• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine klima d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine klima d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine klima do 160000 km

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine klima do 160000 km" pronađeno 84 nekretnina - prosječna cijena 1.836 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 150000 KM (malo jeftiniji)
    • 160000 KM (malo skuplji)
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Apartman, NEUM, 160.000 KM, 32,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem apartman u Neumu – novogradnja, na samo korak od plaže! Ovaj moderno opremljeni apartman idealan je za sve koji traže savršen prostor za odmor uz more ili kao investiciju u turizam. NAPOMENA: Apartman nije etažiran. Lokacija: Mimoza bb, Neum – kratke stepenice do plaže. Kvadratura:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 255,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

ATRAKTIVNA KUĆA GRADžENA U JEDINSTVENOM BOSANSKOM STILU Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderan Trosoban Stan sa velikom dnevnom sobom i dva prostrana kupatila. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Cazinu, na Maloj Lisi kod Gimnazije. Površina stana je 95m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka i kuhinje, sušione, kupatila i wc, 3 spavaće sobe, saune i balkona. Također stan sadrži i podrum. Za sve ostale informacije javite se na broj telefona/viber:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 157.000 KM, 66,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Priuštite sebi optimalan i vrhunski porodičan stan sa "full-kvalitetnom opremom i namještajem"! Okreči, useli i uživaj u vrhunski organizovanom i namještenom stanu, bez ikakvih dodatnih investicija !!! Stambena jedinica podrazumjeva najoptimalniju i najpopularniju kvadraturu 66,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 156.600 KM, 78,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 152.500 KM, 61,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, GRAČANICA, 150.000 KM, 250,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca 1/1 sa poslovnim prostorom 40 m2 + dvije garaze + stan 64 m2 + stan 140 m2 sa dva kupatila kuca posjeduje tri odvojena sataza struju i za vodu centralno grijanje u svim djelovima kablovsku telefon stan 140 m2 posjeduje klimu i namjestaj , poslovni prostor posjeduje urednu dokumentaciju....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 150.000 KM, 80,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Ovaj moderan i visokokvalitetan stan od 80m2 nalazi se na lokaciji M.Tita bb, poznatijoj kao Dolina Sunca. Sam naziv govori da je ovo izuzetno suncana lokacija gdje vam se pogled kroz okna prozora ne zaustavlja na sljedecoj gradevini, vec doseze daleko dalje. Iako je od strogog centra....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 150.000 KM, 63,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan 63 m2, sa tri prostorije. Dvije spavace sobe, veliki dnevni boravak, sa manjom kuhinjom, te dva hodnika, kupatilo i ostava. Terasa je sa PVC-om ustakljena i imaju blindirana vrata. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 69,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan površine 69,7 m2 na Barama Šip. Stan je u zgradi napravljenoj 2008 godine godine dvoiposoban, na I spratu. Extra je sređen i nije potrebno nikakvo ulaganje. Tel No 061 141580 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 148.500 KM, 54,00 m2 cca 2750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 54 m2 Dnevni boravak Soba Kuhinja + trepezarija Hodnik Ostava WC Balkon U stanu ostaje Kuhinja i elementi (mašina za suđe, el. šporet, frižider..), u wc-u ostaje veš mašina i mašina za sušenje..itd Vlasništvo uredno 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 145.000 KM, 57,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovno/Uredski prostor u centru grada, pored nove elektroprivrede. Zgrada je useljena krajem 2007. Prostor se sastoji od dvije prostorije, povezane i bez vrata izmedju. Prostor je potpuno opremljen i useljiv sutra. Podni klima uredjaj Hitachi inverter sa 6.5kw grijanje, 5.5kw hladjenje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 141.780 KM, 41,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stambena zgrada „ Zora – Prime“ nalazi se u ulici Pijačna bb, naselje Stup, općina Ilidža, Sarajevo. Lokacija zgrade se nalazi na udaljenosti 3 km od centra Ilidže i svojom pozicijom omogućava blizinu najatraktivnijih lokacija u i oko Sarajeva koje čine okosnicu zimskog i ljetnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 140.000 KM, 54,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten, useljiv stan 54m2, nadogradnja. Stan se nalazi na 7 spratu zgrada posjeduje lift. Stan se nalazi na Grbavici Ulica Behdžeta Mutevelića 81 preko puta "Željinog" stadiona. Cijena stana 140.000KM Kontakt osoba Sadin GSM 061 811 785 ili putem e-mail adrese www.info@iron.ba....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 139.000 KM, 100,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u novogradnji, kuća je potpuno namještena te nema dodatnih ulaganja! Kuća ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak i kuhinju, ostavu, vešeraj i terasu te veliko dvorište! U kući postoje tri mogućnosti grijanja, grijanje na klimu, podno grijanje na struju te kamin. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.000 KM, 217,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vrlo povoljno kuća u općini Novi Grada, Sarajevo, naselje Rajlovac. Kuća posjeduje sve komunalije, te je udaljena od glavne saobraćajnice oko 300 metara. Cijena nekretnine je više nego povoljna i sada je 139 000KM. Za više informacija možete me kontaktirati na broj tel....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 138.600 KM, 84,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Oprema Vanjski prozori i vrata su od TROCAl Alu fusion profila sa troslojnim staklom. Parket u sobama i dnevnom boravku izrađen je od hrastovog drveta debljine 22 mm. U hodniku, kuhinji i kupaonici postavljene su prvoklasne keramičke pločice italijanskih i španskih proizvođača. Grijanje....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 135.000 KM, 220,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vlasništvo 1/1,rađena samo od kvalitetnih materijala od temelja do krova sasvim opremljena Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 164.780 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 130.800 KM, 20,00 m2 cca 6540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2018.,

www.sivricnekretnine.com

Novogradnja. Zaseban je ulaz. Klimatizirano, grijanje-hladenje, pogodno za uredske prostorije, papiri uredni, veliki parking ispred, SVE NOVO...lokacija ekstra,veliki parking pred zgradom,alarm,video nadzor,klima...fiz.zastita-nov Ulica Tvrtka Miloša - Kod pošte- i vlade Federacij.

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 150,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troetažna namještena kuća u naselju Vojno udaljena cca 9 km od Mostara. Ukupna površina kuće je 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1100 m2. Sastoji se od tri etaže, podruma i dva stambena kata. Na prvom katu su hodnik, kupaonica, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja....

 
 
 
  Apartman, GORNJI VAKUF, 130.000 KM, 79,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u potkrovlju. Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, kuhinja na U, prostor za trpezariski stol, funkcionalnim kaminom, ukrašen drvenim gredama. Iz hodnika se ide u Kupatilo, malu dijeciju sobu i na kraju hodnika velika glavna spavaća prostorija. Ispred zgrade....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naljepšem dijelu Ilidže, u naselju Pejton. Dvoetažni je, novogradnja. Prvi sprat se sastoji od hodnika, kupatila, 2 velike sobe, kuhinje, trpezarije i velikog dnevnog boravka; dok je na drugom spratu još jedno kupatilo, veliko predsoblje i soba. Pogled sa balkona....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 130.000 KM, 58,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Atraktivan i luksuzno opremljen stan, 57.18 m2, novogradnja, naselje čuva Gama sigurnost 24h (closed comunity, video nadzor i ulazna kapija), osigurana mjesta za parking, lijepo uređeno okruženje (profesionalni vrtlar), kablovski i internet priključak, etažno grijanje plinsko, vlastiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.000 KM, 52,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom u novogradnji na 5. spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom, ulica I sarajevske brigade, Istočno Sarajevo. Nekretnina u svojoj površini od 52m2 se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.999 KM, 160,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Klima Anlage 5 kW, mreze na prozorima i vratima, 3 Pumpe za vodu. Gradska voda,, stuja sat je povezana SA centralom. Plastenik .garaza i podrum. Kuca je SA katom i visoko pdkrovlje. 50 maslina. Do Mekovica je 4 km. Do mora Ploce. 30, do Kleka 30 do Peljeskog mosta 25 km Ograda....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1..prozori i vrata su sa zastitnom mrezuprotiv kumaraca pistavljene. Klima je 5.5 kw.centralno je na struju 18kw Podrum vinski je ispod Garage. Kuca je izolirana sa stiroporom .Podovi su parket.Balkonske ograda su iz Aluminium. Obadva kupatila su novo uregena I nova je....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 123.000 KM, 82,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten Trosoban stan u Cazinu ulica Žrtava domovinskog rata. Stan je smješten u zgradi iznad Policijske stanice i Kružnog toka, u samom centru grada. Površina stana iznosi 82,28 m2, a čine ga slijedeće prostorije: hodnik 10,07 m2, dnevna soba 22,27 m2, spavaća soba 13,27....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 166.500 KM, 90,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaja stanova u novoizgrađenoj stambeno-poslovnoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u centru Zenice u ul Školska bb ( u blizini Suda i hotela Metalurg). Stanovi su luksuzno opremljeni od II do IV etaže sa liftom i ostavama u suterenu. Površine stanova od 80 do 130 m2. Cijena stanova....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 120.000 KM, 70,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan 70m3 u centru sanskog mosta sa podzemnom garažom.stan sa veoma lijepim rasporedom,namješten,useljiv bez ikakvih ulaganja.061600460 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 117.600 KM, 84,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan novogradnja dvostrano orijentisan nije se koristrio odlicna lokacija .Orijentacija jug parking iza zgrade Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 116.900 KM, 84,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan U Istocnom Sarajevu u glavnoj ulici 2 balkona primarna orijentacija jug.Sastoji se od 2 spavace, dnevne, tepeyarija , kuhinja ,2 mokra cvora ,ostave .U stanu se nije yivjelo smatrase novogradnjom ukniyen 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 115.211 KM, 55,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekti su smjesteni na lokalitetu Buca Potoka neposredno uz saobracajnicu ulica:Drinska sa jedne strane i ulice:Adema Buce sa druge strane. Stambeno poslovni kompleks je udaljen: -cca 150m od tramvajske stanice. -cca 150 metara od trznice. -cca 20m od trolejbuske stanice. -cca 50m....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKA KLADUŠA, 115.000 KM, 37,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 109.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca je vlsnistvo 1/1. Gradska voda, Struja , Telefon .Postoje i3 busotine za vodu .Jedna je u Ostavi-Kuca. Balkonska ograda je iz Aluminia. Klima Anlage 5,5 kw. Centralno na Struju 18 kw amoze se preokrenuti i na drvaili solar. SVI PROZORI I VRATA su Mrezom protuv kumaraca instalirani.Vrt....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 109.000 KM, 36,00 m2 cca 3030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu, ulica I sarajevske brigade. Nekretnina se nalazi na trećem spratu objekta sa liftom. U svojoj površini od 36m2 se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 109.000 KM, 160,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima 160 m2 stambenog prostora i plus garaza,podrum,i ostave Sa radionom. Parkirna mjesta minimum 6 .klima i svi prozori Susa mrezom Profil kumaraca postavljeni. BETONSKA STAZA SE PRETEZE OD ZELJEZNICE DO CESTE.100 M. DO MORA JE 30 KM,DO HRVATSKE GRANICE 4 KM.. POSTEJE I 45 MASLINA....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 169.000 KM, 66,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan trosoban stan površine 66m2 za prodaju u novogradnji Tibra 1, Ulica Dr.Silve Rizvanbegović, Objekat A! Stan se nalazi u naselju Tibra 1,Objekat A, Sprat 10, dva lifta. Izgrađen 2010 godine, sa dva balkona....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 84)

<< <1 2> >>