• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine uknjiže - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine uknjiže - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine uknjižen

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine uknjižen" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 2.838 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 KM
    • do 250000 KM (prosječna cijena)
    • do 300000 KM
    • do 2500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, TUZLA, 280.000 KM, 56,20 m2 cca 4980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se nov, moderan, potpuno namješten, dvosoban stan uknjižene površine 56,20 m². Nalazi se na 8. spratu (posljednji sprat) novoizgrađenog stambeno-poslovnog objekta sa liftom, SPO “Nova Pecara”, u ulici Armije RBiH u Tuzli. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 585.000 KM, 180,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se ekskluzivna, prelijepa i veoma kvalitetna vikend kuća ukupne stambene površine cca. 180,00 m², sa bazenom, velikim asfaltiranim igralištem, pomoćnim objektima i šumom, izgrađena 2024. godine na parcelama ukupne površine 8203 m². Objekat je uknjižen, uplanjen i posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 120.000 KM, 86,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se sastoji od dn.boravka, trpezarije i kuhinje, tri sobe, dva hodnika, kupatilo, WC, ostava i dva balkona Dvostrano orjentisan, gradjen za vlastite potrebe, vrhunski raspored prostorija. Vanjski zid dupli sa tervolom. Na spratu u holu je jos samo jedan stan. Grijanje plin ili....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.363 KM, 33,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju garsonjere u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 155.000 KM, 62,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvo ipo soban stan, 62,54 kvadrata. Uknjižen, papiri svi uredni. Grijanje termo blok. Balkon postaklan. Stan je kupljen 2019. i kompletno namješten u stanu se boravilo tokom jedne godine maksimalno mjesec dana na godišnjem odmoru. Nije se puno kuhalo i stanovali su nepušači unutra.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u novogradnji, Stup, zgrada BH BAUU. Stan je površine 60m2 i nalazi se na 7.spratu od ukupno 7. Zgrada je useljena 2011 godine i posjeduje lift. Stan je u odličnom stanju. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 155.212 KM, 67,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 108.800 KM, 64,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima 64m2, dvosoban po strukturi, dvostrano orjentisan, komforan (dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća, kupatilo, ostava, dva balkona- jedan iz dnevne, drugi iz trpezarije). Stan je spreman za useljenje. Ugrađena su blindo vrata, na podu su lamelni parketi, plakari po mjeri,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 325.000 KM, 47,00 m2 cca 6920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje dvosoban stan u novogradnji River Walk u centru Ilidže. Predmetni stan se nalazi na petom spratu novoizgrađenog stambeno poslovnog objekta River Walk pored Termalne rivijere Ilidža. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 67.444 KM, 74,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stana u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno praktična,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 50.000 KM, 38,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednoiposoban stan u Istocnom Sarajevu, preko puta autobuske stanice, ulica Srpskih Vladara. Dobra lokacija, funkcionalan, uknjizen.U cenu ulazi kuhinja sa barom sa slike. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 160.000 KM, 140,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem u Bojniku, stambeni objekat ( prizemlje + sprat ),dimenzija 9x8 m ( 2 stana po 70 kvadrata ), sa 2,5 dunuma zemlje. Objekat useljiv sa prikljucenom strujom, vodom i telefonom. Prilaz do objekta omogucen kamionu. Objekat se nalazi u blizini stocne pijace i zaobilaznice koridora....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 433.000 KM, 92,00 m2 cca 4710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se prostran dvostrano orijentisan stan sa dva velika balkona uknjižene površine 92m2 smješten na trećem spratu stambene zgrade sa liftom u Grbavičkoj ulici. Stan posjeduje centralno grijanje, dva mokra čvora, visina plafona viša od uobičajne. Stan je lako pretvorljiv u četverosoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.661 KM, 52,00 m2 cca 3670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 480.000 KM, 120,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo 3 stana u novogradnji, stanovi velicine 120 m2, 3 spavace sobe, dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, kupatilo i toalet, balkon, luksuzna gradnja, stanovi su etazirani i uknjizeni, Cijena 2000 Eura za m2. Sve informacije na telefon 061 167941. POVRŠINA OBJEKTA: 120 Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 127.413 KM, 55,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 130.000 KM, 58,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Atraktivan i luksuzno opremljen stan, 57.18 m2, novogradnja, naselje čuva Gama sigurnost 24h (closed comunity, video nadzor i ulazna kapija), osigurana mjesta za parking, lijepo uređeno okruženje (profesionalni vrtlar), kablovski i internet priključak, etažno grijanje plinsko, vlastiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 106,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju četverosoban stan u novogradnji Centru, Ul.Halida Kajtaza. Prodaje se lijep i svijetao nenamješten četverosoban, veoma funkcionalan stan trostrane orijentacije u novogradnji u mirnom dijelu naselja Koševsko Brdo. Stan se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 86,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nov useljiv stan, gradjen za vlastite potrebe. Stan se sastoji od dn.boravka, kuhinja, soba x3, balkonx2, hodnikx2, WC i kupatilo, grijanje struja-plin po zelji, dvostrano orjentisan stan. Dva stana po spratu u stubistu. Uknjizen 1/1. Pod parket, plocice. Zavrseno okolno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 162.374 KM, 43,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 425.000 KM, 91,00 m2 cca 4670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental vam nudi tek renoviran i poslije toga nikad useljen stan u samom srcu sarajevskog centra. Na prvom spratu zgrade iz austrougarskog perioda, u ulici Danijela Ozme, prodajemo dvostrano orijentiran stan koji je uknjižen na 91 kvadrat, ali rušenjem debelih unutrašnjih zidova dobilo....

 
 
 
  Stan, TUZLA, Tušanj, Na upit, 69,72 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se stan (Penhouse) uknjižene površine 69,72 m², sa velikom otvorenom terasom. Nalazi se na 3. spratu novoizgrađene stambene zgrade bez lifta, u ulici Ive Bojanovića, u naselju Tušanj. Stan je odmah useljiv, a budući kupac je oslobođen poreza na promet nekretninama. Posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 48,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba