• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine parking - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine parking - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine parking do 130000 km što skuplje 70 m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine parking do 130000 km što skuplje 70 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 1.290 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 135.000 KM, 67,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kompletno namjesten stan od 67m2 u novogradnji na Dobrinji.Stan se nalazi na sedmom spratu zgrade izgradene 2011god.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje i trpezarije u jednoj cjelini,spavace sobe,kupatila i balkona od cca6m2 koji ne ulaze u kvadraturu stana.Stan je potpuno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 125.000 KM, 64,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u novoigrađenoj zgradi u blizini kantonalne bolnice u Bihaću. Jedan je od tri stana na drugom spratu zgrade koja ima i lift te u potpunosti udovoljava i potrebama osoba sa otežanim kretanjem. Stan je površine 64 m² stambenog prostora sa dnevnim boravkom i kuhinjom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 120.000 KM, 70,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan 70m3 u centru sanskog mosta sa podzemnom garažom.stan sa veoma lijepim rasporedom,namješten,useljiv bez ikakvih ulaganja.061600460 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Apartman, TRAVNIK, 104.000 KM, 65,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman se nalazi na atraktivnoj lokaciji izmedju Beby ski lifta i velikog ski lifta. 150m udaljenosti od hotela Sunce. Prilaz objektu sa vise strana, asfalt. Objekat se nalazi 10m udaljenosti of objekta TURM http://www.vlasic-bih.com/indexba.htm. objekat je izgradjen prije 2 godine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 103.500 KM, 69,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 68,59 m2 na lokaciji StupCentar po cijeni od 1500KM sa PDV-om. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 102.300 KM, 66,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla Irac sprat 2 - 4 stan od 66 m2 zgrada Lucijana prva ili druga od Rudnicke direkcije Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV .

 
 
 
  Stan, TRNOVO, 100.000 KM, 65,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica na Bjelašnici, objekat završen 2008. god, udaljena na 40 km od centra Sarajeva ili 12 km od ski centra Babin do Bjelašnica. Vikendica je cca. 65 m2 sa trijemom, ulaznim holom, dnevnim boravkom sa kuhinjom, dvije spavaće sobe i WC-om. Objekat je smješten na lokaciji površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 96.900 KM, 67,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prostor je kupljen nov u novoizgrađenom objektu Tibra 1-Stup, preko puta Heco pijace a iza pumpe Hifa. Useljen je u januaru 2011. Sastoji se od 1 velike sobe-kancelarije, 1 manje sobe-kancelarije, kupatila i WC-a, hodnika, ostave i balkona sa ukupno 66,32 m2.Urađen je od kvalitetnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI TRAVNIK, 95.000 KM, 76,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nanovo renoviran! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 93.800 KM, 67,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 84.000 KM, 72,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Apartman, TEŠANJ, 83.000 KM, 70,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, ORAŠJE, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan na 4 katu zgrada sa liftom Stan posjeduje balkon 2 spavaće sobe dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, hodnik kupaonu i spajz Stan je sagrađen prije dvije godine potpuno novo podno grijanje na struju roletne na daljinski keramičke pločice po cijelom stanu bez prijelaza stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAKANJ, 78.000 KM, 66,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan u ulici Branilaca površine 65,31 metar kvadratni na prvom spratu iznad knjižare Novela. Stan se sastoji od kuhinje, spavaće sobe sa izlazom na balkon, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, djećije sobe, hodnika i kupatila. Stan je u odličnom stanju, posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 76.000 KM, 76,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban stan pov. 76m2 odlične dispozicije i rasporeda prostorija pogodan višečlanoj porodici ili osobama kojima je potrebna radna prostorija (Lift, centralno grijanje) Stan ima 4 sobe, dnevni boravak, spavacu i jos dvije sobe za djecu ili spavace. Na prelijepoj je lokaciji Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 66,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Siva gradnja,ulaz sa dvije strane... Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 51.130 KM, 76,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- LOKACIJA : Zgrada shopping centra Robot Commerce, Zmaja od Bosne bb, V sprat, opcina Novo Sarajevo, preko puta Elektroprivrede, u blizini tramvajskog i trolejbuskog saobracaja, u blizini Vilsonovog setalista. - godina izgradnje 2007. - ukupna povrsina: 76 ,10 m2 - sadrzaj: izlozbeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, DRVAR, 45.000 KM, 64,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kompletno renoviran stan,namesten sa novim namestajem,bez ulaganja,odmah useljiv. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, VISOKO, 40.000 KM, 70,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je useljiv odmah, ima podno grijanje na struju, ima opcija - dimnjak i da se ugradi pec( drva ili cumur), wc i kuhinja su zavrseni, za vise informacija zvati na broj Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)