• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine klima 1 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine klima 1 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine klima 110 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine klima 110 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 932.960 KM, 110,00 m2 cca 8480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 110,76 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, treće master spavaće sobe sa kupatilom i izlazom na drugi balkon i još....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 680.000 KM, 110,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja penthouse u dobro poznatom kompleksu Moja Malta. Spektakl kao i uvijek. Stan za prodaju komada JEDAN. Jedna od najboljih novogradnji u Sarajevu zasigurno, zgrada Moja Malta. Više informacija direktno! - stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 320.000 KM, 113,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski apartman na Bjelašnici. Da Bjelašnica nije samo apartmanizacija i prodaja malih apartmana, dokaz je današnja ponuda Stanpromet agencije. Stan u novogradnji sa 113,03m2 i potpuno otvorenim pogledom na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 420.000 KM, 113,00 m2 cca 3720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ekskluzivan troiposoban stan sa garažom - u novogradnji na Skenderiji, smješten na drugom spratu stambene jedinice koja ima lift, ulica Podgaj, opština Centar - Sarajevo.# udaljenost od Njemačke ambasade do stana je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 106,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju četverosoban stan u novogradnji Centru, Ul.Halida Kajtaza. Prodaje se lijep i svijetao nenamješten četverosoban, veoma funkcionalan stan trostrane orijentacije u novogradnji u mirnom dijelu naselja Koševsko Brdo. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 112,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 111,65 m2 i dostupan je na II, III i V spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, kupatila dvije spavaće sobe, treće master spavaće sobe sa kupatilom i izlazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Preostale stambene jedinice : PETI SPRAT: B507 - 119,79 m2 ŠESTI SPRAT: A601 - 105,00 m2 SEDMI SPRAT: A701 - 105,00 m2 Otplatni plan : • 10% od ukupnog iznosa se uplaćuje prilikom rezervacije stambene jedinice, • 40% od preostalog iznosa se uplaćuje 30 dana od potpisivanja ugovora....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Rezidencijalni objekt CITY GARDEN iznad Čobanije konceptualno spaja stambeni ambijent u jedinstvenu zelenu oazu mira, s veličanstvenim panoramskim pogledom na Sarajevo. Na šest etaža je smješten 39 rezidencijalnih apartmana, površine od 40 m2 do najvećeg od 177 m2, s vanjskim i unutrašnjim....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 300.000 KM, 118,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

TROSOBAN STAN SPC RONDO 118 m2 Prodajem komforni trosobni stan u Mostaru u ulici Kralja Petra Krešimira IV. - Tržni centar Rondo ukupne površine 118 m2. Stan se sastoji od velikog i komfornog dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, kupatila sa WC-om, dodatni WC, tri spavaće sobe, komforni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, Na upit, 119,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvoetažni stan od 119m2 udaljen sto metara od Vijećnice. Sagrađen prije deset godina sa najkvalitetnijom gradnjom. Prozori na sve četiri strane, sa pogledom na Stari Grad i Trebević. Na prvom spratu je veliki dnevni boravak od 30m2, trpezarija , kuhinja, veliki podest sa ugrađenim....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • novogradnja federacija bosne i hercegovine klima 110 m2 (19)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)