM, 76,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban stan pov. 76m2 odlične dispozicije i rasporeda prostorija pogodan višečlanoj porodici ili osobama kojima je potrebna radna prostorija (Lift, centralno grijanje) Stan ima 4 sobe, dnevni boravak, spavacu i jos dvije sobe za djecu ili spavace. Na prelijepoj je lokaciji Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 75.285 KM, 36,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Apartman, KISELJAK, 75.000 KM, 40,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nov , opremljen stan , kuhinja sa aparatima , plakari u sobi i hodniku , na 5 spratu u novoj zgradi . Stan je opremljen 2021 ali nije se u njemu zivilo. Stan je 40 m2 i odlicnog je rasporeda . Nazovite da pogledate . 063 841 721 - Branko Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 75.000 KM, 136,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

objekat u izgradnji prizemlje i visoko potkrovlje 136kvadrata stambenog prostora okućnica 310 kvm objekat je legalizovan i dobijena urbanistička suglasnost prilaz objektu asfaltna cesta voda i kanalizacija priključeno Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 75.000 KM, 40,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, TRAVNIK, 75.000 KM, 30,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Nadomak Travnika u vikend naselju kod Slimena prodaje se nedovršena vikendica na placu površine blizu 900 m, prilaz asfalt, razvedena voda i kanalizacija, betonska septička jama, sve u lijepom prirodnom okruženju, na placu: mala šumica, voćnjak, obradivi dio za povrće, nedovršena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 74.520 KM, 37,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) 061 697 599 (Eldin) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - SEPTEMBAR....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 73.000 KM, 46,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Lijep luksuzni jednosobni stan,46 kvadrata,novogradnja.Sastoji se od:dnevnog noravka sa kuhinjom,hodnika,vece kupaone,ostave i balkona koji je 4.5mx2.20.Balkon je zatvoren sa pvc stolarijom,dva srednja prozora su klizna tako da se moze koristiti kao dodatni prostor ali i kao balkon.Svi....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 71.400 KM, 42,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja Zalik Mostar Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Stan, RAJSKA, 70.200 KM, 36,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najpovoljniji stanovi u Budvi, od 1100 eura po kvadratu. Kondo hotel Paradiso se nalazi na manje od 800 m od magistrale, ušuškan u prirodu i tišinu. Posjeduje bazen, restoran, parking i 77 stanova na 7 spratova. Veličina stanova se kreće od 27 do 49 kvadrata, opremljeni kvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, LIPNICA, 70.000 KM, 57,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću površine 57 m2sa zemljišnom parcelom 633 m2 u naselju S.Lipnica, Tuzla. Kuća posjeduje prizemlje i sprat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom te kupatilo i predsoblje, dok se na spratu nalaze 3 spavaće sobe, ostava i balkon. Kuća se nalazi u....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 66,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Siva gradnja,ulaz sa dvije strane... Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 150,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nedovrsen stan u Vogosci, 150m2, dvoetazni-uknjizeno je 76m2 Ostatak kvadrature je moguce uknjiziti bez problema. Svi papiri su uredni. Stan se nalazi u ulici Spasoja Blagovcanina 12, u centru Vogosce u blizini autobuske stanice. Stan je izuzetno povoljan, moguce je pogledati....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 70.000 KM, 51,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo dvosoban stan ukupne površine 51m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i wc-a. Stan posjeduje balkon od cca. 4 m2 i pripadajuću terasu od cca. 25m2. Stambeno-poslovni objekat nalazi se u zelenoj....