• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine klima b - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine klima b - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine klima barem 80 m2 što manje

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine klima barem 80 m2 što manje" pronađeno 189 nekretnina - prosječna cijena 2.535 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 74,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Spasovdanska. Površina stana iznosi 73.50m2 i nalazi se na 7.spratu novogradnje sa liftom. Stan se sastoji od predulaza, hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Na upit, 74,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja s trepezarijom, hodnik i kupatilo. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 187.500 KM, 75,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 164.780 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Na upit, 75,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kompletno renoviran tj. novograđen stan (potkrovlje) kod Poliklinike bez ikakvih dodatnih ulaganja sa kompletnim namještajem, novim krovom, klima uređajem, ugradbenom kuhinjom (dell), spavaćoj sobi po mjeri, dnevni boravak kalea namještaj, terpezarijski sto za osam osoba....

 
 
 
  Poslovni prostor, ORAŠJE, Na upit, 75,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Namješten trosoban stan sa dvije kupaone i dva balkona. Novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 75,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo nov namješten, trosoban stan površine 75,86 m2 pozicioniran na drugom spratu u novom stambeno-poslovnom kompleksu Ilidža Residence - Otes, Općina Ilidža. Uz stan se prodaje i garažno mjesto površine 15,03 m2. Stan se sastoji od predsoblja, ostave, kupatila, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 646.800 KM, 76,00 m2 cca 8510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 74,20 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe i dva kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 51.130 KM, 76,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- LOKACIJA : Zgrada shopping centra Robot Commerce, Zmaja od Bosne bb, V sprat, opcina Novo Sarajevo, preko puta Elektroprivrede, u blizini tramvajskog i trolejbuskog saobracaja, u blizini Vilsonovog setalista. - godina izgradnje 2007. - ukupna povrsina: 76 ,10 m2 - sadrzaj: izlozbeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 76,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se stanovi novogradnja Mostar .Pozicija stana je Stari Grad u ulici Gase Ilica.Ovo je jedistveno naselje zatvorenog tipa(gated community),koje na cca 2000m2 trenutno ima jednu zgradu-vilu od svega 8 stanova, a samo je jos planirana jedna zgrada cca iste povrsine u skoroj buducnosti.Korisnici....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 505.680 KM, 77,00 m2 cca 6570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 76,71 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom a koja ima ukupno VI spratova. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, degažmana, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je u novogradnji BH BAU.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 156.600 KM, 78,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 565.460 KM, 78,00 m2 cca 7250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon (koji je iz portala), dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugi balkon (takodjer ustakljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 78,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u novogradnji na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, degažmana, balkona i dva kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u novogradnji na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe,degažmana, balkona i dva kupatila.....

 
 
 
  Apartman, GORNJI VAKUF, 130.000 KM, 79,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u potkrovlju. Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, kuhinja na U, prostor za trpezariski stol, funkcionalnim kaminom, ukrašen drvenim gredama. Iz hodnika se ide u Kupatilo, malu dijeciju sobu i na kraju hodnika velika glavna spavaća prostorija. Ispred zgrade....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 150.000 KM, 80,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Ovaj moderan i visokokvalitetan stan od 80m2 nalazi se na lokaciji M.Tita bb, poznatijoj kao Dolina Sunca. Sam naziv govori da je ovo izuzetno suncana lokacija gdje vam se pogled kroz okna prozora ne zaustavlja na sljedecoj gradevini, vec doseze daleko dalje. Iako je od strogog centra....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje projektne ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokacij Hotonj – u ul. Barice ,općina Vogošća izdvaja Hotonj Residence S ponosom Vam predstavljamo projekat Hotonj Residence površine dostupnih stanova su od 38m2 44m2 dvosobni, od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novogradnji općina Centar-Skenderija S ponosom predstavljamo funkcionalan stan površine 80m2 u novoizgrađenoj stambenoj zgradi, na lokaciji Podgaj-Tekija. Nekretnina se sastoje od dnevnog boravka, dvije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 784.000 KM, 82,00 m2 cca 9560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Nova Otoka u ulici Generala Mehmeda Alagića. Stan je površine 82 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trezarijom....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 123.000 KM, 82,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten Trosoban stan u Cazinu ulica Žrtava domovinskog rata. Stan je smješten u zgradi iznad Policijske stanice i Kružnog toka, u samom centru grada. Površina stana iznosi 82,28 m2, a čine ga slijedeće prostorije: hodnik 10,07 m2, dnevna soba 22,27 m2, spavaća soba 13,27....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor Tuzla, Moluhe telefon: 035 703 760 mobitel: 061 301 308 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 117.600 KM, 84,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan novogradnja dvostrano orijentisan nije se koristrio odlicna lokacija .Orijentacija jug parking iza zgrade Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 138.600 KM, 84,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Oprema Vanjski prozori i vrata su od TROCAl Alu fusion profila sa troslojnim staklom. Parket u sobama i dnevnom boravku izrađen je od hrastovog drveta debljine 22 mm. U hodniku, kuhinji i kupaonici postavljene su prvoklasne keramičke pločice italijanskih i španskih proizvođača. Grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 116.900 KM, 84,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan U Istocnom Sarajevu u glavnoj ulici 2 balkona primarna orijentacija jug.Sastoji se od 2 spavace, dnevne, tepeyarija , kuhinja ,2 mokra cvora ,ostave .U stanu se nije yivjelo smatrase novogradnjom ukniyen 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 86,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan u novogradnji Avenija na Otoci, općina Novi Grad. Stan površine 86.31m2 čine dnevni boravak s kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, hodnik, kupatilo, toalet i ostava. Završni građevinski....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 86,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine objabljuje prodaju trosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.9, površine 85,79 m2, nalazi se na prizemlju objekta, trosoban, orjentacije jug-zapad. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 813.400 KM, 87,00 m2 cca 9350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u novogradnji u Sarajevu, općina Centar, naselje Šip u ulici Branilaca Šipa. Stan je površine 87m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 87,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju poslovni prostor u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Pofalići u ulici Kolodvorska. Poslovni prostor je površine 87,5 m2 i nalazi se na I spratu stambeno poslovne zgrade sa liftom. Poslovni prostor je u Roh Bau fazi. Nalazi se na veoma atraktivnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

TEHNIČKI OPIS STANA : Stan ima cca. 81,15 m2 zatvorene povrsine + 27m2 terase, ukupno cca. 88 m2. Orjentisan je prema istoku, tako da je jako topao zimi, a ljeti sunce zadje na drugu stranu oko 14:00, tako da u spavacoj vlada ugodna svjeza klima. Stanu pripada jedno parking mjesto.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 89,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan u novogradnji Avenija na Otoci, općina Novi Grad. Stan površine 89.04m2 čine dnevni boravak s kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, hodnik, kupatilo, toalet i dvije lođe. Završni građevinski....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 166.500 KM, 90,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaja stanova u novoizgrađenoj stambeno-poslovnoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u centru Zenice u ul Školska bb ( u blizini Suda i hotela Metalurg). Stanovi su luksuzno opremljeni od II do IV etaže sa liftom i ostavama u suterenu. Površine stanova od 80 do 130 m2. Cijena stanova....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalaze u strogom centru Sarajeva, luksuzno opremljeni skupocijenim praketom iz Italije, bravarijom koja se satsoji od kombinacije drveta s unutrašnje i aluminijuma s vanjske strane, alarmom Sikra security, liftom, klima uređajima… itd. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 91,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan površine 91m2 pozicioniran na 1.spratu zgrade u novogradnji 2010g, naselje Buća Potok, ulica Adema Buće. Po strukturi četverosoban trostrane orjentacije sa 2. balkona i 3 spavaće sobe, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, Na upit, 91,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine objabljuje prodaju trosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.6, površine 91,78 m2, nalazi se na prizemlju objekta, trosoban, orjentacije jug-istok. Sastoji se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, Na upit, 93,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Cazinu, na Maloj Lisi kod Gimnazije. Površina stana je 95m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka i kuhinje, sušione, kupatila i wc, 3 spavaće sobe, saune i balkona. Također stan sadrži i podrum. Za sve ostale informacije javite se na broj telefona/viber:....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderan Trosoban Stan sa velikom dnevnom sobom i dva prostrana kupatila. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 95,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE” Agencija za nekretnine objavljuje prodaju trosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.8, površine 95,45 m2, nalazi se na prizemlju objekta, trosoban, orjentacije sjever-zapad. Sastoji....

 
 
 
  Apartman, BIJAKOVIĆI, 340.000 KM, 96,00 m2 cca 3540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan površine 96 m2 Ulazni hodnik površine 6 m2 Garaza površine 24 m2 Cijena stana 360 000 KM Cijena garaze 20 000 KM Stan u Medjugorju na adresi Vukovarska 9c, Bijakovići opcina Čitluk. 4.kat (bez lifta) Godina izgradnje: 2005 (renovacija 2020) Potpuno opremljen: dvije spavaće sobe,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 189)

<< <1 2 3 4 5> >>