• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine dvorišt - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine dvorišt - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine dvorište 130 m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine dvorište 130 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, MOSTAR, 453.722 KM, 130,00 m2 cca 3490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je stan površine 130m² smješten na 4. spratu stambene zgrade u samom centru grada – Cernica. Zgrada nema lift, ali sama lokacija i raspored prostorija čine ovu nekretninu izuzetno funkcionalnom i atraktivnom. Stan se sastoji od: prostranog hodnika i predsoblja velikog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 130,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Sedreniku, općina Stari Grad. Kuća zauzima 64 m2 u osnovi izgrađena na parceli od 788 m2. Kuća je na dva sprata i tavanskim dijelom koji se koristi kao ostava površine cca. 150 m2. Kuća u prizemlju ima hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i ostavu.....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 587.000 KM, 132,00 m2 cca 4450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.08.2025.,

www.indomio.ba

U ponudi imamo prelijepu kuću u jednom od najtraženijih bihaćkih naselja – Ceravci, Bihać. Kuća je novije gradnje 2015.godine, rađena srcem i iz dubokog džepa, što se vidi u svakom njenom detalju. Površina parcele: 651m², dok je površina kuće u tlocrtu 132m². Posjeduje građevinsku....

 
 
 
  Kuća, ORLJANI, 82.000 KM, 133,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je kuca u naselju Orljani, Mehmeda Kolakovica sagradjena na parceli povrsine 1997 m2. Kuca je povrsine 133 m2, uredne i lako prevodive dokumentacije, spratnosti P+Pk. Gabariti objekta su: prizemlje 8,65×8,20 m nepavilnog oblika, potkrovlje 7,55×8,20 m nepravilnog oblika.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 650.000 KM, 126,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stambena kuca na ilidzi naselje Pejton povrsine 126 m2 na sprat Dvoriste velicine 285m2 Uz kucu Se nalazi i jedan poseban Stan Sa odvojenim ulazom Kuca posjeduje garaza, mjesto za parkiranje i poslovni prostor u sklopu kuce Centralno grijanje /Gas Nalazi Se u mirnom dijelu....

 
 
 
  Stan, KOBILJA GLAVA, 1.076.763 KM, 134,00 m2 cca 8040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 134 m2 po ZK izvatku a stvarnih 143,71 m2 + bašta 30 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na balkon, kupatila, master spavaće sobe sa kupatilom....

 
 
 
  Stan, KOBILJA GLAVA, 992.938 KM, 123,00 m2 cca 8070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 123,66 m2 po ZK izvatku a stvarnih 129,93 m2 + bašta 50 m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na balkon, kupatila, master spavaće sobe sa kupatilom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 120.000 KM, 123,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća uknjižene površine 123 m2, sagrađena na parceli ukupne površine 226 m2 u ulici Mandrina, opština Centar. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i tavana. Grijanje je plinsko. Kuća je izgrađena sedamdesetih godina i od tada nije bilo većih adaptacija što budućim vlasnicima....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stambena Kuća u privatnom vlasnistvu 1/1, SA okucnicim, garazom (18 m kvadratnih), jednosobnim stanom u dvoristu (30 m kvadratnih). Objekat SE nalazi 50 metara od Plave vode. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca u strogom centru grada iza rome blizu korza p+1 = 130m² sa 2 garaze + dvoriste 150m² cijena povoljna Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine dvorište 130 m2 (35)
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine 130 m2 (63)
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine dvorište (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.