• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine klima 9 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine klima 9 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine klima 90 m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine klima 90 m2" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 3.355 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZENICA, 166.500 KM, 90,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaja stanova u novoizgrađenoj stambeno-poslovnoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u centru Zenice u ul Školska bb ( u blizini Suda i hotela Metalurg). Stanovi su luksuzno opremljeni od II do IV etaže sa liftom i ostavama u suterenu. Površine stanova od 80 do 130 m2. Cijena stanova....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 91,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan površine 91m2 pozicioniran na 1.spratu zgrade u novogradnji 2010g, naselje Buća Potok, ulica Adema Buće. Po strukturi četverosoban trostrane orjentacije sa 2. balkona i 3 spavaće sobe, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 813.400 KM, 87,00 m2 cca 9350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u novogradnji u Sarajevu, općina Centar, naselje Šip u ulici Branilaca Šipa. Stan je površine 87m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalaze u strogom centru Sarajeva, luksuzno opremljeni skupocijenim praketom iz Italije, bravarijom koja se satsoji od kombinacije drveta s unutrašnje i aluminijuma s vanjske strane, alarmom Sikra security, liftom, klima uređajima… itd. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, Na upit, 91,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 89,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan u novogradnji Avenija na Otoci, općina Novi Grad. Stan površine 89.04m2 čine dnevni boravak s kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, hodnik, kupatilo, toalet i dvije lođe. Završni građevinski....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderan Trosoban Stan sa velikom dnevnom sobom i dva prostrana kupatila. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Cazinu, na Maloj Lisi kod Gimnazije. Površina stana je 95m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka i kuhinje, sušione, kupatila i wc, 3 spavaće sobe, saune i balkona. Također stan sadrži i podrum. Za sve ostale informacije javite se na broj telefona/viber:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

TEHNIČKI OPIS STANA : Stan ima cca. 81,15 m2 zatvorene povrsine + 27m2 terase, ukupno cca. 88 m2. Orjentisan je prema istoku, tako da je jako topao zimi, a ljeti sunce zadje na drugu stranu oko 14:00, tako da u spavacoj vlada ugodna svjeza klima. Stanu pripada jedno parking mjesto.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine objabljuje prodaju trosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.6, površine 91,78 m2, nalazi se na prizemlju objekta, trosoban, orjentacije jug-istok. Sastoji se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, Na upit, 93,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 87,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju poslovni prostor u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Pofalići u ulici Kolodvorska. Poslovni prostor je površine 87,5 m2 i nalazi se na I spratu stambeno poslovne zgrade sa liftom. Poslovni prostor je u Roh Bau fazi. Nalazi se na veoma atraktivnoj....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 86,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine objabljuje prodaju trosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.9, površine 85,79 m2, nalazi se na prizemlju objekta, trosoban, orjentacije jug-zapad. Sastoji se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 86,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan u novogradnji Avenija na Otoci, općina Novi Grad. Stan površine 86.31m2 čine dnevni boravak s kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, hodnik, kupatilo, toalet i ostava. Završni građevinski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 116.900 KM, 84,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan U Istocnom Sarajevu u glavnoj ulici 2 balkona primarna orijentacija jug.Sastoji se od 2 spavace, dnevne, tepeyarija , kuhinja ,2 mokra cvora ,ostave .U stanu se nije yivjelo smatrase novogradnjom ukniyen 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Apartman, BIJAKOVIĆI, 340.000 KM, 96,00 m2 cca 3540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan površine 96 m2 Ulazni hodnik površine 6 m2 Garaza površine 24 m2 Cijena stana 360 000 KM Cijena garaze 20 000 KM Stan u Medjugorju na adresi Vukovarska 9c, Bijakovići opcina Čitluk. 4.kat (bez lifta) Godina izgradnje: 2005 (renovacija 2020) Potpuno opremljen: dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 138.600 KM, 84,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Oprema Vanjski prozori i vrata su od TROCAl Alu fusion profila sa troslojnim staklom. Parket u sobama i dnevnom boravku izrađen je od hrastovog drveta debljine 22 mm. U hodniku, kuhinji i kupaonici postavljene su prvoklasne keramičke pločice italijanskih i španskih proizvođača. Grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 117.600 KM, 84,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan novogradnja dvostrano orijentisan nije se koristrio odlicna lokacija .Orijentacija jug parking iza zgrade Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 95,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE” Agencija za nekretnine objavljuje prodaju trosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.8, površine 95,45 m2, nalazi se na prizemlju objekta, trosoban, orjentacije sjever-zapad. Sastoji....

 
 
 
  Stan, CAREVO POLJE, Na upit, 96,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca je u savrsenom stanju, napravljena 2014. Svi dokumenti su uredni. Velika garaza i ogromna terasa. Na mirnom je mjestu, super pogled i savrsena za odmor. Klima uredaja ima. Mozes da kombinujes za hladenje ili za grijanje. Kuhinja je komplet sa masinom za sude, frizider i u dnevni....

 
 
 
  Apartman, BIJAKOVIĆI, Na upit, 96,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 97,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Rezidencijalni objekt CITY GARDEN iznad Čobanije konceptualno spaja stambeni ambijent u jedinstvenu zelenu oazu mira, s veličanstvenim panoramskim pogledom na Sarajevo. Na šest etaža je smješten 39 rezidencijalnih apartmana, površine od 40 m2 do najvećeg od 177 m2, s vanjskim i unutrašnjim....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 97,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine objavljuje prodaju trosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.13, površine 97,17 m2, nalazi se na prvom spratu objekta, trosoban, orjentacije sjever-zapad. Sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor Tuzla, Moluhe telefon: 035 703 760 mobitel: 061 301 308 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Internet .

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 123.000 KM, 82,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten Trosoban stan u Cazinu ulica Žrtava domovinskog rata. Stan je smješten u zgradi iznad Policijske stanice i Kružnog toka, u samom centru grada. Površina stana iznosi 82,28 m2, a čine ga slijedeće prostorije: hodnik 10,07 m2, dnevna soba 22,27 m2, spavaća soba 13,27....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 784.000 KM, 82,00 m2 cca 9560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Nova Otoka u ulici Generala Mehmeda Alagića. Stan je površine 82 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trezarijom....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 27)