• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine kablovs - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine kablovs - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine kablovska do 200000 km barem 70 m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine kablovska do 200000 km barem 70 m2" pronađeno 77 nekretnina - prosječna cijena 1.175 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 190000 KM (malo jeftiniji)
    • 210000 KM (malo skuplji)
    • do 1000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, TEŠANJ, 83.000 KM, 70,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 120.000 KM, 70,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan 70m3 u centru sanskog mosta sa podzemnom garažom.stan sa veoma lijepim rasporedom,namješten,useljiv bez ikakvih ulaganja.061600460 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 198.800 KM, 71,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 71 m2 sa garazom 14 m2 u zgradi, novogradnja, trosoban, cent. grijanje, klima, jakuzzi, opremljen, veliki balkon, pogled stana na zelenilo, Sarajevo- Ilidža ul. Ramiza Jašara14, kon. tel. 062/143-825 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 84.000 KM, 72,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 164.780 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 187.500 KM, 75,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 76.000 KM, 76,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban stan pov. 76m2 odlične dispozicije i rasporeda prostorija pogodan višečlanoj porodici ili osobama kojima je potrebna radna prostorija (Lift, centralno grijanje) Stan ima 4 sobe, dnevni boravak, spavacu i jos dvije sobe za djecu ili spavace. Na prelijepoj je lokaciji Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI TRAVNIK, 95.000 KM, 76,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nanovo renoviran! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 69,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan površine 69,7 m2 na Barama Šip. Stan je u zgradi napravljenoj 2008 godine godine dvoiposoban, na I spratu. Extra je sređen i nije potrebno nikakvo ulaganje. Tel No 061 141580 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 103.500 KM, 69,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 68,59 m2 na lokaciji StupCentar po cijeni od 1500KM sa PDV-om. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 156.600 KM, 78,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 136.000 KM, 78,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje četverosoban stan u novogradnji u Buća Potoku, ulica Adema Buće. Stan je pozicioniran na sedmom spratu (ujedno i zadnjem - potrkovlje, kosi krov) zgrade s liftom koja se nalazi u neposrednoj blizini kružnog toka i benzinske pumpe Hifa. Lokacija je okružena zelenilom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 130.000 KM, 78,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se: Trosoban dvostranoorijentisan stan 78m2 u visokom prizemlju novoizgradjene stambene zgrade koja se nalazi smjestena u Zagrebackoj ulici, na Grbavici. Ovaj stan se nalazi u Roh bau fazi, sto buducim vlasnicima ostavlja mogucnost uredjenja po vlastitim zeljama. Frekventna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 150.000 KM, 80,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Ovaj moderan i visokokvalitetan stan od 80m2 nalazi se na lokaciji M.Tita bb, poznatijoj kao Dolina Sunca. Sam naziv govori da je ovo izuzetno suncana lokacija gdje vam se pogled kroz okna prozora ne zaustavlja na sljedecoj gradevini, vec doseze daleko dalje. Iako je od strogog centra....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 123.000 KM, 82,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten Trosoban stan u Cazinu ulica Žrtava domovinskog rata. Stan je smješten u zgradi iznad Policijske stanice i Kružnog toka, u samom centru grada. Površina stana iznosi 82,28 m2, a čine ga slijedeće prostorije: hodnik 10,07 m2, dnevna soba 22,27 m2, spavaća soba 13,27....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 117.600 KM, 84,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan novogradnja dvostrano orijentisan nije se koristrio odlicna lokacija .Orijentacija jug parking iza zgrade Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 116.900 KM, 84,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan U Istocnom Sarajevu u glavnoj ulici 2 balkona primarna orijentacija jug.Sastoji se od 2 spavace, dnevne, tepeyarija , kuhinja ,2 mokra cvora ,ostave .U stanu se nije yivjelo smatrase novogradnjom ukniyen 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 138.600 KM, 84,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Oprema Vanjski prozori i vrata su od TROCAl Alu fusion profila sa troslojnim staklom. Parket u sobama i dnevnom boravku izrađen je od hrastovog drveta debljine 22 mm. U hodniku, kuhinji i kupaonici postavljene su prvoklasne keramičke pločice italijanskih i španskih proizvođača. Grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 186.670 KM, 85,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Sip, opcina Centar, u zgradi novije gradnje (2005.). Stan se nalazi na II spratu i pored spratnosi, izuzetno je povoljno orjentisan na istok i zapad sto ga cini osuncanim tokom cijelog dana. Stan se prodaje polunamjesten sa kuhinjom i americkim plakarom radjenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 86,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nov useljiv stan, gradjen za vlastite potrebe. Stan se sastoji od dn.boravka, kuhinja, soba x3, balkonx2, hodnikx2, WC i kupatilo, grijanje struja-plin po zelji, dvostrano orjentisan stan. Dva stana po spratu u stubistu. Uknjizen 1/1. Pod parket, plocice. Zavrseno okolno....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 93.800 KM, 67,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 66,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Siva gradnja,ulaz sa dvije strane... Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 88.500 KM, 66,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

novogradnja cijena kvadrata 1340 km, plaćeni svi prikjučci struja, voda ,grijanje kontakt telefon: 063580297 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 157.000 KM, 66,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Priuštite sebi optimalan i vrhunski porodičan stan sa "full-kvalitetnom opremom i namještajem"! Okreči, useli i uživaj u vrhunski organizovanom i namještenom stanu, bez ikakvih dodatnih investicija !!! Stambena jedinica podrazumjeva najoptimalniju i najpopularniju kvadraturu 66,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAKANJ, 78.000 KM, 66,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan u ulici Branilaca površine 65,31 metar kvadratni na prvom spratu iznad knjižare Novela. Stan se sastoji od kuhinje, spavaće sobe sa izlazom na balkon, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, djećije sobe, hodnika i kupatila. Stan je u odličnom stanju, posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 102.300 KM, 66,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla Irac sprat 2 - 4 stan od 66 m2 zgrada Lucijana prva ili druga od Rudnicke direkcije Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderan Trosoban Stan sa velikom dnevnom sobom i dva prostrana kupatila. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Potpuno opremljena i renovirana prije 2 godine. Dolazi sa namještajem u vri.jednosti do 3000 KM. Dolazi sa šadrvanom u koji je uloženo oko 10 000 KM. Krov promijenjen prije 2 godine, nova fasada - ljubičasta. Papiri uredni 1/1, novogradnja, prigradsko naselje, odmah uz cestu. Gradska....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 56.000 KM, 100,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena i opremljena kuća sa dvije etaže, posebne dvije garaže, vanjskim i unutrašnjim WC om, sa dva kupatila, posebnim ulazima na etaže, ograđenom okućnicom od 750 m2, te svim priključcima. Naselje Vratuša se nalazi jedan kilometar od centra Ilijaša. Sve informacije na: 061....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 89.000 KM, 100,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Nova tek izgradena kuca.Odlicna lokacija sa vrhunskom ledvrasvjetom,kaminom.Potpuno namjestena Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 160.000 KM, 100,00 m2 cca 1600 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 176.000 KM, 103,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u aveniji Micubishi i ima pogled na dvije strane. U blizini se naleze i dzamija, pravoslavna crkva i katolicka crkva, kao i ambulanta Doma zdravlja. U blizini se nalaze i osnovna skola, gimnazija, natkrivena garaza, poslovni i maloprodajni prostori. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 50.000 KM, 104,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj 062 741 069 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 125.000 KM, 64,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u novoigrađenoj zgradi u blizini kantonalne bolnice u Bihaću. Jedan je od tri stana na drugom spratu zgrade koja ima i lift te u potpunosti udovoljava i potrebama osoba sa otežanim kretanjem. Stan je površine 64 m² stambenog prostora sa dnevnim boravkom i kuhinjom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, DRVAR, 45.000 KM, 64,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kompletno renoviran stan,namesten sa novim namestajem,bez ulaganja,odmah useljiv. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 108.800 KM, 64,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima 64m2, dvosoban po strukturi, dvostrano orjentisan, komforan (dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća, kupatilo, ostava, dva balkona- jedan iz dnevne, drugi iz trpezarije). Stan je spreman za useljenje. Ugrađena su blindo vrata, na podu su lamelni parketi, plakari po mjeri,....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 150.000 KM, 63,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan 63 m2, sa tri prostorije. Dvije spavace sobe, veliki dnevni boravak, sa manjom kuhinjom, te dva hodnika, kupatilo i ostava. Terasa je sa PVC-om ustakljena i imaju blindirana vrata. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 145.000 KM, 120,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Nova kuca san zavrsenim prizemljem a sa svim materijalom za sprat(rigips,sve za centralno,kablovi ,llukzuzne plocice ,patosi itd) Gradzena od najkvalitetnijih materijala sa izvanrednom termickom izolacijom. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 77)

<< <1 2> >>