• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine klima b - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine klima b - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine klima barem 80 m2 Najnovije

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine klima barem 80 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, MOSTAR, 150.000 KM, 80,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Ovaj moderan i visokokvalitetan stan od 80m2 nalazi se na lokaciji M.Tita bb, poznatijoj kao Dolina Sunca. Sam naziv govori da je ovo izuzetno suncana lokacija gdje vam se pogled kroz okna prozora ne zaustavlja na sljedecoj gradevini, vec doseze daleko dalje. Iako je od strogog centra....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novogradnji općina Centar-Skenderija S ponosom predstavljamo funkcionalan stan površine 80m2 u novoizgrađenoj stambenoj zgradi, na lokaciji Podgaj-Tekija. Nekretnina se sastoje od dnevnog boravka, dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje projektne ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokacij Hotonj – u ul. Barice ,općina Vogošća izdvaja Hotonj Residence S ponosom Vam predstavljamo projekat Hotonj Residence površine dostupnih stanova su od 38m2 44m2 dvosobni, od....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 784.000 KM, 82,00 m2 cca 9560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Nova Otoka u ulici Generala Mehmeda Alagića. Stan je površine 82 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trezarijom....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 123.000 KM, 82,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten Trosoban stan u Cazinu ulica Žrtava domovinskog rata. Stan je smješten u zgradi iznad Policijske stanice i Kružnog toka, u samom centru grada. Površina stana iznosi 82,28 m2, a čine ga slijedeće prostorije: hodnik 10,07 m2, dnevna soba 22,27 m2, spavaća soba 13,27....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 117.600 KM, 84,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan novogradnja dvostrano orijentisan nije se koristrio odlicna lokacija .Orijentacija jug parking iza zgrade Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 116.900 KM, 84,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan U Istocnom Sarajevu u glavnoj ulici 2 balkona primarna orijentacija jug.Sastoji se od 2 spavace, dnevne, tepeyarija , kuhinja ,2 mokra cvora ,ostave .U stanu se nije yivjelo smatrase novogradnjom ukniyen 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 138.600 KM, 84,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Oprema Vanjski prozori i vrata su od TROCAl Alu fusion profila sa troslojnim staklom. Parket u sobama i dnevnom boravku izrađen je od hrastovog drveta debljine 22 mm. U hodniku, kuhinji i kupaonici postavljene su prvoklasne keramičke pločice italijanskih i španskih proizvođača. Grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor Tuzla, Moluhe telefon: 035 703 760 mobitel: 061 301 308 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Internet .

 
 
 
  Apartman, GORNJI VAKUF, 130.000 KM, 79,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u potkrovlju. Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, kuhinja na U, prostor za trpezariski stol, funkcionalnim kaminom, ukrašen drvenim gredama. Iz hodnika se ide u Kupatilo, malu dijeciju sobu i na kraju hodnika velika glavna spavaća prostorija. Ispred zgrade....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • novogradnja federacija bosne i hercegovine klima barem 80 m2 (199)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)