• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine parket - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine parket - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine parket što veće

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine parket što veće" pronađeno 129 nekretnina - prosječna cijena 4.408 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 KM
    • do 290000 KM (prosječna cijena)
    • do 350000 KM
    • do 2900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 650.000 KM, 540,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Cjena je temelj za pregovora. - Za daljne Informacije nazovite: 062 374 154 Prodajem vilu na prelijepoj lokaciji u Azićima u neposrednoj blizini katoličke Crkve sjedne strane, a na suptrodnoj strani od prilike jednako udaljena Džamija.Vila-kuca nalazi se oko petlje *Stup* pored Dobrinjske....

 
 
 
  Kuća, SIMIN HAN, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je odmah useljiva svi papiri uredni. Po kući je uradjen parket i laminat, 2 kupatila, objekat ima vlastiti bunar,a okućnica je 1300 metara kvadratnih. Kuća je pored magistralnog puta Tuzla-Zvornik naselje Simin Han. Za sve detaljnije informacije pozovite na broj 061-294-129.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 300,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Općini rađena po svim standardima i veoma kvaltetnim materijalima. Plac je kompletno ograđen kovanom ogradom, i ima asvaltiran prilaz sa dvije strane. Velika garaža sa rolo vratima i parkingom ispred. Kuća se sastoji od Poslovnog prostora, kojeg saćinjavaju dvije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Sokolovicima na Ilidzi. Pored rijeke Zeljeznice. Udaljena je 1 km od Ilidze, 15 minuta voznjom autom do centra Sarajeva. Nekih 600 m udaljena od komplexa univerziteta i srednje Internacionalne skole Burch. Nekih 500 m do osnovne skole i 100 m do prve autobuske stanice.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 160.000 KM, 200,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je dvokatnica, ima podrum i garažu pod cijelom površinom. Na prvom katu nalazi se dnevni boravak(balkon), blagavaonica i kuhinja, kupatilo, ostava i dvije sobe(balkon). Na drugom katu su četiri sobe, kupatilo i dva balkona. Kuća ima sve priključke, parket, pločice, razvedeno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca, u naselju Gladno polje,opstina Ilidza,ulica Grabovine.Kuca se nalazi u mirnom dijelu,udaljena od ceste Sarajevo-Kiseljak 700-800 metara,asfalt je udaljen od kuce 20-ak metara.Kuca se sastoji od prizemlja sa garazom,sprata i niskog potkrovlja,posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 182,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Površina kuće je 182 m2 i nalazi se na parceli površine 570 m2. Sastoji se od dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na dvorišnu terasu, vešeraja i kupatila. Sprat se sastoji iz tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 180,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na općini Ilidža, naselje Plandište. Kuća zauzima veoma dobar položaj , pristupni put je širok, asfaltiran i ima uličnu rasvjetu. Od centra Ilidže udaljena je 2 km, a od centra Sarajeva oko 15 km. Smještena je na mirnoj lokaciji, udaljena je 10 minuta hoda od zaštićenog....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1..prozori i vrata su sa zastitnom mrezuprotiv kumaraca pistavljene. Klima je 5.5 kw.centralno je na struju 18kw Podrum vinski je ispod Garage. Kuca je izolirana sa stiroporom .Podovi su parket.Balkonske ograda su iz Aluminium. Obadva kupatila su novo uregena I nova je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na suncanoj strani,ima dva sprata i potkrovlje.Sva drvenarija je u drvetu i lijepi parket.Ima centralno gijanje,alarm.Krasan mali vrt ispod i tri parkirna mjesta ispred garaze.Takodje ima tri pokrivena balkona. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvoetazni stan, novogradnja 2003 godina,povrsine 150m2. Stan se sastoji od dvije etaze, od kojih se na prvoj etazi nalazi : dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom od cca 50m2, gostinjsko kupatilo,spavace sobe,velikog kupatila sa jakuzzi kadom i wc-om,garderober (odvojena prostorija),dva....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 149,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S1-IV, trosoban-penthouse, IV sprat, projektovane površine 148,96 m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila 2, kupatila 2, sobe 1, sobe 2, sobe 3, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, terase 1 (stvarne površine 42,27 m2 a površine koja će biti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 143,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje odličan višesoban porodični stan u novogradnji u Vogošći koji je zaista prava rijetkost na tržištu nekretnina. Pozicioniran na idealnom prvom spratu zgrade koja se nalazi u pravoj maloj mirnoj oazi, a opet u centru gradskog života. Lokacija idelana, najbolja u Vogošći....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 421.440 KM, 137,00 m2 cca 3080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje penthouse sa tri spavaće sobe u novogradnji iz 2018. na Otoci. Riječ je o kompleksu Veneto smještenom u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena i Doma zdravlja "Kumrovec". Novoizgrađeno naselje je prodisalo punim plućima, te nudi kompletan gradski sadržaj za lagodan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 421.433 KM, 137,00 m2 cca 3080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba prodaje penthouse sa tri spavaće sobe u novogradnji iz 2018. na Otoci. Riječ je o kompleksu Veneto smještenom u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena i Doma zdravlja "Kumrovec". Novoizgrađeno naselje je prodisalo punim plućima, te nudi kompletan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 411.000 KM, 136,00 m2 cca 3020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine predstavlja završeni pokazni stan u novogradnji Villa Terrazza Sarajevo. Stan označen kao stan A2 i po strukturi je to četverosoban stan. Površina stambenog prostora je 120 kvadrata, površina pripadajuće terase je 94 kvadrata, i bašte 50 kvadrata.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 133,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine objavljuje prodaju četverosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.18, površine 132,88 m2, nalazi se na drugom spratu objekta, trosoban, orjentacije jug-zapad.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 132,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 131,92 m2 i dostupan je na I i II spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, kupatila, dvije spavaće sobe, treće master spavaće sobe sa kupatilom, ostave i....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 125,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 125 m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od dvije etaže i po strukturi je trosoban. Donja etaža se sastoji iz ulaznog hodnika, ogromnog dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Gornja etaža se sastoji iz....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 125,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 125,30 m2 i dostupan je na I i II spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, kupatila, dvije spavaće sobe, treće master spavaće sobe sa kupatilom i toaleta.....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 300.000 KM, 118,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

TROSOBAN STAN SPC RONDO 118 m2 Prodajem komforni trosobni stan u Mostaru u ulici Kralja Petra Krešimira IV. - Tržni centar Rondo ukupne površine 118 m2. Stan se sastoji od velikog i komfornog dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, kupatila sa WC-om, dodatni WC, tri spavaće sobe, komforni....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 115,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S2-IV, trosoban-penthouse, IV sprat, projektovane površine 115,45 m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, sobe 1, sobe 2, terase 1 (stvarne površine 24,29 m2 a površine koja će biti uknjižena 12,15 m2) i....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 112,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 111,65 m2 i dostupan je na II, III i V spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, kupatila dvije spavaće sobe, treće master spavaće sobe sa kupatilom i izlazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 680.000 KM, 110,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja penthouse u dobro poznatom kompleksu Moja Malta. Spektakl kao i uvijek. Stan za prodaju komada JEDAN. Jedna od najboljih novogradnji u Sarajevu zasigurno, zgrada Moja Malta. Više informacija direktno! - stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 106,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju četverosoban stan u novogradnji Centru, Ul.Halida Kajtaza. Prodaje se lijep i svijetao nenamješten četverosoban, veoma funkcionalan stan trostrane orijentacije u novogradnji u mirnom dijelu naselja Koševsko Brdo. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BEGOVO SELO, 525.000 KM, 105,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je “A-frame” kuća na Kupresu, u blizini Kupreške kuće,centra ,skijališta te na svega 5-6min vožnje do kukavičjeg jezera. Jedinstvena lokacija nedaleko od centra svih zbivanja, a opet dovoljno udaljena kako bi se osjetileprirodne ljepote Kupresa. Fenomenalan pogled koji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 95,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE” Agencija za nekretnine objavljuje prodaju trosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.8, površine 95,45 m2, nalazi se na prizemlju objekta, trosoban, orjentacije sjever-zapad. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 813.400 KM, 87,00 m2 cca 9350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u novogradnji u Sarajevu, općina Centar, naselje Šip u ulici Branilaca Šipa. Stan je površine 87m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 86,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nov useljiv stan, gradjen za vlastite potrebe. Stan se sastoji od dn.boravka, kuhinja, soba x3, balkonx2, hodnikx2, WC i kupatilo, grijanje struja-plin po zelji, dvostrano orjentisan stan. Dva stana po spratu u stubistu. Uknjizen 1/1. Pod parket, plocice. Zavrseno okolno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 138.600 KM, 84,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Oprema Vanjski prozori i vrata su od TROCAl Alu fusion profila sa troslojnim staklom. Parket u sobama i dnevnom boravku izrađen je od hrastovog drveta debljine 22 mm. U hodniku, kuhinji i kupaonici postavljene su prvoklasne keramičke pločice italijanskih i španskih proizvođača. Grijanje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 784.000 KM, 82,00 m2 cca 9560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Nova Otoka u ulici Generala Mehmeda Alagića. Stan je površine 82 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novogradnji općina Centar-Skenderija S ponosom predstavljamo funkcionalan stan površine 80m2 u novoizgrađenoj stambenoj zgradi, na lokaciji Podgaj-Tekija. Nekretnina se sastoje od dnevnog boravka, dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje projektne ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokacij Hotonj – u ul. Barice ,općina Vogošća izdvaja Hotonj Residence S ponosom Vam predstavljamo projekat Hotonj Residence, Odličan raspored prostorija ,trostrana orijentacija, ulazni....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 565.460 KM, 78,00 m2 cca 7250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon (koji je iz portala), dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugi balkon (takodjer ustakljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 129.000 KM, 78,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

HITNO prodajem trosoban, novo adaptiran stan na Dobrinji 74m2 na drugom spratu, stvarnih nakon adaptacije 78m2 ul. Trg Zlatnih Ljiljana 35. U adaptaciju je ulozeno vise od 25.000KM i sve je novo. Nova kuhinja, americki plakari, pvc stolarija, hrastov parket, komplet adaptirana banja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 136.000 KM, 78,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje četverosoban stan u novogradnji u Buća Potoku, ulica Adema Buće. Stan je pozicioniran na sedmom spratu (ujedno i zadnjem - potrkovlje, kosi krov) zgrade s liftom koja se nalazi u neposrednoj blizini kružnog toka i benzinske pumpe Hifa. Lokacija je okružena zelenilom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 505.680 KM, 77,00 m2 cca 6570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 76,71 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom a koja ima ukupno VI spratova. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, degažmana, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je u novogradnji BH BAU.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 76,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašava prodaju stana u novogradnji u Sarajevu, općina Centar, naselje Šip, u ulici Dejzina Bikića Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S7, trosoban, dostupan na 1, i 2 spratu, projektovane površine 76,34 m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 164.780 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 75,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo nov namješten, trosoban stan površine 75,86 m2 pozicioniran na drugom spratu u novom stambeno-poslovnom kompleksu Ilidža Residence - Otes, Općina Ilidža. Uz stan se prodaje i garažno mjesto površine 15,03 m2. Stan se sastoji od predsoblja, ostave, kupatila, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 386.120 KM, 74,00 m2 cca 5220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 74 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 129)

<< <1 2 3 4> >>