• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine useljiv - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine useljiv - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine useljiva što manje do 60000 KM

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine useljiva što manje do 60000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 57000 KM (malo jeftiniji)
    • 63000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, TUZLA, Sjenjak, 56.000 KM, 30,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem garsonjeru Sjenjak-Interex,30,55 m2 na 6.spratu,useljiva odmah,cijena 56.000,00 KM,kontakt 061684222 .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Sedrenik, 54.000 KM, 45,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje manju kuću sa okućnicom na Sedreniku, ulica Ramića Banja, općina Stari Grad, Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena na zemljištu površine 290 m2. Prema podacima iz katastarskog plana površina kuće iznosi 27 m2,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 58.773 KM, 55,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Doknju kod Tuzle. Plac je veliki, 2 duluma. Kuća je useljiva, područje je asfaltirano, i ima uliču rasvjetu. Vlasništvo 1/1. Ostale informacije na +381 61 28 99 888 + 387 66 092 718 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BAREVO, 48.000 KM, 60,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Nedaleko od Jajca, prodaje se useljiva kuća zajedno sa kućanskim aparatima (el.šporet, šporet na čvrsto gorivo, frižider,) i namještajem (kuhinja i sobe opremljene sa krevetima i ugaonom garniturom, klub stolovima). Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju je šest prostorija....

 
 
 
  Kuća, MAGLAJ, 39.000 KM, 60,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zemljište i vikendica Maglaj (Radojčići - Crnojevići) Prodajem 6300 kvadrata zemljišta i vikendicu sa priključkom vode , struje .. . Odmah useljiva. Prilaz sa glavnog puta ,zemljište je 1/1 može odmah prepis. Za sve informacije zvati na broj : 062-975-809. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 50.000 KM, 64,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

RE/MAX, najveća svjetska agencija za promet nekretnina prodaje kuću u Nemili. Kuća se nalazi na površini od 64 m2, i ista je starije gradnje, ali je uslovna i samim tim odmah useljiva. Nalazi se na parceli od 585 m2, i takođe posjeduje pristupni put direktno. Prizemnica je, i ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.480 KM, 67,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

U ponudi agencija za nekretnine Stanpromet.ba imamo jos samo pet apartmana slobodnih za kupovinu na lokaciji Babin Do Bjelasnica. Vrhunska pozicija i blizina staze, nova zgrada, lift, vrhunski gradjena i useljiva odmah. Dakle, stignete opremiti svoj apartman do pocetka nove sezone.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 32.116 KM, 67,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 50.000 KM, 79,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Prostran trosoban namješten stan površine 79 m2 na 16. spratu nebodera u ulici Nerkeza Smailagića, naselje Alipašino Polje B faza. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila i prostranog ustakljenog....

 
 
 
  Kuća, STIJENA, 50.000 KM, 80,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom pored magistralnog puta Cazin-Bosanska Krupa, naselje Bajrici. Kuca posjeduje sve prikljucke i urednu dokumentaciju, te je odmah useljiva, sa lijepo uredjenim i asfaltiranim dvoristem od 500m2 i kapijom. Zemljiste je pogodno za izgradnju poslovnih objekata,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine useljiva što manje do 60000 km (12)
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što manje do 60000 km (49)
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine useljiva što manje (28)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)