• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine zadnjih - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine zadnjih - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana do 390000 KM

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana do 390000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 370000 KM (malo jeftiniji)
    • 400000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, Vreoca, 360.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju 4 duluma zemlje na Ilidži/Vreoca. ; Vreoca .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Grbavica, 350.000 KM, 47,00 m2 cca 7450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan u Sarajevu u naselju Grbavica, stan je 47m2+ terasa. Pozicija stana je idealna, u slepom delu ulice(nema saobracaja sem parkinga), uz Miljacku, setaliste, decije igraliste, benzinsku pumpu. Kemala Kapetanovica 26. , visoko prizemlje. . . stan je uknjizen i....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 331.400 KM, 100,00 m2 cca 3310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodaje se kuća površine cca. 100m2 u ulici Kraljice Katarine u Mostaru. Kuća je smještena na parceli ukupne površine 108m2. Smještena je u naseljenom dijelu grada sa objektima za individualno i kolektivno stanovanje. U neposrednoj blizini su I osnovna škola, Poliklinika H, Tržni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 305.000 KM, 250,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

N Group iz svoje ponude za prodaju izdvaja prelijep objekat koji se sastoji iz 3 etaže p+1+pk. Nekretnina se nalazi u prelijepom dijelu općine Ilidža između Osijeka i Blažuja, na blagom uzvišenju sa prelijepim panoramskim pogledom na prirodu. Nekretnina je idealna za život. Dokumentacija....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 410.000 KM, 76,00 m2 cca 5400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN TROSOBAN, 76m2,TRG HEROJA, SARAJEVO ; Grijanje centralno PRODAJA, STAN TROSOBAN, 76m2,TRG HEROJA, SARAJEVO.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 275.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prostor je u potpunosti namješten i opremljen kancelarijskim namještajem i idealan je kao sjedište firmi, arhitektonski ured i sl. ; Hrasno .

 
 
 
  Stan, ZENICA, Mokušnice, 229.000 KM, 59,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.bihhome.ba

Na prodaju dvosoban stan u Radakovu, Zenica! .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.300 KM, 76,00 m2 cca 5520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

TOP PONUDA – NA PRODAJU KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 76 m2, TRG HEROJA, NOVO SARAJEVO .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 213.800 KM, 80,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica (p+1) površine 80m2 izgrađena na zemljišnoj parceli površine 686m2. Južno orjentisana sa pogledom na zelene površine, ova vikendica predstavlja oazu mira, idealnu za odmor i uživanja tokom svakog perioda u godini. Vikendica je izgrađena tokom 2013 godine, posjeduje....

 
 
 
  Zemljište, GNOJNICE, 220.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem dvije parcele ukupne površine 2967m2 u naseljenom mjestu Gnojnice,južno od Mostara.Ako tražite prirodnu sredinu,mir i tišinu,a opet blizu grada,idealna prilika.Papiri uredni,pristupni put obezbjeđen.Cijena dogovor,informacije na tel.00381603400250 ; Gnojnice .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana do 390000 km (32)
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine do 390000 km (388)
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)