• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine klima d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine klima d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine klima do 150000 km Najnovije

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine klima do 150000 km najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 140000 KM (malo jeftiniji)
    • 150000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ČAPLJINA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 69,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan površine 69,7 m2 na Barama Šip. Stan je u zgradi napravljenoj 2008 godine godine dvoiposoban, na I spratu. Extra je sređen i nije potrebno nikakvo ulaganje. Tel No 061 141580 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, GRAČANICA, 150.000 KM, 250,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca 1/1 sa poslovnim prostorom 40 m2 + dvije garaze + stan 64 m2 + stan 140 m2 sa dva kupatila kuca posjeduje tri odvojena sataza struju i za vodu centralno grijanje u svim djelovima kablovsku telefon stan 140 m2 posjeduje klimu i namjestaj , poslovni prostor posjeduje urednu dokumentaciju....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 150.000 KM, 63,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan 63 m2, sa tri prostorije. Dvije spavace sobe, veliki dnevni boravak, sa manjom kuhinjom, te dva hodnika, kupatilo i ostava. Terasa je sa PVC-om ustakljena i imaju blindirana vrata. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 150.000 KM, 80,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Ovaj moderan i visokokvalitetan stan od 80m2 nalazi se na lokaciji M.Tita bb, poznatijoj kao Dolina Sunca. Sam naziv govori da je ovo izuzetno suncana lokacija gdje vam se pogled kroz okna prozora ne zaustavlja na sljedecoj gradevini, vec doseze daleko dalje. Iako je od strogog centra....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 148.500 KM, 54,00 m2 cca 2750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 54 m2 Dnevni boravak Soba Kuhinja + trepezarija Hodnik Ostava WC Balkon U stanu ostaje Kuhinja i elementi (mašina za suđe, el. šporet, frižider..), u wc-u ostaje veš mašina i mašina za sušenje..itd Vlasništvo uredno 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 145.000 KM, 57,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovno/Uredski prostor u centru grada, pored nove elektroprivrede. Zgrada je useljena krajem 2007. Prostor se sastoji od dvije prostorije, povezane i bez vrata izmedju. Prostor je potpuno opremljen i useljiv sutra. Podni klima uredjaj Hitachi inverter sa 6.5kw grijanje, 5.5kw hladjenje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 141.780 KM, 41,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stambena zgrada „ Zora – Prime“ nalazi se u ulici Pijačna bb, naselje Stup, općina Ilidža, Sarajevo. Lokacija zgrade se nalazi na udaljenosti 3 km od centra Ilidže i svojom pozicijom omogućava blizinu najatraktivnijih lokacija u i oko Sarajeva koje čine okosnicu zimskog i ljetnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 140.000 KM, 54,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten, useljiv stan 54m2, nadogradnja. Stan se nalazi na 7 spratu zgrada posjeduje lift. Stan se nalazi na Grbavici Ulica Behdžeta Mutevelića 81 preko puta "Željinog" stadiona. Cijena stana 140.000KM Kontakt osoba Sadin GSM 061 811 785 ili putem e-mail adrese www.info@iron.ba....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.000 KM, 217,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vrlo povoljno kuća u općini Novi Grada, Sarajevo, naselje Rajlovac. Kuća posjeduje sve komunalije, te je udaljena od glavne saobraćajnice oko 300 metara. Cijena nekretnine je više nego povoljna i sada je 139 000KM. Za više informacija možete me kontaktirati na broj tel....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • novogradnja federacija bosne i hercegovine klima do 150000 km (84)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)