• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine parking - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine parking - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine parking što jeftinije 160 m2 do 730 KM/m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine parking što jeftinije 160 m2 do 730 km/m2" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 618 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 693 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 766 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 62000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrbovskoj na Aneksu uz glavni put, 100 metara od glavne saobracajnice. Na kuci je novi krov, razvedene instalacije u kuci (voda, struja, grijanje)nisu jos prikljucene na gradske, nabaca (gruba, fina), termo estrihi, kuca nema stolariju. Sastoji se od garaze (dostup....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 150,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nedovrsen stan u Vogosci, 150m2, dvoetazni-uknjizeno je 76m2 Ostatak kvadrature je moguce uknjiziti bez problema. Svi papiri su uredni. Stan se nalazi u ulici Spasoja Blagovcanina 12, u centru Vogosce u blizini autobuske stanice. Stan je izuzetno povoljan, moguce je pogledati....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 90.000 KM, 160,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na parceli od 1350m2 kuca je kompletno renovirana od temelja do krova unutra i vani 2018god po modernom standardu!! Posijeduje duplu izolaciju ! Kuca posijeduje prizemlje i sprat , u prizemlju je veliki salon( dnevni boravak) kuhinja , kupatilo i wc od 16m2 i ostava(....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 145,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u mirnom dijelu sarajeva, za sve informacije tel 063898626 ili mail damirzecevic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u spionica krc nedaleko od glavnog puta Tuzla Orasje. Kuca je 160m2 na parceli od 1350m2 posijeduje svu potrebnu papirologiju 1/1 gradjevinska,urbanisticka,uplanjena itd.svi prikljucci kuca je kompletno renovirana 2019 unutra i vani! Vani je ostala tarasa da se dovrsi....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.08.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajm kucu u Spionica naselje Krc opstina Srebrenik ( kuca je gradjena 2000 go al je kompletno renovirana 2019 god. Kuca ima 160 m2 plus garaza.na Na kuci je uradzeno sve novo po modernom standardu. Za vise info zvati na 0033637132278 moze Viber Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 109.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca je vlsnistvo 1/1. Gradska voda, Struja , Telefon .Postoje i3 busotine za vodu .Jedna je u Ostavi-Kuca. Balkonska ograda je iz Aluminia. Klima Anlage 5,5 kw. Centralno na Struju 18 kw amoze se preokrenuti i na drvaili solar. SVI PROZORI I VRATA su Mrezom protuv kumaraca instalirani.Vrt....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 109.000 KM, 160,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima 160 m2 stambenog prostora i plus garaza,podrum,i ostave Sa radionom. Parkirna mjesta minimum 6 .klima i svi prozori Susa mrezom Profil kumaraca postavljeni. BETONSKA STAZA SE PRETEZE OD ZELJEZNICE DO CESTE.100 M. DO MORA JE 30 KM,DO HRVATSKE GRANICE 4 KM.. POSTEJE I 45 MASLINA....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 120.000 KM, 160,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Novosagradjena kuca na dvije etaze Nalazi se na putu Zavidovici-Maglaj,udaljena od glavnog puta cca 500 m a od grada cca 3,5 km,stara Ekonomija Svaka etaza ima zaseban ulaz. Centralno grijanje na cvrsto gorivo Novo namjestena sa modernim namjestajem i kuhinjom austrijske marke "Dann"....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 120.000 KM, 160,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina u stanju ekstra, nikad useljena...Kuća ima sve prikljucke: Voda, struja, telefon... Asfaltni put do kuce (glavna cesta) Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća(vikendica) na prodaju sa 1,6 duluma zemje.Nalazi se u Krivoglavcima II,tačno ispod seoskog bazena.Ima 150m kvadratnih stambenog prostora.Urađena drenaža i trotoari,nova metalna kapija. Prvi sprat:Veliki dnevni boravak,kuhinja,kupaona,hodnik ,stepenice za drugi sprat i velika....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1..prozori i vrata su sa zastitnom mrezuprotiv kumaraca pistavljene. Klima je 5.5 kw.centralno je na struju 18kw Podrum vinski je ispod Garage. Kuca je izolirana sa stiroporom .Podovi su parket.Balkonske ograda su iz Aluminium. Obadva kupatila su novo uregena I nova je....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.999 KM, 160,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Klima Anlage 5 kW, mreze na prozorima i vratima, 3 Pumpe za vodu. Gradska voda,, stuja sat je povezana SA centralom. Plastenik .garaza i podrum. Kuca je SA katom i visoko pdkrovlje. 50 maslina. Do Mekovica je 4 km. Do mora Ploce. 30, do Kleka 30 do Peljeskog mosta 25 km Ograda....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)