• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine terasa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine terasa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine terasa 100 m2 što veće

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine terasa 100 m2 što veće" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 4.174 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 340000 KM
    • do 420000 KM (prosječna cijena)
    • do 510000 KM
    • do 4200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BEGOVO SELO, 525.000 KM, 105,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je “A-frame” kuća na Kupresu, u blizini Kupreške kuće,centra ,skijališta te na svega 5-6min vožnje do kukavičjeg jezera. Jedinstvena lokacija nedaleko od centra svih zbivanja, a opet dovoljno udaljena kako bi se osjetileprirodne ljepote Kupresa. Fenomenalan pogled koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

NA PRODAJU KUCA OD 105 m2, NA UREDJENOM PLACU POVRSINE 500 m2, SA SVOM POTREBNOM DOKUMENTACIJOM I PRIKLJUCCIMA, U VOGOSCI VIKEND-NASELJE BLAGOVAC (sedam kilometara od centra Sarajeva), A SASTOJI SE ; 
 PRIZEMLJE ; 
 PRED ULAZ, WC, HODNIK (iz kojeg kruzne stepenice vode na sprat),....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Preostale stambene jedinice : PETI SPRAT: B507 - 119,79 m2 ŠESTI SPRAT: A601 - 105,00 m2 SEDMI SPRAT: A701 - 105,00 m2 Otplatni plan : • 10% od ukupnog iznosa se uplaćuje prilikom rezervacije stambene jedinice, • 40% od preostalog iznosa se uplaćuje 30 dana od potpisivanja ugovora....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2025.,

www.nekretnine.ba

AKCIJSKA CIJENA !! Iz ponude izdvajamo trosoban stan oznake A701, površine 105,00 m2 pozicioniran na petom spratu u kompleksu Sarajevo Waves 4. Otplatni plan : • 10% od ukupnog iznosa se uplaćuje prilikom rezervacije stambene jedinice, • 40% od preostalog iznosa se uplaćuje 30 dana....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 500.000 KM, 97,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo četverosoban stan ukupne površine 97m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom ukupne površine 42.49 m2, spavaće sobe površine 14.11 m2, spavaće sobe površine 11.24 m2, spavaće sobe površine 7.74 m2, kupatila i wc-a površine....

 
 
 
  Apartman, BIJAKOVIĆI, 340.000 KM, 96,00 m2 cca 3540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan površine 96 m2 Ulazni hodnik površine 6 m2 Garaza površine 24 m2 Cijena stana 360 000 KM Cijena garaze 20 000 KM Stan u Medjugorju na adresi Vukovarska 9c, Bijakovići opcina Čitluk. 4.kat (bez lifta) Godina izgradnje: 2005 (renovacija 2020) Potpuno opremljen: dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, BIJAKOVIĆI, Na upit, 96,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, CAREVO POLJE, Na upit, 96,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca je u savrsenom stanju, napravljena 2014. Svi dokumenti su uredni. Velika garaza i ogromna terasa. Na mirnom je mjestu, super pogled i savrsena za odmor. Klima uredaja ima. Mozes da kombinujes za hladenje ili za grijanje. Kuhinja je komplet sa masinom za sude, frizider i u dnevni....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 95,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE” Agencija za nekretnine objavljuje prodaju trosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.8, površine 95,45 m2, nalazi se na prizemlju objekta, trosoban, orjentacije sjever-zapad. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 92,00 m2