• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine parking - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine parking - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine parking što jeftinije 140 m2 do 1000 KM/m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine parking što jeftinije 140 m2 do 1000 km/m2" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 765 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 950 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 80000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 150,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nedovrsen stan u Vogosci, 150m2, dvoetazni-uknjizeno je 76m2 Ostatak kvadrature je moguce uknjiziti bez problema. Svi papiri su uredni. Stan se nalazi u ulici Spasoja Blagovcanina 12, u centru Vogosce u blizini autobuske stanice. Stan je izuzetno povoljan, moguce je pogledati....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 80.000 KM, 130,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poštovani, prodajem: 1. novu namještenu kuću dvokatnicu cca 130 m² + veliki tavan 2. okućnica s voćnjakom cca 1.000 m² 3. bukova šuma 1.200 m² Kuća se nalazi u Međeđi srednjoj i odmah je useljiva. Dakle, kuća je izgrađena 2015 g. i namještena na obadva kata. Nova kupaonica, nova....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, MUSTAJBAŠIĆI, 85.000 KM, 135,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Bungalow stanje- novogradnja Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 145,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u mirnom dijelu sarajeva, za sve informacije tel 063898626 ili mail damirzecevic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 109.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca je vlsnistvo 1/1. Gradska voda, Struja , Telefon .Postoje i3 busotine za vodu .Jedna je u Ostavi-Kuca. Balkonska ograda je iz Aluminia. Klima Anlage 5,5 kw. Centralno na Struju 18 kw amoze se preokrenuti i na drvaili solar. SVI PROZORI I VRATA su Mrezom protuv kumaraca instalirani.Vrt....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 115.000 KM, 136,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa dva sprata, zavresena i odma useljiva. Cjena 115000 KM ili po dogovoru. E-mail:l bts@live.se Telefon: 00387/ (0) 61 83 11 72, 0046/ (0)739 55 10 43 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Početak gradnje 2009. godine. Zadnja faza (oluci i dimnjak) urađena krajem 2010. godine. Korišteni samo najkvalitetniji materijali. Vlasništvo 1/1, kompletna dokumentacija uredna, voćnjak, vlastiti prilazni put!!! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, LJEŠEVO, 120.000 KM, 134,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća(vikendica) na prodaju sa 1,6 duluma zemje.Nalazi se u Krivoglavcima II,tačno ispod seoskog bazena.Ima 150m kvadratnih stambenog prostora.Urađena drenaža i trotoari,nova metalna kapija. Prvi sprat:Veliki dnevni boravak,kuhinja,kupaona,hodnik ,stepenice za drugi sprat i velika....

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću koja je stara 2godine. Dimezije 8x9 sa dva sprata. Prizemlje i sprat. To jest jedan veliki dnevni boravak, trepezarija, kuhinja dva kupatila i dvije spavaće sobe i balkon. PRIZMLJE 80m2. SPRAT 50m2. sa okućnicom ukupno 600 kvadrata. Ograđeno sa ogradom visine 180cm,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na suncanoj strani,ima dva sprata i potkrovlje.Sva drvenarija je u drvetu i lijepi parket.Ima centralno gijanje,alarm.Krasan mali vrt ispod i tri parkirna mjesta ispred garaze.Takodje ima tri pokrivena balkona. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca gradjena prije rata i adaptirana 2007. Papiri uredni 1/1. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 150.000 KM, 145,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam za stan ili kuću u Bihaću uz nadoplatu. Kuća je novogradnja (2007). Dimenzije kuće su 8.5m x 11.5m, sa 350m2 okućnice. Postoje priključci za struju, vodu, telefon itd U sklopu kuće je garaža i kotlovnica za centralno grijanje. Kuća je pokrivena betonskim krovom....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 150,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troetažna namještena kuća u naselju Vojno udaljena cca 9 km od Mostara. Ukupna površina kuće je 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1100 m2. Sastoji se od tri etaže, podruma i dva stambena kata. Na prvom katu su hodnik, kupaonica, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)