• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine dvorišt - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine dvorišt - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine dvorište barem 180 m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine dvorište barem 180 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 2.198 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 66000 KM
    • do 83000 KM (prosječna cijena)
    • do 99000 KM
    • do 833 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SREBRENIK, 585.000 KM, 180,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se ekskluzivna, prelijepa i veoma kvalitetna vikend kuća ukupne stambene površine cca. 180,00 m², sa bazenom, velikim asfaltiranim igralištem, pomoćnim objektima i šumom, izgrađena 2024. godine na parcelama ukupne površine 8203 m². Objekat je uknjižen, uplanjen i posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, GRAČANICA, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je gradjena U Americkom stilu, posjeduje veliko dvoriste sa oko 5 duluma zemlje gdje se nalazi vocnjak sa bazenom za navodnjavanje (za voce). Posjeduje box izidan u kamenu za ljubimca,te par drugih pratecih objekata koje mozete koristiti po zelji. Takodjer ima manji ljetnokovac....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Četverosobna kuća sa adaptacijom potkrovlja kuće, pripadajućim zemljištem ( voćnjak, garaža za auto, ostava i dvorište ). Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 182,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Površina kuće je 182 m2 i nalazi se na parceli površine 570 m2. Sastoji se od dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na dvorišnu terasu, vešeraja i kupatila. Sprat se sastoji iz tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, GUSTI GRAB, 100.000 KM, 189,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Kaćunima kod Crkve. Kuća se sastoji od 3 sprata i posjeduje poslovni prostor. Oko kuće nalazi se 1530 m2 i ulaz u dvorište je sa magistralne ceste. Kuća posjeduje sve potrebne priključke ai gruntovno i katastarski je 1/1. Za više informacija zvati na broj 061 427 314....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, Na upit, 190,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodam kucu skoro novije gradnje 180m2 dva sprta, kuca je u kopletu opremljena brez ikakvog ulaganja,kuca je bila grdzena uz kvalitetnu gradnju ,pored kuce se nalazi i novi objekat u kojem je garsonjera,garaža i radijona ,nad samim garažnim objektom je planograf 80m2 koji se može....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa dva odvojena trosobna stana. Kuća ima panoramske prozore te veliku terasu sa predivnim pogledom na grad. Donji stan ima tri spavaće sobe, kuhinju i dnevni boravak, kupatilo s wc, te dodatni wc. Kompletno je namješten i odmah useljiv. Gornji stan je uređen ali nije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Otes, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

prodajem kucu na ilidzi-otes 200mk useljiva uredni papiri miran kraj ulicna rasveta asfalt uredjeno dvoriste cena po dogovoru. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 174,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 174 m2. Sadrzi dva podruma, prizemlje i sprat. Nije dovrsena kao sto se vidi na fotografiji. Dvoriste je 6 ili 7 ari, ogradjeno betonskim zidom i zicom. U dvoristu se nalazi poljski wc i svinjac(gradjeni od betona), a od kuce do njih vodi betonska staza. Povoljno po dogovoru.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 120.000 KM, 220,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na tri sprata sa dva poslovna prostora. Prizemlje dva poslovna sa zasebnim ulazima i magacin sve skupa 100m2 Sprat , dnevni boravak , otvorena kuhinja , kupatilo, hodnik i dva balkona. Podkrovlje dnevni boravak , tri spavace sobe , toalet i balkon. Obijekat se nalazi....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

- Kuca na Buni u Mostaru (20 metara od reke) - Plac povrsine 2 duluma - Tri spavace sobe, dva kupatila, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, hodnik, ostava - Prednje dvoriste + zadnje dvoriste (vocnjak) - Bazen i rostilj mesto - Dva parking mesta Kontakt: +38763282988 (Zorana) Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Kuća, KADARIĆI, 135.000 KM, 164,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca u Ilijasu naselje kadarici. unutrasnjost kuce je u potpumosti izradjena i opremljena dvoriste i basta uredjeni sa zelenom povrsinom.Za vise informacija javite se putem maila il na telefon 0046762266225 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, KOBILJA GLAVA, 330.000 KM, 280,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izuzetno atraktivna nekretnina u lijepom dijelu grada sa dosta sunca,nadomak samog centra grada. Naselje Kobilja Glava, ulica Sipska sa pristupm objektu iz dva pravca. Kuća ima 280 m2 površine i sastoji se od POSLOVNOG PROSTORA u prizemlju, potpuno opremljenog SPRATA (sa kvalitenim....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

3 Sprata,3 kupatila, 3 kuhinje 7 terasa.svaki sprat je ekstra struja i grijanje. unutrasnji radovi su u kompletu zavrseni i 95% namjestaj je unutra. dvoriste sredjeno i zagradjeno sa kamenom i aluminijskom ogradom velika ulazna kapija sa daljinskom i extra mala pjesacka kapija Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Na upit, 294,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzna kuća rađena savremenom tehnologijom i modernim materijalima,kompletno finirana sa uređenom okućnicom, ogradom, kliznim vratima sa kućom za odmor u dvoristu spratnosti P+1. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, SANICA, 3.520.000 KM, 320,00 m2 cca 11000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća na prodaju koja se nalazi u Sanici, općina Ključ, Unsko-Sanski kanton. Kuća je 1/1, 800 m2 (Kuća posjeduje svu dokumentaciju građevinska, urbanistička, uknjiženo) 500 m2 - Dvorište 320 m2 - Kuća Ukupna površina kuće je 320 m2 -Prizemlje 114 m2 (1 velika soba predviđena za poslovni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 356,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu u Istocnom Sarajevu, ulica Kninska . Kuca na 3 sprata , sa 2 opremljena stana , i komplet opremljenim stubistem. Treci stan u podkrovlju nije opremljen. Citavo zemljiste komplet ogradjeno. Dvoriste iza kuce sa izlazom sa balkona sa prvog sprata i jos jednim stepenicama.....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 360,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

U Mostaru, istočni dio - prodaju se 2 kuće na parceli od 415m2, vlasništvo 1/1. 1 - Nova kuća pored puta je stambeno-poslovni objekat, ukupna površina oko 138m2. 2 - Druga kuća u dvorištu sa garažom, podrumom i tri etaže, svaki stan zasebno. Iza kuće bašta i ostava. U kući korisnog....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Na upit, 480,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Individualni stambeni objekat se nalazi u Tuzli, naselje Zlokovac u neposrednoj blizini Elektrodistribucije, u prvoj gradskoj zoni u vlasništvu 1/1. U prizemlju kuće nalazi se garaža, ostava, kotlovnica, hobi soba, kupatilo, vešeraj. Na prvom spratu su sledeće prostorije: dnevni boravak....