• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine dvorišt - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine dvorišt - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine dvorište što jeftinije

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine dvorište što jeftinije" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 2.182 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 96000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 140000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Kuća, RAŠTANI, 82.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.08.2024.,

www.sivricnekretnine.com

Na dobroj lokaciji, kuca je nezavršena,prizemnica, cisti papiri,plus vocnjak star 5 godina plus podrumnovogradnja-zapoceta kuca sa velikim dvorištem i vocnjakom,vocke,višnje,ograda,kapijaNa kuci je stavljena spric ,gruba,fina,i novi kompletno PVC otvori sa allu rolletnama.Lokacija....

 
 
 
  Kuća, GUSTI GRAB, 100.000 KM, 189,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Kaćunima kod Crkve. Kuća se sastoji od 3 sprata i posjeduje poslovni prostor. Oko kuće nalazi se 1530 m2 i ulaz u dvorište je sa magistralne ceste. Kuća posjeduje sve potrebne priključke ai gruntovno i katastarski je 1/1. Za više informacija zvati na broj 061 427 314....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 120.000 KM, 220,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na tri sprata sa dva poslovna prostora. Prizemlje dva poslovna sa zasebnim ulazima i magacin sve skupa 100m2 Sprat , dnevni boravak , otvorena kuhinja , kupatilo, hodnik i dva balkona. Podkrovlje dnevni boravak , tri spavace sobe , toalet i balkon. Obijekat se nalazi....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 123.000 KM, 82,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten Trosoban stan u Cazinu ulica Žrtava domovinskog rata. Stan je smješten u zgradi iznad Policijske stanice i Kružnog toka, u samom centru grada. Površina stana iznosi 82,28 m2, a čine ga slijedeće prostorije: hodnik 10,07 m2, dnevna soba 22,27 m2, spavaća soba 13,27....

 
 
 
  Kuća, KADARIĆI, 135.000 KM, 164,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca u Ilijasu naselje kadarici. unutrasnjost kuce je u potpumosti izradjena i opremljena dvoriste i basta uredjeni sa zelenom povrsinom.Za vise informacija javite se putem maila il na telefon 0046762266225 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, GRAČANICA, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je gradjena U Americkom stilu, posjeduje veliko dvoriste sa oko 5 duluma zemlje gdje se nalazi vocnjak sa bazenom za navodnjavanje (za voce). Posjeduje box izidan u kamenu za ljubimca,te par drugih pratecih objekata koje mozete koristiti po zelji. Takodjer ima manji ljetnokovac....

 
 
 
  Kuća, BIJELO POLJE, 300.000 KM, 160,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U crnoj Gori ,na 10 minuta od centra grada Mojkovca odlicna lokacija,prelijepo i mirno mjesto sa novom i kvalitetno radjenom za sebe kucom ,super prilaz ,ravno dvoriste,struja,put,izvorske vode ,zasad maline i lesnika.mogucnost kupovine i doticnih parcela stobi cinilo parcelu do 1000000m²....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Kuća, KOBILJA GLAVA, 330.000 KM, 280,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izuzetno atraktivna nekretnina u lijepom dijelu grada sa dosta sunca,nadomak samog centra grada. Naselje Kobilja Glava, ulica Sipska sa pristupm objektu iz dva pravca. Kuća ima 280 m2 površine i sastoji se od POSLOVNOG PROSTORA u prizemlju, potpuno opremljenog SPRATA (sa kvalitenim....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 585.000 KM, 180,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se ekskluzivna, prelijepa i veoma kvalitetna vikend kuća ukupne stambene površine cca. 180,00 m², sa bazenom, velikim asfaltiranim igralištem, pomoćnim objektima i šumom, izgrađena 2024. godine na parcelama ukupne površine 8203 m². Objekat je uknjižen, uplanjen i posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 650.000 KM, 540,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Cjena je temelj za pregovora. - Za daljne Informacije nazovite: 062 374 154 Prodajem vilu na prelijepoj lokaciji u Azićima u neposrednoj blizini katoličke Crkve sjedne strane, a na suptrodnoj strani od prilike jednako udaljena Džamija.Vila-kuca nalazi se oko petlje *Stup* pored Dobrinjske....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 800.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju su dvije kuce u naselju Nova Cetvrt (Islamovac) u neposrednoj blizini Djana komerca. Kuce su u odlicnom stanju, novogradnja gradjene od najkvalitetnijih materijala i prodaju se u cjelini. Prva kuca ima 3 spavace sobe, veliki dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo ostavu,....

 
 
 
  Kuća, SANICA, 3.520.000 KM, 320,00 m2 cca 11000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća na prodaju koja se nalazi u Sanici, općina Ključ, Unsko-Sanski kanton. Kuća je 1/1, 800 m2 (Kuća posjeduje svu dokumentaciju građevinska, urbanistička, uknjiženo) 500 m2 - Dvorište 320 m2 - Kuća Ukupna površina kuće je 320 m2 -Prizemlje 114 m2 (1 velika soba predviđena za poslovni....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodaje se Etno kuća površine 110 m2, spratnosti: prizemlje, sprat i potkrovlje koja je izgrađena na zemljišnoj parceli površine 850 m2. Nalazi se u naselju Bistarac. Lokaciji pogodnoj za sve koji žele mir, tišinu i privatnost porodičnog doma i odmora. Kuća je izgrađena 2014....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 174,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 174 m2. Sadrzi dva podruma, prizemlje i sprat. Nije dovrsena kao sto se vidi na fotografiji. Dvoriste je 6 ili 7 ari, ogradjeno betonskim zidom i zicom. U dvoristu se nalazi poljski wc i svinjac(gradjeni od betona), a od kuce do njih vodi betonska staza. Povoljno po dogovoru.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENIK, Na upit, 8400,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste ima veličinu 8400 m kvadratnih.Pristup s regionalnog i magistralnog puta Cerik-Brčko.Posjeduje sve dozovole minimalne tehnicke uslove za rad sve dozvole gradjevinsske i ostalo.2100 m kvadratnih Gradjevinskog objekta,3500 m kvadratnih asfaltirranog zemnljista ,vanjsko uredjenje....