• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine klima d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine klima d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine klima do 240000 km pala cijena što veće

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine klima do 240000 km pala cijena što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 220000 KM (malo jeftiniji)
    • 250000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 255,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

ATRAKTIVNA KUĆA GRADžENA U JEDINSTVENOM BOSANSKOM STILU Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, GRAČANICA, 150.000 KM, 250,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca 1/1 sa poslovnim prostorom 40 m2 + dvije garaze + stan 64 m2 + stan 140 m2 sa dva kupatila kuca posjeduje tri odvojena sataza struju i za vodu centralno grijanje u svim djelovima kablovsku telefon stan 140 m2 posjeduje klimu i namjestaj , poslovni prostor posjeduje urednu dokumentaciju....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 220,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem obiteljsku kuću površine 220 m2 izgrađenu na parceli od 600 m2. Unutrašnjost kuće je podijeljena na dva zasebna stana sa unutrašnjim stepeništem, po izboru može se spojiti i u jedan stan. U sklopu kuće je garaža i natkrivena terasa površine 40 m2. Udaljenost od centra Čapljine....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 135.000 KM, 220,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vlasništvo 1/1,rađena samo od kvalitetnih materijala od temelja do krova sasvim opremljena Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Mejtaš, 99.990 KM, 220,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca na samom mejtasuu ravnom dijelu izgradena prije 5 godinavelicina cca220 m2 iliukupnih 280 m2 sastojiseod prizemljaisprata. Udonjem djelu kuhinja, tepezarija, dnevni boravak,,mokri cvor, hodnik, soba.Na spratu 3 spavace i banja.Kuca posjeduje legalnu mogucnost prosirenja.Posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.000 KM, 217,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vrlo povoljno kuća u općini Novi Grada, Sarajevo, naselje Rajlovac. Kuća posjeduje sve komunalije, te je udaljena od glavne saobraćajnice oko 300 metara. Cijena nekretnine je više nego povoljna i sada je 139 000KM. Za više informacija možete me kontaktirati na broj tel....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 190.000 KM, 192,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoetažnu kuću u centru grada Naselje Muhići grad Sanski Most Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća 9,50 x 10,30 na sprat izgrađena 1997 godine sa dva balkona na spratu i jednom terasom u prizemlju.U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trepezarijom, WC sa kupatilom, ulazni hodnik sa stepenicama obloženim sa jasenom koja vode na sprat i garažom koja je vezana....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1..prozori i vrata su sa zastitnom mrezuprotiv kumaraca pistavljene. Klima je 5.5 kw.centralno je na struju 18kw Podrum vinski je ispod Garage. Kuca je izolirana sa stiroporom .Podovi su parket.Balkonske ograda su iz Aluminium. Obadva kupatila su novo uregena I nova je....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 195.000 KM, 160,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća u Živinicama, novije gradnje, mjesto Bare blizu križaljke ili benzinske Nurkić Kuca posjeduje urbanističku, gradjevinsku, idejni projekat i elaborat geodetskog snimanja. Pripada gradskoj zoni. Udaljenost od magistrale Tuzla-Sarajevo 250 m. Udaljenost od centra Živinica....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • novogradnja federacija bosne i hercegovine klima do 240000 km što veće (104)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Primjetili ste pogrešku?