• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine grijanj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine grijanj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine grijanje na plin barem 110 m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine grijanje na plin barem 110 m2" pronađeno 91 nekretnina - prosječna cijena 2.033 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 120000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 480.000 KM, 120,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo 3 stana u novogradnji, stanovi velicine 120 m2, 3 spavace sobe, dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, kupatilo i toalet, balkon, luksuzna gradnja, stanovi su etazirani i uknjizeni, Cijena 2000 Eura za m2. Sve informacije na telefon 061 167941. POVRŠINA OBJEKTA: 120 Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, Na upit, 119,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvoetažni stan od 119m2 udaljen sto metara od Vijećnice. Sagrađen prije deset godina sa najkvalitetnijom gradnjom. Prozori na sve četiri strane, sa pogledom na Stari Grad i Trebević. Na prvom spratu je veliki dnevni boravak od 30m2, trpezarija , kuhinja, veliki podest sa ugrađenim....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 862.400 KM, 126,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je ukupne površine 126 m2 (osnova 42 m2) i nalazi se na prizemlju poslovnog objekta. Sastoji se od tri etaže i to od podruma, prizemlja i sprata. Na podrumskoj etaži je jedna prostorija sa wc-om i na podrumskoj etaži je planirana velika kuhinja. Prizemlje se također....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 891.800 KM, 126,00 m2 cca 7080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 330.000 KM, 130,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 130m2 kod BBI centra sa obezbjeđenim parking mjestom za više automobila (rampa). Površina stana je 130m2, sastoji se od: 3 spavaće sobe, dnevni boravak, veliko kupatilo, garderober, hodnik, trpezarija, kuhinja. Opremljen je američkim plakarima, jacuzziem, klimatizovan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nov stan na Ilidzi (Pejton) , 130 m2, centralno grijanje, klimatiziran, na dvije etaze. Povoljno ! Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 460.600 KM, 140,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 140 m2 (u osnovi 70 m2) i nalazi se na parceli površine 534 m2. Sastoji se od prizemlja i jednog sprata. Na oba sprata se nalaze dvoiposobni stanovi. Sastoje se iz hodnika, dvije spavaće sobe, kuhinje sa dnevnim boravkom i kupatila. Kuća je starije gradnje i potrebna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naljepšem dijelu Ilidže, u naselju Pejton. Dvoetažni je, novogradnja. Prvi sprat se sastoji od hodnika, kupatila, 2 velike sobe, kuhinje, trpezarije i velikog dnevnog boravka; dok je na drugom spratu još jedno kupatilo, veliko predsoblje i soba. Pogled sa balkona....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 329.000 KM, 105,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan izgrađen prije 10 godina na Marijin Dvoru, ulica Kranjčevićeva kod Opće Bolnice "Abdulah Nakaš" površine 105 m2 + 25 m2 balkona. Cijena 2800 KM po m2 stana i 1400 KM po m2 balkona. Kontakt: 061/229-156 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 450.000 KM, 143,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivni poslovni prostor u strogom centru Sarajeva. Prostor se nalazi u stanbeno - poslovnom objektu, pripada općini Stari Grad. Ulaz u objekat sa glavne saobraćajnice. Postor je kompletno adaptiran najkvalitetnijim materijalima i kompletno opremljen namještajem po mjeri. Višenamjenska....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 145,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u mirnom dijelu sarajeva, za sve informacije tel 063898626 ili mail damirzecevic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 143,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje odličan višesoban porodični stan u novogradnji u Vogošći koji je zaista prava rijetkost na tržištu nekretnina. Pozicioniran na idealnom prvom spratu zgrade koja se nalazi u pravoj maloj mirnoj oazi, a opet u centru gradskog života. Lokacija idelana, najbolja u Vogošći....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 50.000 KM, 104,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj 062 741 069 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na suncanoj strani,ima dva sprata i potkrovlje.Sva drvenarija je u drvetu i lijepi parket.Ima centralno gijanje,alarm.Krasan mali vrt ispod i tri parkirna mjesta ispred garaze.Takodje ima tri pokrivena balkona. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 330.000 KM, 150,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Super luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra opremljen. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekstra luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra lokacija. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Breka, 390.000 KM, 150,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Koševu, novogradnja, funkcionalan i uređen suteren sa mokrim čvorom, bašta iza kuće, parking za auto, visokokvalitetna gradnja i enterijer. Kuća se nalazi na parceli od 250 m2, Vlasništvo 1/1. Sve informacije na 061/535-309 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 176.000 KM, 103,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u aveniji Micubishi i ima pogled na dvije strane. U blizini se naleze i dzamija, pravoslavna crkva i katolicka crkva, kao i ambulanta Doma zdravlja. U blizini se nalaze i osnovna skola, gimnazija, natkrivena garaza, poslovni i maloprodajni prostori. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem novoizgradjenu kucu u mirnom dijelu Sarajeva, 150 m2 sa prostranom bastom, sve dozvole i svi prikljuci.za sve informacije budite slobodni da me kontaktirate Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja....

 
 
 
  Kuća, POSUŠJE, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM VIKENDICU NA BLIDINJU(RISOVAC) CIJENA PO DOGOVORU,MOZE ZAMJENA ZA STAN NA MORU Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvoetazni stan, novogradnja 2003 godina,povrsine 150m2. Stan se sastoji od dvije etaze, od kojih se na prvoj etazi nalazi : dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom od cca 50m2, gostinjsko kupatilo,spavace sobe,velikog kupatila sa jakuzzi kadom i wc-om,garderober (odvojena prostorija),dva....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na dobroj lokaciji obiteljska kuca Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrbovskoj na Aneksu uz glavni put, 100 metara od glavne saobracajnice. Na kuci je novi krov, razvedene instalacije u kuci (voda, struja, grijanje)nisu jos prikljucene na gradske, nabaca (gruba, fina), termo estrihi, kuca nema stolariju. Sastoji se od garaze (dostup....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Faletići, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2023.,

www.nekretnine.ba

prodajem kuću, kompletno izgrađena - obnovljena 2005 godine, sa urednim papirima 1/1 bez ikakvih tereta. kuća se nalazi u najljepšem dijelu sarajeva u faletićima 7 km od centra baščaršije, u prelijepoj prirodi i mirnom okruženju u blizini izvora Mošćanice. Kuća se sastoji od podrumskih....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca, Ul. Nike Kolumbica, blizina tramvajske stanice Energoinvest, bila dugi niz godina privatnom rezidencijom konzula, vlasnicki odnosi cisti (vlasnistvo 1/1), useljiva odmah. Na prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, hodnik, dvije manje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 165,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, adaptirana kuca u samom srcu Starog Grada, na Kovačima, kod pekare Mahir. Kuca je komplet renovirana, izvana i iznutra do najsitnijih detalja. Sastoji se od 3 etaže po 55m2, unutrašnje stepenice, 2 moderne kuhinje, 2 adaptirana kupatila, 2 velika dnevna boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 150.000 KM, 168,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvoetažni petosoban stan na 4. spratu koji izlazi na potkrovlje. Sadrži dva kupatila, jedan VC, 2 balkona i kuhinju. Sanitarije su vrhunske (kada sa masažerom, ugradbene šolje itd.). Dnevni boravak je na sunčanoj strani. Kontakt informacije: Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.255.000 KM, 100,00 m2 cca 12550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, TOMISLAVGRAD, Na upit, 168,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se obiteljska kuća s velikom okućnicom Prizemlje -> poslovni prostor te prostor namijenjen za ugostiteljski objekt Prvi kat -> hodnik, kupaonica + manji toalet, 4 sobe, dnevni boravak+ + kuhinja, velika terasa Potkrovlje i velika okućnica. Kuća nije u potpunosti dovršena,....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica u izgradnji na planini Vlašić , u prelijepom naselju Kukotnica , do objekta vodi asfalt , naselje ima rasvjetu , kamere uskoro i besplatni internet (wi fi) Vikendica je projektovana da sadrži 2 garaže veliku terasu te sami objekat na ploči 8*6 ( sve je spremno....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Bistrik, Na upit, 174,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan povrsine 174m2 u stambenoj zgradi u ulici Avdage Sahinagica(novogradnja). Cijena je 3000KM po m2+ PDV Kontakt: +387 62 169706 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 177,00 m2