• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine namješt - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine namješt - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine namješten

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine namješten" pronađeno 345 nekretnina - prosječna cijena 2.597 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 548.800 KM, 78,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78,24m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom, a koja ima ukupno VI spratova. Po strukturi stan je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne velike spavaće sobe, dvije manje spavaće sobe, balkona i kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.999 KM, 160,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Klima Anlage 5 kW, mreze na prozorima i vratima, 3 Pumpe za vodu. Gradska voda,, stuja sat je povezana SA centralom. Plastenik .garaza i podrum. Kuca je SA katom i visoko pdkrovlje. 50 maslina. Do Mekovica je 4 km. Do mora Ploce. 30, do Kleka 30 do Peljeskog mosta 25 km Ograda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 180.000 KM, 58,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Apartman, GORNJI VAKUF, 130.000 KM, 79,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u potkrovlju. Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, kuhinja na U, prostor za trpezariski stol, funkcionalnim kaminom, ukrašen drvenim gredama. Iz hodnika se ide u Kupatilo, malu dijeciju sobu i na kraju hodnika velika glavna spavaća prostorija. Ispred zgrade....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANOVIĆI, 180.000 KM, 250,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

kuca posjeduje uredne papire za sve djelatnosti ima dozvole Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 130.000 KM, 58,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Atraktivan i luksuzno opremljen stan, 57.18 m2, novogradnja, naselje čuva Gama sigurnost 24h (closed comunity, video nadzor i ulazna kapija), osigurana mjesta za parking, lijepo uređeno okruženje (profesionalni vrtlar), kablovski i internet priključak, etažno grijanje plinsko, vlastiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 307.149 KM, 69,00 m2 cca 4450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivna ponuda posolovnog prostora u Novom Sadu U Gogoljevoj ulici na Grbavici. Kvalitetna gradnja poznatog novosadskog investitora City gradnja, kao i oprema unutar prostora, ovu nekretninu čine veoma atraktivnom. Korišteni su vrhunski završni materijali – blindirana ulazna vrata,....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 110.000 KM, 250,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kuću u Bugojnu tlocrtne površine 100 m2, Ul. Slobode 242. Podrum - jedna prostorija Suteren - garaža, kotlovnica Prizemlje - Ulazni predprostor, garderoba , hodnik, wc, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, terasa Polukat - hodnik, kupatilo, radna soba, spavaća....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 474.848 KM, 125,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2025.,

www.indomio.ba

U Bakarevićevoj ulici, u zgradi iz najboljeg perioda sarajevske gradnje, prodajemo komfornu porodičnu nekretninu od 124, 76 uknjiženih kvadrata. Riječ je o vrlo uspješnoj poslijeratnoj novogradnji na čistoj i kvalitetnoj zgradici iz socijalističkog perioda. Stoga je stan u odličnom....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBUŠKI, 70.000 KM, 48,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u centru grada, novogradnja. Orjentacija jugoistok, sa terasom. Novonamješten, useljiv odmah. Može se pogledati od 10-11 h. Kontakt broj Jelica - 063211030 ili Nikola - ++38598384835 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naljepšem dijelu Ilidže, u naselju Pejton. Dvoetažni je, novogradnja. Prvi sprat se sastoji od hodnika, kupatila, 2 velike sobe, kuhinje, trpezarije i velikog dnevnog boravka; dok je na drugom spratu još jedno kupatilo, veliko predsoblje i soba. Pogled sa balkona....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 83.000 KM, 49,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep i funkcionalan stan od 49m2 u Tibri Pacifik I,u Nedzaricima.Stan se nalazi u ulici Dr.Silve Rizvanbegovic na osmom spratu zgrade sa dva lifta.Zgrada je izgradjena 2011.godine po najvisim standardima gradnje.Stan ima izuzetno dobar raspored i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Blažuj, 115.000 KM, 90,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova vikendija unaselju Resnik .Sa odlicnim pogledom locirana na 1600 m2 kultivisanog zemljista (vocke, trava) u prizemlju dnevni boravak,banja i ogromna tersasa a na spratu 2 spavace sobe.Uz kucu jeljetnikovac sa velikim kaminim i prostrom zasjedenjem .Ravan prilaz sve....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 69,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan površine 69,7 m2 na Barama Šip. Stan je u zgradi napravljenoj 2008 godine godine dvoiposoban, na I spratu. Extra je sređen i nije potrebno nikakvo ulaganje. Tel No 061 141580 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 150.000 KM, 155,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendice Vlasic Prodaju se dvije vikendice na prekrasnom dijelu Vlasica-Babanovac. Objekti su potpuno zavrseni i namjesteni i sve je novo i nekoristeno. Objekti su velicine po 155 kvadratnih metara + terasei balkoni. Objekti su oblozeni sa drvetom i sa kamenom i sve je uradjeno po....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 190.000 KM, 192,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoetažnu kuću u centru grada Naselje Muhići grad Sanski Most Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 84.500 KM, 27,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljenu garsonjeru na trećem spratu u novogradnji Istočno Sarajevo, ulica Dečanska. Garsonjeru ukupne površine 27m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak s trpezarijom, balkon. Orijentacija je JUG.....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 617.500 KM, 124,00 m2 cca 4980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje stan u novogradnji na extra lokaciji Stan se nalazi u novom stambenom objektu u naselju Baščaršija, 2 minuta od sebilja. Stan je na drugom spratu stambene zgrade površine 123,5 m2. Stan je po strukturi petosoban, kompletno je opremljen novim namještajem i opremom....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 450.000 KM, 350,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća novogradnja godina 2020 Zlokovac, Tuzla Povrsina od 350m2. Kuća se sastoji od 4 etaže. Prvi sprat dva stana, dvije kuhinje, s dnevnim boravkom, spavace kupatilo, obs! poseban ulaz, kotlovnica, pripremljena za gradsko grijanje. Drugi sprat: dvije spavace kupatilo, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća(vikendica) na prodaju sa 1,6 duluma zemje.Nalazi se u Krivoglavcima II,tačno ispod seoskog bazena.Ima 150m kvadratnih stambenog prostora.Urađena drenaža i trotoari,nova metalna kapija. Prvi sprat:Veliki dnevni boravak,kuhinja,kupaona,hodnik ,stepenice za drugi sprat i velika....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 499.000 KM, 300,00 m2 cca 1660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kucu prodajem ili mjenjam za inostransvo,exstra stanje.mob 061989550.rada Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 85.000 KM, 202,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca je velika. Ima 3 sprata. Na prvom ima poslovni prostor kojeg treba dopremiti. Imam i vrata i prozore za njega. Druga dva sprata adaptirana i namjestena. Takoder posjeduje garazu. I mogucnost reklamiranja ili izdavanja vlastite reklame koja se nalazi unutar zem.prostora koji pripada....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 303.800 KM, 53,00 m2 cca 5730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvoetažni apartman na Jahorini, mjesto Dvorišta. Apartman je površine 52,91 m2 i nalazi se na visokom prizemlju i sastoji se iz dvije etaže. Po strukturi je trosoban. Prva etaža se sastoji iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, MEĐUGORJE, 450.000 KM, 157,00 m2 cca 2870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Medjugorje-lovely family house(villa) with beautiful garden 500m2! It have 5 rooms,3 bathrooms,kitchen,terrace,and balcony on the first floor,with beautiful view on Hill of Apparition and Križevac. .It is in a peace and quiet part of Medjugorje near by Sent Franciscos Garden and Mathers....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, ŽABLJAK, 700.000 KM, 140,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Villa Durmitor,na najexkluzivnijoj lokaciji na Zabljaku-Ivan do, nacionalni park, udaljena samo 5 minuta hoda od Crnog jezera i 10 minuta od centra grada. Prostrani dnevni boravak sa kuhinjom, 5 spavacih soba, prostrano kupatilo i wc, prostrana ostava. Iz svake sobe izlazak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 198.800 KM, 71,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 71 m2 sa garazom 14 m2 u zgradi, novogradnja, trosoban, cent. grijanje, klima, jakuzzi, opremljen, veliki balkon, pogled stana na zelenilo, Sarajevo- Ilidža ul. Ramiza Jašara14, kon. tel. 062/143-825 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, VISOKO, 40.000 KM, 70,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je useljiv odmah, ima podno grijanje na struju, ima opcija - dimnjak i da se ugradi pec( drva ili cumur), wc i kuhinja su zavrseni, za vise informacija zvati na broj Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, CAZIN, 60.000 KM, 46,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 150,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troetažna namještena kuća u naselju Vojno udaljena cca 9 km od Mostara. Ukupna površina kuće je 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1100 m2. Sastoji se od tri etaže, podruma i dva stambena kata. Na prvom katu su hodnik, kupaonica, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja....

 
 
 
  Apartman, BIJAKOVIĆI, 340.000 KM, 96,00 m2 cca 3540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan površine 96 m2 Ulazni hodnik površine 6 m2 Garaza površine 24 m2 Cijena stana 360 000 KM Cijena garaze 20 000 KM Stan u Medjugorju na adresi Vukovarska 9c, Bijakovići opcina Čitluk. 4.kat (bez lifta) Godina izgradnje: 2005 (renovacija 2020) Potpuno opremljen: dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 55.000 KM, 40,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan prizemlje 40m2 + zatvoreni balkonon (lodja), novija gradnja iza trznog centra Omega u Lukavcu. Cijena sa namjetajem i ostavom je 55 000 km tel:061/844-559 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, lokacija Vrbanjusa. Za sve detaljne informacije mozete kontaktirati telefone: 033 236 773 062 256 176 062 968 346 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 144.000 KM, 74,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi 10km od centra Sarajeva. U blizini je škola,benzinska pumpa i stajalište buseva. Mirno okruženje. Za sve informacije nazovite 00385989132851 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, KULEN VAKUF, 1.235.000 KM, 550,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Objekat je veoma kvalitetno uradjen i trenutno je u funkciji. U ovu cijenu se uračunava kompletna oprema objekta unutra i vani. Objekat posjeduje, 20 namještenih soba sa veoma kvalitetnim krevetima, ormarima, noćnim ormarim, televizorima, satelitskim antenama, konvertorima za grijanje,....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 300.000 KM, 118,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

TROSOBAN STAN SPC RONDO 118 m2 Prodajem komforni trosobni stan u Mostaru u ulici Kralja Petra Krešimira IV. - Tržni centar Rondo ukupne površine 118 m2. Stan se sastoji od velikog i komfornog dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, kupatila sa WC-om, dodatni WC, tri spavaće sobe, komforni....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 345)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>