• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine lift št - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine lift št - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine lift što jeftinije do 60 m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine lift što jeftinije do 60 m2" pronađeno 192 nekretnina - prosječna cijena 3.558 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 190000 KM
    • do 240000 KM (prosječna cijena)
    • do 290000 KM
    • do 2400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 40.000 KM, 48,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban opremljen apartman na Bjelašnici u novogradnji. Apartman površine 48m2 čine ulazni hodnik, dvije spavaće sobe, kupatilo, kuhinja s trpezarijom i dnevni boravak. Apartman opremljen u planinskom stilu....

 
 
 
  Apartman, BREZA, 41.000 KM, 26,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Postovani kupci sa zadovljsktvom Vam predstavljamo Novi Akord Resort koji se sastoji od 45 jedninica kavadrature od 26.49 m2 do 49, 42 m2 Objekat se nalazi u Ulici Breze u starom delu Zlatibora na samo 10 minuta setnje do centra Zlatibora i jezera 850 metara do Jezera U blizini objeka....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 39,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten, dvosoban apartman površine 39,78 m2 na četvrtom spratu novoizgrađenog aparthotela “Phoenix”, koji se nalazi u sklopu Poslovno-sportskog centra Bjelašnica. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika kupatila, zatim dnevnog boravka sa kuhinjom i spavaće sobe. Uz apartman....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 50.070 KM, 33,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Lift Novogradnja Parking Klima Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 52.840 KM, 43,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Istočnom Sarajevu, naselje Dobrinja 4, u ulici Ive Andrića. Stan je površine 43m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Zgrada je novogradnja. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 64.400 KM, 46,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

irac stan u novogradnji orijentacija zapad,useljivo do 04/2013 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 65.320 KM, 28,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 061 697 599 (Eldin) 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - JUNI....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 66.500 KM, 38,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 38,40 m2 NOVOGRADNJA naselje StupCentar. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 66.664 KM, 65,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov trosoban stan na Stupu u novogradnji koja postavlja standarde kvaliteta, privatnosti i udobnosti života na nevjerovatnoj lokaciji na samoj Stupskoj petlji, sa iznimnim pristupom svim bitnim sadržajima, ovaj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 70.000 KM, 55,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u novogradnji, IV sprat, odmah useljiv. Kontakt 061142249 Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Stan, RAJSKA, 70.200 KM, 36,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najpovoljniji stanovi u Budvi, od 1100 eura po kvadratu. Kondo hotel Paradiso se nalazi na manje od 800 m od magistrale, ušuškan u prirodu i tišinu. Posjeduje bazen, restoran, parking i 77 stanova na 7 spratova. Veličina stanova se kreće od 27 do 49 kvadrata, opremljeni kvalitetnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 71.400 KM, 42,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja Zalik Mostar Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 73.000 KM, 46,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Lijep luksuzni jednosobni stan,46 kvadrata,novogradnja.Sastoji se od:dnevnog noravka sa kuhinjom,hodnika,vece kupaone,ostave i balkona koji je 4.5mx2.20.Balkon je zatvoren sa pvc stolarijom,dva srednja prozora su klizna tako da se moze koristiti kao dodatni prostor ali i kao balkon.Svi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 74.520 KM, 37,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) 061 697 599 (Eldin) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - SEPTEMBAR....

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 75.000 KM, 40,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nov , opremljen stan , kuhinja sa aparatima , plakari u sobi i hodniku , na 5 spratu u novoj zgradi . Stan je opremljen 2021 ali nije se u njemu zivilo. Stan je 40 m2 i odlicnog je rasporeda . Nazovite da pogledate . 063 841 721 - Branko Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Apartman, KISELJAK, 75.000 KM, 40,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 75.285 KM, 36,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 80.000 KM, 41,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam stan u Istočnom Sarajevu kod tržnog centra tuš. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam stan 40m2 (stup-bacici),jednosoban pretvoren u jednoiposoban, pored tramvajske, suncana strana, 6. sprat, 2 lifta, podrum, za veci do 60m2. Info na br. 061-250-854 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 83.000 KM, 49,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep i funkcionalan stan od 49m2 u Tibri Pacifik I,u Nedzaricima.Stan se nalazi u ulici Dr.Silve Rizvanbegovic na osmom spratu zgrade sa dva lifta.Zgrada je izgradjena 2011.godine po najvisim standardima gradnje.Stan ima izuzetno dobar raspored i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u naselju Stup Tibra Pacifik 2, stan 56m2, na 9 spratu.Stan čine hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaca soba,balkon..Stan ima otvoren pogled cijena na upit 061/402-784 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 84.500 KM, 27,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljenu garsonjeru na trećem spratu u novogradnji Istočno Sarajevo, ulica Dečanska. Garsonjeru ukupne površine 27m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak s trpezarijom, balkon. Orijentacija je JUG.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, 84.731 KM, 39,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan od 39,41 m2 u novogradnji na lokaciji Stupine Ušće. Zgrada je još uvijek u izgradnji a rok useljenja je 30.06.2019. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 85.000 KM, 50,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se lijep stan od 50m2 u naselju Tibra na Stupu,lamela a3. Stan se nalazi na jedanaestom spratu novoizgradjene zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje u jednoj cjelini,jedne sobe,kupatila,ostave i balkona od cc2 6m2.Grijanje je centralno gradsko i stan posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 88.500 KM, 66,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

novogradnja cijena kvadrata 1340 km, plaćeni svi prikjučci struja, voda ,grijanje kontakt telefon: 063580297 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 90.000 KM, 52,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan useljiv, etažiran , vlasništvo 1/1, novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 90.978 KM, 34,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 1.D, projektovane površine 34,22 m2, etaža suteren -1, studio-garsonjera. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.380 KM, 43,00 m2 cca 2200 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.600 KM, 45,00 m2 cca 2100 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 42,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen stan u novogradnji naselje u Istočnom Sarajevu Stan površine 42m2 u ulici Vojvode Radomira Putnika. Nalazi se na 3. spratu stambene zgrade, sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 96.000 KM, 53,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan sa terasom.Stanovi se nalaze u stambeno poslovnom kompleksu koji se gradi do robne kuće Tuzlanka. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Blindirana vrata Kablovska TV .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 96.681 KM, 36,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S5, dvosoban, 2. sprat, projektovane površine 36,04m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, sobe i lođe. Vanjska stolarija je PVC. Unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket. Ulazna vrata su blindirana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 97.188 KM, 37,00 m2 cca 2630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

SPO “Centar”, stambeno-poslovni objekt u srcu Kiseljaka, predstavlja savršen spoj modernog dizajna, funkcionalnosti i udobnosti. Smještena u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja grada, ova zgrada postaje nova ikona urbanog života u Kiseljaku. Stan tip II – dvosoban stan površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 100.000 KM, 50,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno opremljen stan 50m2 projektovan za mladje bracne parove sa jednim djetetom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 102.300 KM, 66,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla Irac sprat 2 - 4 stan od 66 m2 zgrada Lucijana prva ili druga od Rudnicke direkcije Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 105.000 KM, 36,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u novogradnji na 2.spratu zgrade sa liftom, Istočno Sarajevo, ulica Karađorđeva. Nekretnina u svojoj površini od 36m² se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka s trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 109.000 KM, 36,00 m2 cca 3030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu, ulica I sarajevske brigade. Nekretnina se nalazi na trećem spratu objekta sa liftom. U svojoj površini od 36m2 se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKA KLADUŠA, 115.000 KM, 37,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Video nadzor .