• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine zadnjih - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine zadnjih - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana do 390000 km pala cijena što manje

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana do 390000 km pala cijena što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 370000 KM (malo jeftiniji)
    • 400000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 253.600 KM na 244.400 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAVOR, 244.400 KM, 39,00 m2 cca 6270 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 253.600 KM
29.04.2026 - 244.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zalatni Javor na Jahorini. .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 KM na 80.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 80.000 KM, 46,00 m2 cca 1740 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.12.2025 - 90.000 KM
09.05.2026 - 80.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

Na izuzetno atraktivnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, u ulici Odobašina, naselje Marijin Dvor, prodaje se građevinska parcela površine 46 m². Parcela posjeduje važeću građevinsku dozvolu za izgradnju stambeno-poslovnog objekta. Planirani objekat pravilnog je gabarita dimenzija 5,0....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 359.000 KM na 349.500 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 349.500 KM, 54,00 m2 cca 6470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 359.000 KM
01.05.2026 - 349.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 465.000 KM na 395.000 KM dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, 395.000 KM, 55,00 m2 cca 7180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 475.000 KM
15.04.2026 - 465.000 KM
05.05.2026 - 395.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 203.500 KM na 183.100 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 183.100 KM, 67,00 m2 cca 2730 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 203.500 KM
01.05.2026 - 183.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2025.,

www.realitica.com

Na odličnoj parceli od preko 1.200 kvadrata, u blizini glavne ceste u Vogošći, a okruženoj bujnom vegetacijom, nalazi se kuća od 67 kvadrata stambenog prostora, uz prostran podrum te tavanski prostor. ; Hotonj .

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 395.900 KM na 369.300 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, TUZLA, Sjenjak, 369.300 KM, 97,00 m2 cca 3810 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 395.900 KM
29.04.2026 - 369.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

SJENJAK-NOVIJA GRADNJA! Atraktivan, moderan novoadaptiran prostran trosoban stan, površine 96,99 m2 sa dvije lođe! ; Sjenjak, Tuzla .

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 474.300 KM na 402.900 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Marijin Dvor, 402.900 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 484.500 KM
15.04.2026 - 474.300 KM
10.05.2026 - 402.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Marijin Dvor u ulici Kranjčevićeva. ; Marijin Dvor .

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 50.200 KM na 49.200 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DROZGOMETVA, 49.200 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2024 - 86.000 KM
21.04.2024 - 79.000 KM
31.05.2024 - 76.000 KM
11.08.2024 - 62.000 KM
30.10.2024 - 50.200 KM
29.04.2026 - 49.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2024.,

www.realitica.com

BOSNA I HERCEGOVINA - ZEMLJA - OKOLINA SARAJEVA- HADŽIĆI ; Drozgometva .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana do 390000 km pala cijena što manje (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)