• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine parking - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine parking - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine parking 170 m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine parking 170 m2" pronađeno 41 nekretnina - prosječna cijena 1.102 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 65000 KM
    • do 82000 KM (prosječna cijena)
    • do 98000 KM
    • do 823 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ČAPLJINA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1..prozori i vrata su sa zastitnom mrezuprotiv kumaraca pistavljene. Klima je 5.5 kw.centralno je na struju 18kw Podrum vinski je ispod Garage. Kuca je izolirana sa stiroporom .Podovi su parket.Balkonske ograda su iz Aluminium. Obadva kupatila su novo uregena I nova je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 150.000 KM, 168,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvoetažni petosoban stan na 4. spratu koji izlazi na potkrovlje. Sadrži dva kupatila, jedan VC, 2 balkona i kuhinju. Sanitarije su vrhunske (kada sa masažerom, ugradbene šolje itd.). Dnevni boravak je na sunčanoj strani. Kontakt informacije: Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 165,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, adaptirana kuca u samom srcu Starog Grada, na Kovačima, kod pekare Mahir. Kuca je komplet renovirana, izvana i iznutra do najsitnijih detalja. Sastoji se od 3 etaže po 55m2, unutrašnje stepenice, 2 moderne kuhinje, 2 adaptirana kupatila, 2 velika dnevna boravka....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja federacija bosne i hercegovine parking 170 m2'
Na upit
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Kuća, KADARIĆI, 135.000 KM, 164,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca u Ilijasu naselje kadarici. unutrasnjost kuce je u potpumosti izradjena i opremljena dvoriste i basta uredjeni sa zelenom povrsinom.Za vise informacija javite se putem maila il na telefon 0046762266225 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, KADARIĆI, 135.000 KM, 162,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u ilijasu u naselju Kadarici,Kuca i zemlja su vlasnistvo 1/1. Kuca je uradjna po visokom kvalitetu. Kuca je iznutra u potpubosti izradjena. Avlija je ogradjena za vise informacija nazovite na 0038761194379 ili na 0046762266225 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaja kuće u Sarajevu, ili zamjena za stan. Nova gradnja, nema nepravilnosti. Kuća ima podrum i dva sprata, od kojih je prvi sprat u potpunosti opremljen. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

- Kuca na Buni u Mostaru (20 metara od reke) - Plac povrsine 2 duluma - Tri spavace sobe, dva kupatila, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, hodnik, ostava - Prednje dvoriste + zadnje dvoriste (vocnjak) - Bazen i rostilj mesto - Dva parking mesta Kontakt: +38763282988 (Zorana) Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, TOMISLAVGRAD, Na upit, 168,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se obiteljska kuća s velikom okućnicom Prizemlje -> poslovni prostor te prostor namijenjen za ugostiteljski objekt Prvi kat -> hodnik, kupaonica + manji toalet, 4 sobe, dnevni boravak+ + kuhinja, velika terasa Potkrovlje i velika okućnica. Kuća nije u potpunosti dovršena,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Bistrik, Na upit, 174,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan povrsine 174m2 u stambenoj zgradi u ulici Avdage Sahinagica(novogradnja). Cijena je 3000KM po m2+ PDV Kontakt: +387 62 169706 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 585.000 KM, 180,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se ekskluzivna, prelijepa i veoma kvalitetna vikend kuća ukupne stambene površine cca. 180,00 m², sa bazenom, velikim asfaltiranim igralištem, pomoćnim objektima i šumom, izgrađena 2024. godine na parcelama ukupne površine 8203 m². Objekat je uknjižen, uplanjen i posjeduje....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 109.000 KM, 160,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima 160 m2 stambenog prostora i plus garaza,podrum,i ostave Sa radionom. Parkirna mjesta minimum 6 .klima i svi prozori Susa mrezom Profil kumaraca postavljeni. BETONSKA STAZA SE PRETEZE OD ZELJEZNICE DO CESTE.100 M. DO MORA JE 30 KM,DO HRVATSKE GRANICE 4 KM.. POSTEJE I 45 MASLINA....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 120.000 KM, 160,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Novosagradjena kuca na dvije etaze Nalazi se na putu Zavidovici-Maglaj,udaljena od glavnog puta cca 500 m a od grada cca 3,5 km,stara Ekonomija Svaka etaza ima zaseban ulaz. Centralno grijanje na cvrsto gorivo Novo namjestena sa modernim namjestajem i kuhinjom austrijske marke "Dann"....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u spionica krc nedaleko od glavnog puta Tuzla Orasje. Kuca je 160m2 na parceli od 1350m2 posijeduje svu potrebnu papirologiju 1/1 gradjevinska,urbanisticka,uplanjena itd.svi prikljucci kuca je kompletno renovirana 2019 unutra i vani! Vani je ostala tarasa da se dovrsi....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na parceli od 1350m2 kuca je kompletno renovirana od temelja do krova unutra i vani 2018god po modernom standardu!! Posijeduje duplu izolaciju ! Kuca posijeduje prizemlje i sprat , u prizemlju je veliki salon( dnevni boravak) kuhinja , kupatilo i wc od 16m2 i ostava(....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 120.000 KM, 160,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina u stanju ekstra, nikad useljena...Kuća ima sve prikljucke: Voda, struja, telefon... Asfaltni put do kuce (glavna cesta) Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrbovskoj na Aneksu uz glavni put, 100 metara od glavne saobracajnice. Na kuci je novi krov, razvedene instalacije u kuci (voda, struja, grijanje)nisu jos prikljucene na gradske, nabaca (gruba, fina), termo estrihi, kuca nema stolariju. Sastoji se od garaze (dostup....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 195.000 KM, 160,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca Zivinice blizu križaljke mjesto Bare Kuca posjeduje urbanističku, gradjevinsku, idejni projekat i elaborat geodetskog snimanja. Pripada gradskoj zoni. Udaljenost od magistrale Tuzla-Sarajevo 250 m Udaljenost od centra Živinica 2 km ili 5 minuta vožnje, pjeske 20 minuta Oko 500....

 
 
 
  Poslovni prostor, GRAČANICA, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je gradjena U Americkom stilu, posjeduje veliko dvoriste sa oko 5 duluma zemlje gdje se nalazi vocnjak sa bazenom za navodnjavanje (za voce). Posjeduje box izidan u kamenu za ljubimca,te par drugih pratecih objekata koje mozete koristiti po zelji. Takodjer ima manji ljetnokovac....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.08.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajm kucu u Spionica naselje Krc opstina Srebrenik ( kuca je gradjena 2000 go al je kompletno renovirana 2019 god. Kuca ima 160 m2 plus garaza.na Na kuci je uradzeno sve novo po modernom standardu. Za vise info zvati na 0033637132278 moze Viber Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća 9,50 x 10,30 na sprat izgrađena 1997 godine sa dva balkona na spratu i jednom terasom u prizemlju.U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trepezarijom, WC sa kupatilom, ulazni hodnik sa stepenicama obloženim sa jasenom koja vode na sprat i garažom koja je vezana....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 300.000 KM, 180,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

moze kompezacija za stan uz vasu nadoplatu- KUCA -mjesto POTOK ZENICA Zemljiste 140 m2 sa garazom i bastom+POSLOVNI PROSTOR prizemlje + 2 sprata ukupne kvadrature 180m2 od tog 30m2 je POSLOVNI P 150 m2 je STAN vise slika na PIKU http://www.pik.ba/artikal/14451148/kuca-zenica-potok/....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 195.000 KM, 160,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća u Živinicama, novije gradnje, mjesto Bare blizu križaljke ili benzinske Nurkić Kuca posjeduje urbanističku, gradjevinsku, idejni projekat i elaborat geodetskog snimanja. Pripada gradskoj zoni. Udaljenost od magistrale Tuzla-Sarajevo 250 m. Udaljenost od centra Živinica....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.999 KM, 160,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Klima Anlage 5 kW, mreze na prozorima i vratima, 3 Pumpe za vodu. Gradska voda,, stuja sat je povezana SA centralom. Plastenik .garaza i podrum. Kuca je SA katom i visoko pdkrovlje. 50 maslina. Do Mekovica je 4 km. Do mora Ploce. 30, do Kleka 30 do Peljeskog mosta 25 km Ograda....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 180,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na općini Ilidža, naselje Plandište. Kuća zauzima veoma dobar položaj , pristupni put je širok, asfaltiran i ima uličnu rasvjetu. Od centra Ilidže udaljena je 2 km, a od centra Sarajeva oko 15 km. Smještena je na mirnoj lokaciji, udaljena je 10 minuta hoda od zaštićenog....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 90.000 KM, 160,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba