• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine moderan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine moderan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine moderan

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine moderan" pronađeno 41 nekretnina - prosječna cijena 2.633 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 KM
    • do 200000 KM (prosječna cijena)
    • do 240000 KM
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, TUZLA, 280.000 KM, 56,20 m2 cca 4980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se nov, moderan, potpuno namješten, dvosoban stan uknjižene površine 56,20 m². Nalazi se na 8. spratu (posljednji sprat) novoizgrađenog stambeno-poslovnog objekta sa liftom, SPO “Nova Pecara”, u ulici Armije RBiH u Tuzli. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Bistrik, 485.800 KM, 124,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2025.,

www.realitica.com

U Bakarevićevoj ulici, u zgradi iz najboljeg perioda sarajevske gradnje, prodajemo komfornu porodičnu nekretninu od 124, 76 uknjiženih kvadrata. Riječ je o vrlo uspješnoj poslijeratnoj novogradnji na čistoj i kvalitetnoj zgradici iz socijalističkog perioda. Stoga je stan u odličnom....

 
 
 
  Apartman, NEUM, 160.000 KM, 32,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem apartman u Neumu – novogradnja, na samo korak od plaže! Ovaj moderno opremljeni apartman idealan je za sve koji traže savršen prostor za odmor uz more ili kao investiciju u turizam. NAPOMENA: Apartman nije etažiran. Lokacija: Mimoza bb, Neum – kratke stepenice do plaže. Kvadratura:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja federacija bosne i hercegovine moderan'
474.848 KM
  Kuća, JABLANICA, 185.000 KM, 143,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opremljena kuća na atraktivnoj lokaciji u blizini moderno opremljene skijaške staze Blidinje. Za detaljne informacije javiti se na e-mail ili broj mobitela. Dijana Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 440.000 KM, 220,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se sastoji od 3 etaze: 1 etaza: Garaza, ostava sa lozionicom i veserajom, dnevni boravak. 2 etaza: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, ostava, izlaz na bastu. 3 etaza: 3 spavace sobe, kupatilo, 2 balkona. Grijanje etazno na: plin, struja, cumur. Kuca je moderno....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 150.000 KM, 80,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Ovaj moderan i visokokvalitetan stan od 80m2 nalazi se na lokaciji M.Tita bb, poznatijoj kao Dolina Sunca. Sam naziv govori da je ovo izuzetno suncana lokacija gdje vam se pogled kroz okna prozora ne zaustavlja na sljedecoj gradevini, vec doseze daleko dalje. Iako je od strogog centra....

 
 
 
  Hotel, MOSTAR, 720.000 KM, 480,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo motel, odlicna lokacija,posao uveden,vise info na www-villa-anri-mostar.ba,8 moderno uredjenih soba,recepcija, loby,bar,sala za dorucak,Ispred objekta 200m2 javne povrsine,povoljno za parking gostiju,stolove za bastu, mogucnost otkupa. Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, BEGOVO SELO, 525.000 KM, 105,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je “A-frame” kuća na Kupresu, u blizini Kupreške kuće,centra ,skijališta te na svega 5-6min vožnje do kukavičjeg jezera. Jedinstvena lokacija nedaleko od centra svih zbivanja, a opet dovoljno udaljena kako bi se osjetileprirodne ljepote Kupresa. Fenomenalan pogled koji....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 350.000 KM, 350,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem novu višekatnicu u Sarajevu, Općina Centar, Bare, odmah uz glavnu ulicu (Alipašina), sa svim urednim papirima. Kuća moderno opremljena, sa tri velike stambene etaže, plus ogromna garaža (za nekoliko automobila), bazen (nedovršen), jacuzzi, plato za tenis, bašta, velika terasa,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 1.600.000 KM, 900,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO! NEKORIŠTENO!! IZDAJEMO / PRODAJEMO: LOKACIJA: Poslovna Zona Ciljuge - Živinice STAMBENO / POSLOVNI OBJEKAT-HALA: 1. Sprat u zemlji (Garaze-Magacin-Rampa-Prizemlje-Toalet) - 337m2 2. Sprat (Salon-Sala za sastanke-Toalet-Kancelarija) - 337m2 3. Sprat (LUKSUZNO OPREMLJEN PENTHOUSE....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 421.433 KM, 137,00 m2 cca 3080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba prodaje penthouse sa tri spavaće sobe u novogradnji iz 2018. na Otoci. Riječ je o kompleksu Veneto smještenom u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena i Doma zdravlja "Kumrovec". Novoizgrađeno naselje je prodisalo punim plućima, te nudi kompletan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 421.440 KM, 137,00 m2 cca 3080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje penthouse sa tri spavaće sobe u novogradnji iz 2018. na Otoci. Riječ je o kompleksu Veneto smještenom u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena i Doma zdravlja "Kumrovec". Novoizgrađeno naselje je prodisalo punim plućima, te nudi kompletan gradski sadržaj za lagodan....