• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine terasa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine terasa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine terasa što manje do 190000 km 90 m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine terasa što manje do 190000 km 90 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 180000 KM (malo jeftiniji)
    • 190000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BIHAĆ, 200.000 KM, 83,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća u Bihaću, naselje Ripač, ukupne površine parcele 1.450 m². Kuća je uplanjena na 83 m² i odgovara stvarnom stanju. Objekat se sastoji od podruma, prizemlja i potkrovlja. Prizemlje je useljivo i sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, tri sobe, kupatila, hodnika i terase.....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 150.000 KM, 83,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u naselju Mahala, Mostar, u blizini Starog mosta, s pogledom na Neretvu (prvi red). U prizemlju se nalazi hodnik, prostor za kuhinju s blagovaonicom, dvije velike sobe i mala kupaonica. Na prvome katu dvije spavaće sobe, iz koje se stepenicama ide na tavan. Uz kuću....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 206.000 KM, 83,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u Bihaću, naselje Ripač, ukupne površine parcele 1.450 m2. Kuća je uplanjena na 83 m2 i odgovara stvarnom stanju. Objekat se sastoji od podruma, prizemlja i potkrovlja. Prizemlje je useljivo i sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, tri sobe, kupatila, hodnika i terase.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 193.200 KM, 84,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju nov,neuseljen trosoban stan 84m2 plus 15m2 terase i 140m2 dvorista. Stan se nalazi u novoj zgradi do Dramar centra. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten .

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 90.000 KM, 85,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća: visoka prizemnica (masivno građena) trosoban stan površine 85 metara kvadratnih i 16 kvadrata terase. Ispod polovine kuće nalazi se garaža, kotlovnica i spremište ogreva. Objekat je potpuno završen. Površina okućnice je 600 kvadrata. Objekat je spojen sa gradskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KONJIC, 80.000 KM, 86,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Komforan stan, dnevna + 3 sobe, dva mokra čvora, dvije terase, podrum, parking, pogled na Neretvu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, MAGLAJ, 120.000 KM, 87,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan ca. 90m2 inklusivno dogradena terasa. Vanjska stolarija je izmijenjena. Na zatvorenoj terasi (Loggia) su postavljene aluminijske jalusinen. - Nova vodo- i elektroinstalacija. - Zidovi su uradeni edelpuc stilom. - Zaseban ulaz. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, KUK, 99.500 KM, 87,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je prostran i potpuno opremljen stan površine 87 m² sa velikom terasom od 30 m² koja pruža spektakularan, panoramski pogled na more. Stan se nalazi u glavnoj zgradi kvalitetnog stambenog kompleksa i idealan je kako za život, tako i za odmor ili izdavanje. Struktura stana:....

 
 
 
  Poslovni prostor, PODLUGOVI, 78.000 KM, 90,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću u naselju Sovrle-Podlugovi, općina Ilijaš. Predmetna nekretnina je izgrađena na parceli površine 715 m2. Sastoji se od dvije etaže sa zasebnim ulazima. Površina objekta u temeljima je 47 m2, a ukupna korisna površina objekta je cca 80 m2. Prizemlje....

 
 
 
  Poslovni prostor, JABLANICA, 124.900 KM, 91,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u vrlo lijepom naselju zvanom Jablanica - Kijevo, Opština Trnovo, Republika Srpska. # Kuća sa friško urađenom fasadom te minimalnim ulaganjima u pripemu unutrašnjosti za redovnu upotrebu objekta. # Imanje se....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine terasa što manje do 190000 km 90 m2 (11)
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što manje do 190000 km 90 m2 (16)
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine terasa što manje 90 m2 (7)
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine terasa što manje do 190000 km (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)