• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine parking - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine parking - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine parking do 91000 km barem 50 m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine parking do 91000 km barem 50 m2" pronađeno 64 nekretnina - prosječna cijena 1.020 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 86000 KM (malo jeftiniji)
    • 95000 KM (malo skuplji)
    • do 1000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 65.416 KM, 50,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

www.comp-astor.com Na prodaju novoizgrađeni stanovi od 48,09 m2, 45,08 m2 i 50,32 m2 u Novom Gradu/Bos.Novom u ulici Kralja Petra I Oslobodioca 22A. Zgrada je sagrađena po zapadnim standardima i ima kotlovnicu sa centralnim grijanjem koje ima ekonomičnu potrošnju obzirom da je izolacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 100.000 KM, 50,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni prostor u neposrednoj blizini Starog mosta i hotela Ruža u Mostaru. Prostor je pogodan za sve namjene. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 85.000 KM, 50,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se lijep stan od 50m2 u naselju Tibra na Stupu,lamela a3. Stan se nalazi na jedanaestom spratu novoizgradjene zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje u jednoj cjelini,jedne sobe,kupatila,ostave i balkona od cc2 6m2.Grijanje je centralno gradsko i stan posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 100.000 KM, 50,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno opremljen stan 50m2 projektovan za mladje bracne parove sa jednim djetetom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 60.500 KM, 50,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Extra pozicija, vrhunska termoizolacija, Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 82.500 KM, 50,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Lokacija: Ozimice II - Centralno grijanje kombinovano; etažno na struju ili zajednicka kotlovnica - Podovi: klasican parket - Keramika prvoklasna, kao i sanitarije - Useljenje: ljeto 2012 - Cijena: 1650-1700 KM/m2 Kontakt tel.: +387 61 137 620 "DOO GRADING" Bihac Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 70.000 KM, 55,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u novogradnji, IV sprat, odmah useljiv. Kontakt 061142249 Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 83.000 KM, 49,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep i funkcionalan stan od 49m2 u Tibri Pacifik I,u Nedzaricima.Stan se nalazi u ulici Dr.Silve Rizvanbegovic na osmom spratu zgrade sa dva lifta.Zgrada je izgradjena 2011.godine po najvisim standardima gradnje.Stan ima izuzetno dobar raspored i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.850 KM, 49,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Hitna prodaja Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 58.000 KM, 56,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, LIPNICA, 70.000 KM, 57,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću površine 57 m2sa zemljišnom parcelom 633 m2 u naselju S.Lipnica, Tuzla. Kuća posjeduje prizemlje i sprat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom te kupatilo i predsoblje, dok se na spratu nalaze 3 spavaće sobe, ostava i balkon. Kuća se nalazi u....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u zgradi iz kruzni tok na GGM-u (kad se prođe ugostiteljska škola, pa preko ceste). Jedine dvije zgrade uz kružni tok (imaju narandžasta i siva). Stan je u sivoj zgradi ma petom spratu, dvoetažni je. Na prvoj etaži se nalazi hodnik, soba iz koje se penje na gornju etažu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, OLOVO, 50.000 KM, 60,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Novogradnja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, 30.000 KM, 48,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je prizeman,tocnije montazna kuca u centru grada,stambene povrsine 48m2 i 20 m2 okucnice,stan je nasljedstvo s urednim zk i gruntovnim izvadkom(nasljedstvo,sudski papiri,prenosi uradjeni,nema suvlasnika niti ista slicno,licno vlasnistvo,stan(tako se vodi u papirima)50 metara....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBUŠKI, 70.000 KM, 48,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u centru grada, novogradnja. Orjentacija jugoistok, sa terasom. Novonamješten, useljiv odmah. Može se pogledati od 10-11 h. Kontakt broj Jelica - 063211030 ili Nikola - ++38598384835 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, DRVAR, 45.000 KM, 64,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kompletno renoviran stan,namesten sa novim namestajem,bez ulaganja,odmah useljiv. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, TRNOVO, 100.000 KM, 65,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica na Bjelašnici, objekat završen 2008. god, udaljena na 40 km od centra Sarajeva ili 12 km od ski centra Babin do Bjelašnica. Vikendica je cca. 65 m2 sa trijemom, ulaznim holom, dnevnim boravkom sa kuhinjom, dvije spavaće sobe i WC-om. Objekat je smješten na lokaciji površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 66,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Siva gradnja,ulaz sa dvije strane... Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAKANJ, 78.000 KM, 66,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan u ulici Branilaca površine 65,31 metar kvadratni na prvom spratu iznad knjižare Novela. Stan se sastoji od kuhinje, spavaće sobe sa izlazom na balkon, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, djećije sobe, hodnika i kupatila. Stan je u odličnom stanju, posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 96.900 KM, 67,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prostor je kupljen nov u novoizgrađenom objektu Tibra 1-Stup, preko puta Heco pijace a iza pumpe Hifa. Useljen je u januaru 2011. Sastoji se od 1 velike sobe-kancelarije, 1 manje sobe-kancelarije, kupatila i WC-a, hodnika, ostave i balkona sa ukupno 66,32 m2.Urađen je od kvalitetnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 93.800 KM, 67,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.000 KM, 47,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, KUPRES, 45.000 KM, 47,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u centru Kupresa, namješten,sa cent.grijanjem ,papiri uredni Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, TEŠANJ, 83.000 KM, 70,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, ORAŠJE, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan na 4 katu zgrada sa liftom Stan posjeduje balkon 2 spavaće sobe dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, hodnik kupaonu i spajz Stan je sagrađen prije dvije godine potpuno novo podno grijanje na struju roletne na daljinski keramičke pločice po cijelom stanu bez prijelaza stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, VISOKO, 40.000 KM, 70,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je useljiv odmah, ima podno grijanje na struju, ima opcija - dimnjak i da se ugradi pec( drva ili cumur), wc i kuhinja su zavrseni, za vise informacija zvati na broj Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 84.000 KM, 72,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, CAZIN, 60.000 KM, 46,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 64.400 KM, 46,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

irac stan u novogradnji orijentacija zapad,useljivo do 04/2013 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 73.000 KM, 46,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Lijep luksuzni jednosobni stan,46 kvadrata,novogradnja.Sastoji se od:dnevnog noravka sa kuhinjom,hodnika,vece kupaone,ostave i balkona koji je 4.5mx2.20.Balkon je zatvoren sa pvc stolarijom,dva srednja prozora su klizna tako da se moze koristiti kao dodatni prostor ali i kao balkon.Svi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI TRAVNIK, 95.000 KM, 76,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nanovo renoviran! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 51.130 KM, 76,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- LOKACIJA : Zgrada shopping centra Robot Commerce, Zmaja od Bosne bb, V sprat, opcina Novo Sarajevo, preko puta Elektroprivrede, u blizini tramvajskog i trolejbuskog saobracaja, u blizini Vilsonovog setalista. - godina izgradnje 2007. - ukupna povrsina: 76 ,10 m2 - sadrzaj: izlozbeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 76.000 KM, 76,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban stan pov. 76m2 odlične dispozicije i rasporeda prostorija pogodan višečlanoj porodici ili osobama kojima je potrebna radna prostorija (Lift, centralno grijanje) Stan ima 4 sobe, dnevni boravak, spavacu i jos dvije sobe za djecu ili spavace. Na prelijepoj je lokaciji Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 78,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u novogradnji na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, degažmana, balkona i dva kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.600 KM, 45,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 45,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja,dvokratna zgrada sa šest stanova te pripadajućim podrumom i parking mjestom. Stan se nalazi na drugom katu,u sredini,sunčana strana. Površina stana iznosi 45 m2 (ne računajući balkone,cca 2,5m2) + 14 m2 pripadajućeg podruma. Od prostorija: * hodnik, * kupatilo, * kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.000 KM, 45,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

MIJENjAM / PRODAJEM STAN U SARAJEVU!!! U mirnom dijelu grada,novogradnja,dvokatna zgrada sa sest stanova. Stan se nalazi na drugom katu,u sredini,suncana strana povrsine 45m2 + 14m2 pripadajuceg podruma + parking mjesto. Od prostorija: hodnik,kupatilo,kuhinja,dnevna sa baklonom i....

 
 
 
  Kuća, KUKAVICE, 40.000 KM, 80,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U kuci je potrebno uraditi unutrasnje radove.5 kilometara od grada.put do kuce je asvaltiran.odlicno je za opustanje u blizini je jezero.Pravo prirodnoj okruzenje.Za vise informacij a nazovite broj +387603305806-email jahic43@gmail.com Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 95.000 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedan sprat namjesten,novo sve,drugi za doradjivanja,podrum takodjer za doradjivanja.. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 64)

<< <1 2> >>