• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine grijanj - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine grijanj - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine grijanje na plin do 120 m2 što jeftinije

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine grijanje na plin do 120 m2 što jeftinije" pronađeno 91 nekretnina - prosječna cijena 2.379 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 KM
    • do 190000 KM (prosječna cijena)
    • do 220000 KM
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 136.000 KM, 78,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje četverosoban stan u novogradnji u Buća Potoku, ulica Adema Buće. Stan je pozicioniran na sedmom spratu (ujedno i zadnjem - potrkovlje, kosi krov) zgrade s liftom koja se nalazi u neposrednoj blizini kružnog toka i benzinske pumpe Hifa. Lokacija je okružena zelenilom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 141.780 KM, 41,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stambena zgrada „ Zora – Prime“ nalazi se u ulici Pijačna bb, naselje Stup, općina Ilidža, Sarajevo. Lokacija zgrade se nalazi na udaljenosti 3 km od centra Ilidže i svojom pozicijom omogućava blizinu najatraktivnijih lokacija u i oko Sarajeva koje čine okosnicu zimskog i ljetnog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 144.000 KM, 74,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi 10km od centra Sarajeva. U blizini je škola,benzinska pumpa i stajalište buseva. Mirno okruženje. Za sve informacije nazovite 00385989132851 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 69,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan površine 69,7 m2 na Barama Šip. Stan je u zgradi napravljenoj 2008 godine godine dvoiposoban, na I spratu. Extra je sređen i nije potrebno nikakvo ulaganje. Tel No 061 141580 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 157.000 KM, 66,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Priuštite sebi optimalan i vrhunski porodičan stan sa "full-kvalitetnom opremom i namještajem"! Okreči, useli i uživaj u vrhunski organizovanom i namještenom stanu, bez ikakvih dodatnih investicija !!! Stambena jedinica podrazumjeva najoptimalniju i najpopularniju kvadraturu 66,00....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 164.780 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 165.000 KM, 83,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM STAN U KISELJAKU, TROSOBAN 83 M2 ULICA ZAPRESICKA KOD DOMA ZDRAVLJA U KISELJAKU, NOVOGRADNJA VISE INFORMACIJA: 063 991 551 ili 063 129 262 0043 664 140 50 10 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Novogradnja Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 175.000 KM, 42,00 m2 cca 4170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na Mejtašu, u Ulici Nikole Kašikovića br. 6, samo 5 minuta pješice od Katedrale, prodaje se dvosoban stan u novogradnji 42 kvadrata + ostava 1,65 kvadrata + garažno mjesto. Zgrada završena u novembru 2015. godine. Stan je na prvom spratu, osunčan poslijepodne, ne gleda na glavnu ulicu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 176.000 KM, 103,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u aveniji Micubishi i ima pogled na dvije strane. U blizini se naleze i dzamija, pravoslavna crkva i katolicka crkva, kao i ambulanta Doma zdravlja. U blizini se nalaze i osnovna skola, gimnazija, natkrivena garaza, poslovni i maloprodajni prostori. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 186.670 KM, 85,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Sip, opcina Centar, u zgradi novije gradnje (2005.). Stan se nalazi na II spratu i pored spratnosi, izuzetno je povoljno orjentisan na istok i zapad sto ga cini osuncanim tokom cijelog dana. Stan se prodaje polunamjesten sa kuhinjom i americkim plakarom radjenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 195.250 KM, 55,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zgrad Saray se nlazi na Stupu opstina Ilidza. Zgrada se nalazi na 100 metara od trmavajske i autobuske stanice.Zgrada je pozicionirana na dobrom mjestu blizu aedoma i stupske petlje..Gradena je od kvalitetnih materijala Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 329.000 KM, 105,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan izgrađen prije 10 godina na Marijin Dvoru, ulica Kranjčevićeva kod Opće Bolnice "Abdulah Nakaš" površine 105 m2 + 25 m2 balkona. Cijena 2800 KM po m2 stana i 1400 KM po m2 balkona. Kontakt: 061/229-156 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 330.000 KM, 130,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 130m2 kod BBI centra sa obezbjeđenim parking mjestom za više automobila (rampa). Površina stana je 130m2, sastoji se od: 3 spavaće sobe, dnevni boravak, veliko kupatilo, garderober, hodnik, trpezarija, kuhinja. Opremljen je američkim plakarima, jacuzziem, klimatizovan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 425.000 KM, 91,00 m2 cca 4670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental vam nudi tek renoviran i poslije toga nikad useljen stan u samom srcu sarajevskog centra. Na prvom spratu zgrade iz austrougarskog perioda, u ulici Danijela Ozme, prodajemo dvostrano orijentiran stan koji je uknjižen na 91 kvadrat, ali rušenjem debelih unutrašnjih zidova dobilo....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 441.000 KM, 80,00 m2 cca 5510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 80 m2 nalazi se na parceli površine 325 m2 + 161 m2 zemljišta sa pravom korišćenja. Kuća se sastoji iz dvije etaže. I etaža površine 40 m2 po strukturi je dvosoban stan. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 480.000 KM, 120,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo 3 stana u novogradnji, stanovi velicine 120 m2, 3 spavace sobe, dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, kupatilo i toalet, balkon, luksuzna gradnja, stanovi su etazirani i uknjizeni, Cijena 2000 Eura za m2. Sve informacije na telefon 061 167941. POVRŠINA OBJEKTA: 120 Nekretnina....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 565.460 KM, 78,00 m2 cca 7250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon (koji je iz portala), dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugi balkon (takodjer ustakljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 862.400 KM, 126,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je ukupne površine 126 m2 (osnova 42 m2) i nalazi se na prizemlju poslovnog objekta. Sastoji se od tri etaže i to od podruma, prizemlja i sprata. Na podrumskoj etaži je jedna prostorija sa wc-om i na podrumskoj etaži je planirana velika kuhinja. Prizemlje se također....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 891.800 KM, 126,00 m2 cca 7080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.255.000 KM, 100,00 m2 cca 12550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, Na upit, 119,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvoetažni stan od 119m2 udaljen sto metara od Vijećnice. Sagrađen prije deset godina sa najkvalitetnijom gradnjom. Prozori na sve četiri strane, sa pogledom na Stari Grad i Trebević. Na prvom spratu je veliki dnevni boravak od 30m2, trpezarija , kuhinja, veliki podest sa ugrađenim....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica u izgradnji na planini Vlašić , u prelijepom naselju Kukotnica , do objekta vodi asfalt , naselje ima rasvjetu , kamere uskoro i besplatni internet (wi fi) Vikendica je projektovana da sadrži 2 garaže veliku terasu te sami objekat na ploči 8*6 ( sve je spremno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Logavina, Na upit, 97,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba