• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine potkrov - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine potkrov - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine potkrovlje

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine potkrovlje" pronađeno 39 nekretnina - prosječna cijena 1.264 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2
    • do 210 m2
    • 210 m2 (prosječna površina)
    • barem 210 m2
    • 250 m2
  •  Po cijeni
    • do 97000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 140000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Butmir, 450.000 KM, 250,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stambeno-poslovni prostor i zemljište površine 1000 m2, na atraktivnoj lokaciji do glavne ceste u Butmiru. Poslovni prostor je izdat na neodređeno vrijeme. Prvi stambeni sprat je u potpunosti adaptiran za stanovanje. Potkrovlje nije adaptirano. Kuća posjeduje građevinsku dozvolu i....

 
 
 
  Apartman, GORNJI VAKUF, 130.000 KM, 79,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u potkrovlju. Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, kuhinja na U, prostor za trpezariski stol, funkcionalnim kaminom, ukrašen drvenim gredama. Iz hodnika se ide u Kupatilo, malu dijeciju sobu i na kraju hodnika velika glavna spavaća prostorija. Ispred zgrade....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 110.000 KM, 250,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kuću u Bugojnu tlocrtne površine 100 m2, Ul. Slobode 242. Podrum - jedna prostorija Suteren - garaža, kotlovnica Prizemlje - Ulazni predprostor, garderoba , hodnik, wc, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, terasa Polukat - hodnik, kupatilo, radna soba, spavaća....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja federacija bosne i hercegovine potkrovlje'
Na upit
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na suncanoj strani,ima dva sprata i potkrovlje.Sva drvenarija je u drvetu i lijepi parket.Ima centralno gijanje,alarm.Krasan mali vrt ispod i tri parkirna mjesta ispred garaze.Takodje ima tri pokrivena balkona. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 75.000 KM, 136,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

objekat u izgradnji prizemlje i visoko potkrovlje 136kvadrata stambenog prostora okućnica 310 kvm objekat je legalizovan i dobijena urbanistička suglasnost prilaz objektu asfaltna cesta voda i kanalizacija priključeno Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Novogradnja .

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 175.000 KM, 300,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca izgradjena na 2 i pol sprata. Sprat useljiv, visoko potkrovlje, demiri u prizemlju na svim otvorima, garaza u sastavu kuce. Plac 1000 m2 sa vlastitim putem i starim vocnjakom. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Struja Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 650.000 KM, 540,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Cjena je temelj za pregovora. - Za daljne Informacije nazovite: 062 374 154 Prodajem vilu na prelijepoj lokaciji u Azićima u neposrednoj blizini katoličke Crkve sjedne strane, a na suptrodnoj strani od prilike jednako udaljena Džamija.Vila-kuca nalazi se oko petlje *Stup* pored Dobrinjske....

 
 
 
  Kuća, TEŠANJ, 410.000 KM, 205,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Potpuno nova, tek izgradjena kuća. Gradjeno po najnovijom gradjevinskim standardima od najkvalitetnijih materijala. Kuća se nalazi u samom centru turističkog djela grada. Posjeduje poslovni prostor od stotinu kvadrata potpuno opremljen i spreman za uselenje. Na spratu se nalazi stan....

 
 
 
  Stan, VRHPOLJE, 76.500 KM, 42,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju vikendica na obali Drine, 7km od Ljubovije u mestu Vrhpolje. Vikendica u osnovi ima 42m2 plus potkrovlje sa kosim krovom + terasa 20m2. Ispod je podrum, prilaz vikendici je direktno sa glavnog puta. Pored vikendice prolazi Drinska regata Ljubovija. Plac ima 5 ari. Vikendica....

 
 
 
  Stan, TRNOVO, 100.000 KM, 65,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica na Bjelašnici, objekat završen 2008. god, udaljena na 40 km od centra Sarajeva ili 12 km od ski centra Babin do Bjelašnica. Vikendica je cca. 65 m2 sa trijemom, ulaznim holom, dnevnim boravkom sa kuhinjom, dvije spavaće sobe i WC-om. Objekat je smješten na lokaciji površine....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 195.000 KM, 160,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća u Živinicama, novije gradnje, mjesto Bare blizu križaljke ili benzinske Nurkić Kuca posjeduje urbanističku, gradjevinsku, idejni projekat i elaborat geodetskog snimanja. Pripada gradskoj zoni. Udaljenost od magistrale Tuzla-Sarajevo 250 m. Udaljenost od centra Živinica....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 180,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na općini Ilidža, naselje Plandište. Kuća zauzima veoma dobar položaj , pristupni put je širok, asfaltiran i ima uličnu rasvjetu. Od centra Ilidže udaljena je 2 km, a od centra Sarajeva oko 15 km. Smještena je na mirnoj lokaciji, udaljena je 10 minuta hoda od zaštićenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 150.000 KM, 168,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvoetažni petosoban stan na 4. spratu koji izlazi na potkrovlje. Sadrži dva kupatila, jedan VC, 2 balkona i kuhinju. Sanitarije su vrhunske (kada sa masažerom, ugradbene šolje itd.). Dnevni boravak je na sunčanoj strani. Kontakt informacije: Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Faletići, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2023.,